Skocz do zawartości

Fast & Furious 6


Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie nie czuję dwóch ostatnich części, jakieś takie bajeczkowe i przekombinowane. Pierwsze trzy części były mega, mogli dalej pokombinować cośw kwestii nielegalnych wyścigów, wiele możliwości jeszcze jest. Jedyne, co trzeba przyznać, to że w każdej części soundtrack mocno trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość suteq

Właśnie wróciłem z seansu. Jestem bardzo, bardzo zadowolony. Bawiłem się genialnie, polecam wszystkim fanom serii. :)

@up

Właśnie jak obejrzy się film wszystkie takie sceny stają się logiczne, wszystko jest pięknie wyjaśnione, a następna część zapowiada się fantastycznie. Wyjaśnili w końcu gdzie w chronologii znajduje się Tokyo Drift i jest świetnie to wszystko połączone. Jestem pełen podziwu, że to być może wszystko mieli obcykane już przy produkcji TD. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Moja zona go uwielbia. Co za strata. Teraz dadza pewnie jakiego buraka, ktory nie dorasta mu do piet i w kolejnej czesci zas bedzie kto inny. seria na tym ucierpi, zeby nie wiem co. szkoda, ze nie byl rozwazniejszy

- filmy to nie rzeczywistosc, a on powinien byl o tym wiedziec najlepiej ;(

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Moja zona go uwielbia. Co za strata. Teraz dadza pewnie jakiego buraka, ktory nie dorasta mu do piet i w kolejnej czesci zas bedzie kto inny. seria na tym ucierpi, zeby nie wiem co. szkoda, ze nie byl rozwazniejsz

- filmy to nie rzeczywistosc, a on powinien byl o tym wiedziec najlepiej ;(

Wiesz o tym, że to nie on prowadził?

Odnośnik do komentarza

Bardzo smutna wiadomosc, zginal w trakcie imprezy charytatywnej w ktorych czesto sie udzielal... ;/

 

F&F to jedna z moich ulubionych serii, na ktorych w sumie sie w pewnym sensie wychowalem.

 

Co do przyszlosci filmu to nic nie wiadomo, ale kraza sluchy, ze wszystkie sceny z jego udzialem zostaly juz nakrecone... W przeciwnym wypadku stawiam na to, ze jego postac zostanie usmiercona przez Stathama w "prologu", a motywem przewodnim bedzie zemsta pozostalych.

 

Tak czy siak, od dzisiaj F&F to juz nie bedzie to samo.

Odnośnik do komentarza

Ja bym go zastąpił tym typkiem który grał w Tokio Drift 

 

 

Nie bardzo by pasował, bo pewnie mają już przewidzianą jakąś część, gdzie grałby jako Drift King. Końcówka trójki itp.

Przecież Lucas Black będzie grał w "siódmej" części. Ba! w przypadku sukcesu filmu w kolejnych dwóch też miałby grać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...