Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

130h juz mam nabite, gwinta nie tknelem, nie trawie witualnych karcianek. Jeszcze duzo przede mna, bo dopiero poplynelem na wyspe...

ALE TA GIERA JEST GENIALNA!!!

Szczerze moge ja porownac do grania pierwszy raz w FinalaX lub MGS3.

Tez podbijam. Nie mam szczescia w kartach, ani do nich reki, ale gwint to sama esencja. Juz nie moge sie doczekac nowej tali z dodatku. Daj se szanse.

Hehe, karcianki to tylko prawdziwe, a nie wirtualne, zagralem ze 2 razy i fajne sa zasady, ale nie trawie wirtualnych karcianek, szkoda mi na to czasu przed konsola.

A co do giery to szok, bo zrobilem wszystkie zadania wiedzminskie i z pobocznych zostaly tylko wyscigi i gwint, co olewam. poziom 32 mam i zabieram sie za misje fabularne zwiazane druzyna...

Odnośnik do komentarza

 

A byłeś u Syanny przed ceremonią/procesem? Wydaje mi się, że właśnie wtedy można ją przekonać na pojednanie się z siostrą.

 

Juz chyba wiem o co chodzi. Przed wejsciem do baśniowej krainy nie przeczytałem całego pamiętnika (pominąłem jeden wpis). No cóż, będzie na kolejne przejście

Odnośnik do komentarza

A ja mam do Was pytanie czy jestem chociaż w połowie gry czy jeszcze nie? UWAGA - SPOILER!

Ukończyłem misję związaną z utratą skarbu przez Sigismund Dijkstra i będę ruszał na misję związaną ze S(pipi)ielem Juniorem, mam 14 poziom i może 1/3 wykonaną misji pobocznych, na jakim jestem mniej więcej etapie, fabularnie?



Naturalnie do gry będę siadał tak czy siak drugi raz bo ta gra jest po to żeby ją chłonąć i poznawać na nowo, niesamowite przeżycie!

Odnośnik do komentarza

A ja mam do Was pytanie czy jestem chociaż w połowie gry czy jeszcze nie? UWAGA - SPOILER!

 

 

Ukończyłem misję związaną z utratą skarbu przez Sigismund Dijkstra i będę ruszał na misję związaną ze (pipi)m Juniorem, mam 14 poziom i może 1/3 wykonaną misji pobocznych, na jakim jestem mniej więcej etapie, fabularnie?

 

 

Naturalnie do gry będę siadał tak czy siak drugi raz bo ta gra jest po to żeby ją chłonąć i poznawać na nowo, niesamowite przeżycie!

Jeżeli masz też już wątek Barona za sobą, to gdzieś połowa. Masa gry jeszcze przed Tobą, plus dwa świetne dodatki... Zazdroszczę.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyne miejsce gdzie są problemy to Novigrad. Widać tam, że framerate spada i jest widoczny pop up tekstur, ale generalnie to nie ma jakieś tragedii. No ale ja jestem dosyć tolerancyjny jeśli chodzi o sprawy techniczne jeżeli w innych aspektach gra to rekompensuje z nawiązką. 

Odnośnik do komentarza

Przecież teraz po tych wszystkich łatkach gra chodzi bardzo stabilnie i to na PS4. Gram teraz juz po raz trzeci na DkZ i jeśli porównać to z premierowa wersja to sa lata świetlne pod kątem wydajności i ogólnego działania. Bardzo dużo bugów usunięto, interfejs jest lepiej zorganizowany i Gierka wygląda ładniej. Teraz ciężko się czegokolwiek doczepic. Grać i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Progresja jest lekko ulomna. Dlugo dlugo lvl 24/25 a tu po wydarzeniach z

Lysej Gory i walki z Imlerithem

nagle kończę z 30.

 

No i teraz znowu jest freeroam. Moge pokonczyc side questy, watek fabularny a potem Serce z Kamienia /Krew i Wino. Albo wpierw DLC a final quest na pozniej.

 

Cos sie zmieni w dialogach czy jakichs wydarzeniach, w zależności od kolejności?

Odnośnik do komentarza

Jest tak i tak, nie masz sie co tym za bardzo przejmować bo są to zazwyczaj jakieś krótkie komentarze, które należy traktować jako smaczki i dopracowanie gry. Jedyna rzecz warta odnotowania to to, że w jednym z dodatkow można zapytać o dość istotną kwestię z podstawki, jeżeli się jeszcze jej nie ukończyło. Ja bym polecał normalnie skończyć podstawkę i grać dodatki, a po ukończeniu wszystkiego na youtube i oglądać filmiki z ciekawostkami bo jest tego mnóstwo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam takie głupie i naiwne pytanie, choć wiem, że nie ma głupich pytań a są tylko głupie odpowiedzi;).

 

Robię główny wątek i ciągle boję się, że ominie mnie jakieś epickie zadanie poboczne jeśli za daleko ruszę z fabułą. Czy może być tak, że pominę jakąś istotną historię poboczną... i gdzie szukać tych pobocznych zadań? Trzeba koniecznie odkrywać wszystkie znaki zapytania na mapie?Jakoś nie uśmiecha mi się to... jest tego więcej niż kłamstw w ustach polityków:).

Odnośnik do komentarza

Wieśka 3 kupiłem od razu na premierę wraz z PS4 w bundlu. Teraz po długim czasie skończyłem drugi raz główny quest już w edycji GOTY i biorę się za Hearts of Stone. Jezusku, 100h na podstawkę, side questów jeszcze parę zostało, a tu nagle multum zadań z dodatku, nowe wioski, uzbrojenie. To chyba najlepiej wydane 120 zł na świecie. A potem jeszcze Blood & Wine kiedyś trzeba będzie zrobić.

CDPR powinni dostać nobla, nobla! Bałbym się w ogóle uczestniczyć w produkcji takiej gry, bo jej ogrom przytłacza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...