Opublikowano 11 grudnia 202511 gru Myślę, że by się sprzedawało jak dzikie, nawet gdyby kompletnie nic nie zostało zmienione pod względem grafiki czy mechaniki. Wystarczą nowe lokacje, postaci i nowa historia. Brałbym w pełnej cenie od razu!
Opublikowano 11 grudnia 202511 gru 19 minut temu, DarkStar napisał(a):Myślę, że by się sprzedawało jak dzikie, nawet gdyby kompletnie nic nie zostało zmienione pod względem grafiki czy mechaniki. Wystarczą nowe lokacje, postaci i nowa historia. Brałbym w pełnej cenie od razu!Wydaje mi się, że jeżeli to będzie DLC pokroju tego z next gen, jeden queścik to i oczywiście za darmoszkę wpadnie. Jak coś większego to byłbym zdziwiony, ale marketingowo oba zdarzenia mają sens, W4 coraz bliżej, każdy marketing się przyda, a jeżeli rzeczywiscie to takie podwaliny pod wydarzenia z 4 to bomba.
Opublikowano 11 grudnia 202511 gru W dniu 8.12.2025 o 17:08, KrYcHu_89 napisał(a):Gdzie kupowałeś? Bo słyszałem, że są jajca z wysyłką.Allegro sklep gametedZa 169. Zamowione jeszcze w październiku, premiera 7 listopada, dostarczone 24 listopada. Ppdobno wina Rebel że sie noe wyrobili
Opublikowano 11 grudnia 202511 gru 2 godziny temu, DarkStar napisał(a):Myślę, że by się sprzedawało jak dzikie, nawet gdyby kompletnie nic nie zostało zmienione pod względem grafiki czy mechaniki. Wystarczą nowe lokacje, postaci i nowa historia. Brałbym w pełnej cenie od razu!Raczej nie robiłbym sobie nadziei na nowe lokacje. Prędzej będzie to kilka misji na głównej mapie. I grać pewnie będziemy Ciri, skoro następna trylogia ma być z nią w roli głównej.
Opublikowano 19 grudnia 202519 gru Od premiery i mojej platynki troszku juz minęło. Z rozkoszą odkurzę białego wilka jeśli dlc okaże sie prawda z tym ze tam wiele poprawek wprowadzili. Mogę sie bardzo zdziwić jak to dzisiaj wygląda i sie rusza. Mam mała nadzieje ze tak właśnie będzie
Opublikowano 19 grudnia 202519 gru Panie jak nie grałeś w tą wersje ps5 to feeling gry jakbyś w nową grę gral zupełnie
Opublikowano 23 grudnia 202523 gru DLC darmowy będzie, a patch na next gen dawno wyszedł. Czy był jakiś nowy tylko do wersji pro?
Opublikowano 2 stycznia2 sty W dniu 19.12.2025 o 15:06, oFi napisał(a):Panie jak nie grałeś w tą wersje ps5 to feeling gry jakbyś w nową grę gral zupełnie W listopadzie kupiłem sobie nowy TV mini QLED i nową kartę graficzną. Ja mam PC pod TV podłączony. Jak włączyłem Wieśka 3 z pełnym Ray tracingiem i wszystko na Uber w 120fps to doznałem szoku. Zwłaszcza lokacje z Toussaint. Przechodzę znowu W3 po raz któryś i faktycznie jest uczucie jak bym w jakąś nową grę grał z 2025. To niesamowite jak W3 wciąż potrafi zawstydzić współczesne gry. Edytowane 2 stycznia2 sty przez GwynBleidd_79
Opublikowano 4 stycznia4 sty W dniu 2.01.2026 o 08:56, GwynBleidd_79 napisał(a):W listopadzie kupiłem sobie nowy TV mini QLED i nową kartę graficzną. Ja mam PC pod TV podłączony. Jak włączyłem Wieśka 3 z pełnym Ray tracingiem i wszystko na Uber w 120fps to doznałem szoku. Zwłaszcza lokacje z Toussaint. Przechodzę znowu W3 po raz któryś i faktycznie jest uczucie jak bym w jakąś nową grę grał z 2025. To niesamowite jak W3 wciąż potrafi zawstydzić współczesne gry.Mało która gra komputerowa single player dostała po premierze tyle ulepszeń (nie liczę nawet modów, a rzeczy oficjalnych) co W3.I co najlepsze to prawdopodobnie nie jest koniec :).
