Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

zamówiona kolekcjonerka na ps4 :D

 

ps. to jest pewne ze kazdy to dostanie? - licznik na stronce rosnie w zastraszajacym tempie a samo klikniecie zamowienia to w sumie chwila, potwierdzenia zadnego nie ma, a pisze ze platnosc i forme wysylki i tak bedzie sie wybierac 3tyg przed premiera

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

 

zastanawiam się czy zamawiać wersje pc czy ps4. Z jednej strony mam mocarnego pc a ps4 już teraz przegrywa z pc pod względem technicznym z drugiej boje się optymalizacji. Cholera mam nadzieję że podadzą rekomendowane wymagania grubo przed premierą abym mógł zdecydować :) Mam 2 kolekcjonerki pc więc 3 też musi być :)

 

Ve9Wnph.png

Nie oszukujmy sie, nawet pecet za miliard nie da Ci gwarancji milej gry, a juz w szczegolnosci gdy mowimy o grze cdred.

 

Gre to moze i zrobia fantastyczna ale problemow stricte technicznych bedzie z nia cala masa.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

zamówiona kolekcjonerka na ps4 :D

 

ps. to jest pewne ze kazdy to dostanie? - licznik na stronce rosnie w zastraszajacym tempie a samo klikniecie zamowienia to w sumie chwila, potwierdzenia zadnego nie ma, a pisze ze platnosc i forme wysylki i tak bedzie sie wybierac 3tyg przed premiera

Ja dostalem maila potwierdzajacego, w ktorym dziekuja za zlozenie zamowienia. W nim tez potwierdzaja, ze zaplacic bedzie mozna 3 tygodnie przed premiera.

 

A zaklepana teraz napewno bedzie dostepna. Limit kolekcjonerek maja jakis napewno i do momentu jak sie nie wyczerpal to mozna zamawiac. Tak jak bylo przy premierze W2 ;)

Odnośnik do komentarza

No w końcu ruszyły te pre-ordery. Ja miałem dylemat brać edycję na PC czy PS4. Ale jednak zdecydowałem się na edycję standardową na piecyki bo w sumie nie wiem czy do lutego będę miał PS4.

To będzie najlepiej zainwestowana kasa jeśli chodzi o początek przyszłego roku:)

 

Jeszcze co się tyczy zawartości to jak zwykle CD Project pokazało klasę.Tak było przy W1 i 2 więc nie dziwi fakt, że tym razem też dopakowali dodatkami pudełka z grą. Jedna z niewielu firm, która nie traktuje graczy i klientów jak stada debili co się rzucą do sklepów na byle co w cenie 230zł+.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

zamówiona kolekcjonerka na ps4 :D

 

ps. to jest pewne ze kazdy to dostanie? - licznik na stronce rosnie w zastraszajacym tempie a samo klikniecie zamowienia to w sumie chwila, potwierdzenia zadnego nie ma, a pisze ze platnosc i forme wysylki i tak bedzie sie wybierac 3tyg przed premiera

Powinien ci przyjść e mail z potwierdzeniem.

Odnośnik do komentarza

To juz wiadomo na kiedy mam zaklepac ostatnie dni urlopu :) Na Swieta bede w Polsce to kupie brakujace tomy sagi o Wiedzminie (kiedys komus kilka pozyczylem I tyle widzialem) I ponure angielskie zimowe wieczory spedze w swiecie Geralta z Rivii :D

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

mam potwierdzenie na maila, beka kurcze beka - pierwszy raz w zyciu zamowilem kolekcjonerke na konsole, ktorej nie posiadam :D

Myślę że sporo osób tak zrobiło. W tym i ja. Od razu w Lutym kupię nowy TV, konsole i Wieśka. A co tam będę sobie żałował :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...