Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Przeszedlem gre. Teraz lepiej najpierw przejsc dodatki, czy zaczac NG+ i przejsc dodatki podczas przechodzenia gry? Czy przedmioty zostaja przy NG+?

Proste ze dodatki.

 

Tak, przedmioty przechodza, uzbrojenie, kasa i skladniki, ale upewnij sie zeby skrytke wyczyscic, bo z niej nic nie przechodzi.

 

Jezeli przedmioty i rynsztunki przechodza to skrzynia takze, bo tam sa trzymane. Jak mam to rozumiec? Czy tylko to co mamy na sobie?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

W dodatki najlepiej się gra właśnie po ukończeniu Nowej Gry Plus.

 

Wiadomo, że w Wiedźminy gra się tylko po polsku bo inaczej ulatuje ten słowiański klimat.

W dodatki najlepiej się gra właśnie po ukończeniu Nowej Gry Plus.

Wiadomo, że w Wiedźminy gra się tylko po polsku bo inaczej ulatuje ten słowiański klimat.

Czemu po ng+? Skoro sami Redzi polecają po skończeniu gry ale nie plus, zresztą idealnie to pasuje bo dodatki startują właśnie od levelu jaki mniej więcej mamy po skończeniu głównego wątku raz. Nie widzę sensu jeszcze raz przechodzić ng+ i dopiero brać się za dodatki, chyba, że ktoś ma taką wizję. Ja właśnie tak splatynowałem Wieśka i nawet ng+ ani razu nie odpaliłem. Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Jakie dwa zlecenia wybrać do wbicia osiągnięcia związanego z zabiciem dwóch potworów z Wiedźmińskich zleceń bez użycia znaków, petard, eliksirów, mutagenów i innych wymienionych w treści osiągnięcia. Czy wbijanie jego na poziomie "Droga ku zagładzie" jest w ogóle możliwe?

 

Ja ruszyłem na skrzekacza w Velen z samym mieczem i jedzeniem i na trzy podejścia - trzy gleby (mam 6 poziom i miecze z cechu żmii - cały Biały Sad wyczyszczony). Na poziomie "Droga ku zagładzie" naturalnie.

 

Albo podejść do tematu inaczej - odpuścić dwa zlecenia na niskim poziomie i wrócić do nich np. po osiągnięciu 30 poziomu i wtedy z samym mieczem zaciachać, chyba tylko tak można to zrobić, co? Tak czy siak - jakie monstra polecacie?

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Tak zrobię. Ja jedyne czego tak szczerze się obawiam podczas przechodzenia gry na poziomie "Droga ku zagładzie" to - UWAGA - DUŻY SPOILER ...

 

 

walki Ciri z Paniami Lasu

 

 

... i nie bardzo widzę swoje szanse na razie bo miałem z tym ogromny problem na innych poziomach.

Dzięki umiejętności szybkiego przemieszczania sie stosujesz taktykę cios, cios i jak Ci odda to dystans az zycie wroci i tak w kółko. Na dkz zajechałem je za poerwszym razem

Odnośnik do komentarza

Mogę się mylić, ale o ile dobrze pamiętam, to KiW odblokowuje się po odnalezieniu

Ciri.

 

 

 

po ukończeniu zadania "poeta w opałach" w novigradzie

 

na dkz życie się nie odnawia, chyba, że coś zjemy lub wypijemy albo mamy skilla "cykl dobowy", można też pomieszać z drzewkiem alchemii

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Jakie dwa zlecenia wybrać do wbicia osiągnięcia związanego z zabiciem dwóch potworów z Wiedźmińskich zleceń bez użycia znaków, petard, eliksirów, mutagenów i innych wymienionych w treści osiągnięcia. Czy wbijanie jego na poziomie "Droga ku zagładzie" jest w ogóle możliwe?

 

Ja ruszyłem na skrzekacza w Velen z samym mieczem i jedzeniem i na trzy podejścia - trzy gleby (mam 6 poziom i miecze z cechu żmii - cały Biały Sad wyczyszczony). Na poziomie "Droga ku zagładzie" naturalnie.

 

Albo podejść do tematu inaczej - odpuścić dwa zlecenia na niskim poziomie i wrócić do nich np. po osiągnięciu 30 poziomu i wtedy z samym mieczem zaciachać, chyba tylko tak można to zrobić, co? Tak czy siak - jakie monstra polecacie?

Baba cmentarna też jest prostym przeciwnikem do tego pucharka, miałem jeszcze viverne i trofek na drodze ku zagładzie wpadł
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do tego trofiku na pewno nie brać upiorów. Bez Yrden ciężko się walczy z niematerialnymi. Najlepiej mniejsze potwory bez specjalnych umiejętności. Pamiętać o ściągnięciu mutagenów z drzewek i wprawdzie nie można używać petard, znaków, olejów ale o wodzie czy jedzeniu nie ma wzmianki więc korzystać śmiało.

Odnośnik do komentarza

Siema, chce w tego Wiedźmina wreszcie zagrać. Nigdy w tą grę nie grałem ani w żadną inną z serii. W każdym razie za dużo dobrego o grze słyszę żeby jednak nie spróbować. Ogarnę grę myślę ale moje pytanie brzmi czy ps4 czy xbox one? Nie będę przegladal kilkuset stron a już patch najnowszy jest chyba z 30. Może ktoś napisać która wersję kupić? Zależy mi na takiej samej ostrości i kolorach w grze. Ostatnio przeszedłem FFXV na Xbox One i kurde te rozmazane tła mnie irytowaly. Pomijając klatki i cała wydajność ktoś może napisać jak po tych wszystkich patchach gra wygląda na xone? Nie ukrywam że ze względu na wycie konsoli wolę właśnie x-a. Thx za wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...