Opublikowano 4 stycznia4 sty Chciałoby się kolejny raz przejść, ale najpierw trzeba by było wszystko o tej grze zapomnieć. Cztery razy i tak wystarczająco, raz z wyczyszczeniem map z (?) i raz na NG+.
Opublikowano wtorek o 10:345 dni W dniu 4.01.2026 o 19:44, PiotrekP napisał(a):Chciałoby się kolejny raz przejść, ale najpierw trzeba by było wszystko o tej grze zapomnieć. Cztery razy i tak wystarczająco, raz z wyczyszczeniem map z (?) i raz na NG+.Również 4 razy, ale w tym ostatnim zostało mi sporo questów i pierdółek, ten save czeka na rzekome DLC już :).
Opublikowano wtorek o 11:405 dni Dalej trzymam Wieśka na lapku z tym zapisem z NG+, aż sprawdzę kiedy ostatnio grałem.
Opublikowano wtorek o 15:084 dni Jakby zapowiedzieli dodatek to byl znowu zaczął dodatki by mieć w koncu pełen zestaw trofikow.
Opublikowano wtorek o 17:494 dni Dodatek dodatkiem, ale gdzie zapowiedziane wsparcie dla modów na konsolach?
Opublikowano czwartek o 10:013 dni Dodatek ma mieć motyw pustyni. Chyba mi się to nie podoba, ale wezmę co dają.
Opublikowano czwartek o 10:283 dni 26 minut temu, Figaro napisał(a):Dodatek ma mieć motyw pustyni. Chyba mi się to nie podoba, ale wezmę co dają.Skąd wiadomo? Nic takiego nigdzie nie widziałem.
Opublikowano czwartek o 11:293 dni Takie wysrywy czytamy wlasnie na tym scamie zwanym ign polska:Gdy połączymy nasze stare informacje o fascynacji deweloperów Wschodem z twardymi dowodami ukrytymi w grach, teoria o Zerrikanii - nawet jeśli brzmi dziś egzotycznie - nabiera sensu.https://pl.ign.com/wiedzmin-3/69405/news/wiedzmin-3-nowe-dlc-zabierze-nas-na-pustynie-ujawniamy-nasze-informacje-sprzed-lat-i-rzucamy-nowe-swIch źródło to "trust me bro"
Opublikowano czwartek o 20:542 dni Teoria fajna, ale wątpię żeby do tak starej gry dawali takie nowe regiony. Wiem na pewno, że po internecie latała stara mapa po wycieku gdzie był jeden region w państwach północy, który nie pojawił się w grze. Miał być chyba wielkości Białego Sadu. Prędzej uwierzę, że to dadzą, choć logika podpowiada, że całość będzie jak pierwszy dodatek rozgrywać się na mapach z podstawki.
Opublikowano wczoraj o 11:55 1 dzień Zacząłem wczoraj grać na najwyższym poziomie trudności żeby zrobić platynę w jednym przejściu ale kurczę tyle jest tych do pominięcia, że znając moje szczęście coś spierdziele.
Opublikowano wczoraj o 12:03 1 dzień Missable są najgorsze, ja zazwyczaj przechodzę pierwszy raz normalnie bo głupio grać z poradnikiem i spoilować sobie fabułę a potem drugie przejście speedrun dla osiągnięć
Opublikowano 20 godzin temu20 godz. Z bisnesowego punktu widzenia taki dodatek to żyła złota. Gra była sprzedawana za przysłowiową paczkę fajek, więc teraz jakby wypiścili dodatek wielkości Krwi i wina to z pocałowaniem ręki mogą nawet zaśpiewać 200 bomby i nikt nic nawet nie powie Albo nawet zrobić oddzielną grę bez wymogu posiadania podstawki.
Opublikowano 19 godzin temu19 godz. Już widzę jak studio które ma robić remake jedynki na ue5 zostają oddelegowani do zrobienia dlc na starym(chujowym) silniku, a potem wrócić do remake i uczyć się znowu innego.Chyba że właśnie standalone na ue5?
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.