Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Uuuu slicznie, w 2jce bylo malo krypt wzgledem czesci pierwszej, cieszy mnie ze wroca, zawsze fajnie bylo polowac na trupojady czy wampiry w tego typu miejscowkach.

Ano, chciałbym więcej takich misji jak ta z domem dla obłąkanych w W2 i spotkań z inteligentnymi potworami jak w W1(Vetala na cmentarzu).

Odnośnik do komentarza

W jedynce zwłaszcza wielkie wrażenie na mnie zrobił design cmentarza na tym wzgórzu i tego kościółka z kryptą, w której trzeba było odczarować wiadomo kogo. Mega klimat tam był i liczę, że w W3 będzie więcej właśnie takich miejscówek, a niektóre concept arty nastrajają ku temu pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

W jedynce zwłaszcza wielkie wrażenie na mnie zrobił design cmentarza na tym wzgórzu i tego kościółka z kryptą, w której trzeba było odczarować wiadomo kogo. Mega klimat tam był i liczę, że w W3 będzie więcej właśnie takich miejscówek, a niektóre concept arty nastrajają ku temu pozytywnie.

Ja liczę też na jakieś ukryte klimatyczne miejscówki, nie związane z żadnymi zadaniami. Ot tak, dla samej radości z eksploatacji. Poza tym to chcę już wiedzieć jak rozwiążą sprawę granic danych lokacji i tego, czemu nie będzie można ich przekraczać(choć tu raczej podejrzewam wytłumaczenie z wojną i wojskami nilfgaardu). Mam tylko szczerą nadzieję na brak niewidzialnych ścian.

Odnośnik do komentarza

Trochę szkoda, że znów przesunęli termin wydania. No ale liczę na to, że dzięki temu gra będzie jeszcze bardziej dopieszczona. Witcher 3 na urodziny, nie powiem fajna sprawa.Może i nowy piecyk do tego czasu kupię:D

 

 

Nic nie śmierdzi, przecież w tym roku wychodzi Dragon Age: Inkwizycja. Stąd, podejrzewam, przesunięcie tytułu na kolejny rok.

Ja cię proszę, kolejna paść od DA miałaby konkurować z W3? Te gierki od Bio to co najwyżej mogą z Diablo 3 sobie powojować bo tyle to one mają wspólnego z rpg.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze właściwie na oczy nie widziałeś tytułu, a już krytykujesz... 

Widziałem dwa poprzednie twory i o ile jedynka była "ok" tak DA2 lepiej przemilczę bo było mega żenujące. Ich Mass Effect 3 też szału nie robił z mega wymyślną końcówką włącznie XD

 

Bio może kiedyś robił dobre/bdb gierki jak choćby KOTOR ale teraz to tylko masowa papka udająca być rpg.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Przecież jeśli CD Projekt boi się Dragon Age w tym roku, to nie z powodu możliwej zarąbistości DA, tylko jej wielkiego potencjału marketingowego. Mając do wyboru DA i Wiedźmina, sprzedaż może być mniejsza bo wielu casuali pewnie wybierze Inkwizycję.

Też racja, w dzisiejszych czasach gierka z większym marketingiem ma o wiele lepsze szanse na sukces niż produkt rzeczywiście lepszy ale nie mający takiego worka mln na reklamę.

A że niektórzy jeszcze żyją przekonaniem, że Bio=genialne rpg to potem się nie dziwię, że ich potworki sie tak sprzedają.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

EA celebruje, bo oni dali dyrektywe Bio aby wypuscic przed Wiedzminem swojego pascia.

 

Szkoda, bardzo szkoda z powodu tej obsuwy, ale to CD Projekt jest, im jestem w stanie wybaczyc bo:
 

a) pracuja w polsce

b) sa jednym z niewielu devow ktorym faktycznie zalezy na jakosci swoich produktow

c) w (pipi)e maja DLC, a jesli juz cos robia, to daja za darmo

d) sa anty-drm

 

Takze jestem w stanie uwierzyc ze obsuwa to faktyczny ruch ku poprawieniu gry a nie jakas biznesowa zagrywka.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Przestraszyli się Destiny ?

Uwierz mi, że żaden developer nie przekłada premiery z powodu innej dużej gry która wychodzi w tym samym czasie. Niosło by to ze sobą tak gigantyczne dodatkowe koszta których nie jest w stanie udźwignąć żaden developer. Wiem coś o tym bo od lat pracuję w branży. Jeżeli premiera została przesunięta to tylko i wyłącznie z powodu niemożliwości ukończenia developingu gry we wcześniej obiecywanym terminie. Po za tym Destiny to jednak całkiem inna gra, i RPG pokroju Wiedźmina raczej nie musi widzieć w niej bezpośredniej konkurancji.

Myślę, że z zaistniałego faktu trzeba się tylko cieszyć biorąc pod uwagę że końcówka zeszłego roku zaatakowała nas ostro niedopracowanymi tytułami - żeby daleko nie szukać Battlefieldem 4 który w momencie premiery nie zasługiwał nawet na status Bety.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...