Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Ciekawi mnie jedno, jak mocnego kompa trzeba będzie mieć aby udźwignął wieśka płynnie na ultra/high. Podali już gdzieś wymagania ?

Gdzieś było info, że gra na maxie na 780Ti działa w ok 35-45 klatkach. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że kod jeszcze nie jest zoptymalizowany + pewnie na maxie są powłączane jakieś pierdoły jak uberpróbkowanie z W2, które zżerały mocno zasoby, a nic nie oferowały w zamian.

Odnośnik do komentarza

No jeśli chodzi o stosunek ceny do doznań technicznych to najkorzystniej zapewne wypadnie na PS4, co do tego nie ma wątpiwości bo konsola + gra wyjdzie o połowe taniej niż pc (zdolny uciągnąć tą grę w zadowalajacych ustawieniach) + gra. Więc ja planuje najpierw ograć na PS4 a za parę lat na jakimś piecyku za normalne pieniądze by mieć całą trylogię na jednej maszynie. Ale prawdą jest, że już dzisiaj zazdroszczę tym paru osobnikom na świecie, którzy będą mogli szarpać w te szpila w ultra detalach.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś było info, że gra na maxie na 780Ti działa w ok 35-45 klatkach. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że kod jeszcze nie jest zoptymalizowany + pewnie na maxie są powłączane jakieś pierdoły jak uberpróbkowanie z W2, które zżerały mocno zasoby, a nic nie oferowały w zamian.

No to to by była dobra wiadomość jeśli się okaże prawdą.

Odnośnik do komentarza

Ale to nówka w folii...Druga zafoliowana kolekcjonerka schodzi już za 1150 PLN. Wiecie, te najwartosciowsze numery 1-50 to sobie pracownicy zaklepią dla siebie i swoich rodzin :P

kolekcjonerki W3 nie beda numerowane, stworzyli ich tyle samo co W2 czyli 9999szt i na pewno nawet uzywane, tak jak to ma miejsce z W2, beda schodzic o wiele drozej niz cena pierwotnego zakupu, a za pare lat to juz w ogole osiagna wartosc...

Odnośnik do komentarza

A ja poczekam miesiąc dłużej i kupię sobie za połowę niższą cenę kiedy zaczniecie wystawiać te swoje kolekcjonerki na pchlim targu :D

 

Powodzenia, moje 2 kolekcjonerki do dzis stoja na polce :)

 

 

Znajomi w UK chciali zebym im kupil bo duzo taniej w PL niz w UK? Suteq cebula to ty moze masz na drugie :D

 

Kupi taniej w PL, sprzeda troszke drozej znajomym w UK i bedzie na whisky :teehee:

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

To prawda że kolekcjonerki nie będą numerowane? Daj źródło Ficuś.

 

Opowiem wam o mojej głupocie. W 2007 zamówiłem kolekcjonerkę jedynki. Byłem nahajpowany potwornie. A potem podali wymagania sprzętowe. Do wymiany był procek, płyta główna, ram i grafika. W(pipi)iłem się strasznie i skasowałem pre-order z myślą "kiedyś sobie kupię na Allegro" :) Głupotą popisałem się też przy Empikowej edycji z figurką. Teraz widzę że nawet po 400zł ludzie za to płacą! Tym razem też fail był blisko. Byłem pewny że jak zwykle pre-ordery pojawią się na gram.pl. Czekam sobie, czekam, wchodzę tutaj i widzę link do CDP. Nie dość że stronka leżała, to jeszcze czekała mnie konieczność rejestracji! Na szczęście szybko ogarnęli problem i udało mi się zamówić kolekcjonerkę na PS4.

 

W ramach oczekiwania na premierę zabieram się za jedynkę i przede wszystkim za książki. Przeczytałem to dawno temu i niewiele już pamiętam, więc zaczynam od nowa. I może serial sobie w końcu obejrzę, podobno lepszy od filmu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...