Skocz do zawartości

Super Frog HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

ejjjj.....czemu na oficjalnym profilu gry na fb pisze:

 

 

Superfrog HD will be available to download for PlayStation 3 and PlayStation Vita on the 31st July via the European Sony Entertainment Network Store!

ps3site wie lepiej w sprawie premiery dzisiaj? czy po raz kolejny zrobili babola? np mypsvita.pl też pisze o premierze pod koniec miesiąca :(

Odnośnik do komentarza

Premiera 31 lipca za 8 euro na PS3 i Vita, z tego co czytam "konsolowy" ex Sony ?

 

reszta info

 

http://www.vg247.com/2013/07/11/superfrog-hd-dated-for-ps3-ps-vita/

No kurde ja też nie dawno dawałem takie info ale ktoś w temacie o Vicie podał link o dzisiejszej premierze i dałem go tu tez :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W pierwszych 30 minutach gry wpada jakies 10 trofeow:-) . Az dziwne jak na platformera. A swoją drogą ze gierka jest prosta,spodziewalem sie troche wiekszego wyzwania, a tu na jedną gwiazdkę to dziecko daje rade przejsc etap.

A w sumie to i lepiej, chociaz czuje sie dowartosciowany. Nie to cow new super mario na wii.....;)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem wyglądają przecudownie, są wykonane na tym samym silniku co levele HD, skończyłem kilka poziomów, trochę trudno celuje się bronią, ale, można nią teraz strzelać w linii prostej, co umożliwia zabicie jeża (W oryginale był on niezniszczalnym przeciwnikiem)

Edytowane przez metalcoola
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie średnio to wyszło, jestem trochę rozczarowany bo obiecywane oryginalne poziomy wykonano  w nowej oprawie graficznej, z wyjątkiem muzy i konstrukcji leveli. Druga sprawa to zremiksowana muzyka która w pewnym momencie (tak po drugiej planszy) zaczęła mnie po prostu irytować, poszczególne dzwięki tez brzmią  lepiej w amigowej wersji, ale to nie zmienia faktu ze i tak spędzę  trochę czasu przy tej grze, no i jest edytor który odpaliłem tylko na chwile ale na pewno urozmaici rozgrywkę... Tak dla porównania odpaliłem sobie oryginał i mysle ze wtedy lepiej im to wyszło :)

Odnośnik do komentarza

tez myslalem ze oryginalne levele to bedzie kopia leveli z amigi a nie ich remaster :/ i fajnie jakby sie dalo w te nowe levele grac w oryginalnej muzie. Ogolnie stara super zaba> nowa super zaba

 

a intro jest tragiczne, brakuje mi tez lucozady, teraz zamiast tego są jakies smieszne butelki :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...