Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Co mi się zadje, że ustawienia wyjscia audio nie za wiele dają :/ . Tzn nie moge ustawić tak, żeby dżwięk nie szedł po hdmi. Jak wybieram optical (podłaczone do amplitunera) to z głośników tv i tak leci dźwiek i odwrotnie: ustawie HDMI to z głośników od ampli tez słychać. wtf? Może zmienia się torche moc dźwieku przy tych zmianach, ale nie jest tak, że odcina zupełnie.

No niestety dźwięk jest puszczany taki i tak. Ja mam wybraną opcję z optykiem na kino jednak z TV też leci dźwięk. Trochę to upierdliwe żeby za każdym razem plwyciszać TV po oddaleniu konsoli. Ba PS3 było ok. Pewno to "spaczują"

Odnośnik do komentarza

Siema! Mam pytanie do wszystkich szczęśliwców posiadającyh ps4. Czy zauważyliście pęknięcia, przetarcia na analogach w waszych DS4 ? Guma pokrywająca górną część analogów jest bardzo miękka i niezbyt trwała, po 2 tygodniach intensywnej gry i kulkunastu turniejach w fifę lewe analogi w DS4 wyglądają tragicznie. W internatach znalazłem sporo podobnych przypadków, ale portale branżowe milczą. Jak jest w Waszym przypadku ?

Odnośnik do komentarza

Siema! Mam pytanie do wszystkich szczęśliwców posiadającyh ps4. Czy zauważyliście pęknięcia, przetarcia na analogach w waszych DS4 ? Guma pokrywająca górną część analogów jest bardzo miękka i niezbyt trwała, po 2 tygodniach intensywnej gry i kulkunastu turniejach w fifę lewe analogi w DS4 wyglądają tragicznie. W internatach znalazłem sporo podobnych przypadków, ale portale branżowe milczą. Jak jest w Waszym przypadku ?

 

Do tej pory jeszcze nie widać u mnie żadnych śladów użytkowania, ale problem jest dosyć powszechny i niestety analogi te faktycznie wykonano ze słabego materiału.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy minus i to ogromny....

 

Miałem dzisiaj przerwę w dostawie prądu, akurat jak ps4 był włączony, po restarcie nie pozwalał mi na nic poza reinicjalizacją, ani rebuild database, ani install update, fuck tego kto to projektował :)

 

 

ps. reinicjalizacja = wszystko pufff

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

No ja podczas tego orkanu Ksawery miałem podobną sytuację, ale mam wszystkie sprzęty podłączone na listwy anty spięciowe z chwilowym podtrzymaniem. Po powrocie prądu wsio ok. Także polecam takie rozwiązanie. No może nie wszystko. U góry mam normalnie podłączone i się spalił zasilacz w plaźmie Panasa.

Odnośnik do komentarza

Save'y akurat wgrywanę są do chmury, ale zrobił mi czystkę na dysku, straciłem wszystkie gry jakie miałem zainstalowane, userów, zrzuty gameplayu... ehh nie zdążyłem sobie ostatnich dwóch legendarnych statków zuploadować z Assassina :/

 

Po całym procesie konsola była goła jak po wyciągnięciu z kartonu, muszę od nowa wszystko instalować.

Odnośnik do komentarza

Siema! Mam pytanie do wszystkich szczęśliwców posiadającyh ps4. Czy zauważyliście pęknięcia, przetarcia na analogach w waszych DS4 ? Guma pokrywająca górną część analogów jest bardzo miękka i niezbyt trwała, po 2 tygodniach intensywnej gry i kulkunastu turniejach w fifę lewe analogi w DS4 wyglądają tragicznie. W internatach znalazłem sporo podobnych przypadków, ale portale branżowe milczą. Jak jest w Waszym przypadku ?

Mam to samo po tygodniu użytkowania :( DS3 był nie do zdarcia. Ja swojego będę reklamował tylko jeszcze nie wiem czy oddawać do MM czy do Sony.

Edytowane przez leczyjac
Odnośnik do komentarza

No ja podczas tego orkanu Ksawery miałem podobną sytuację, ale mam wszystkie sprzęty podłączone na listwy anty spięciowe z chwilowym podtrzymaniem. Po powrocie prądu wsio ok. Także polecam takie rozwiązanie. No może nie wszystko. U góry mam normalnie podłączone i się spalił zasilacz w plaźmie Panasa.

jaką masz ta listwe?

Odnośnik do komentarza

 

Dostałem dzisiaj maial na temat Destiny od RTV AGD. Ktoś coś wie więcej na ten temat. Skąd zassać tą bete?

 

Szanowny Kliencie,

 

 

informujemy że jest już dostępna wersja beta gry Destiny. W związku z tym przysyłamy Ci kod do odblokowania gry do testów.

 

 

Jak dostales kod to wpisz w  ps store 

Edytowane przez zte
Odnośnik do komentarza

Co do streamowania,co pisaliscie,ze pikseloza.

Poczekajcie chwilke,to obraz bedzie lepszy,ale live with playstation to i tak (pipi)nia.

Nawet w HD nie da sie nadawac,no 500 p max.Jak dorypiesz jeszcze na full Hd to piksele.To mialo byc jedna z najwiekszych funkcji a wyszla jedna z najwiekszych (pipi)ni.

Podobno ps4 ma procesor odpowiedzialny za streamowanie,ale w 2013 nawet nie ma HD toz to smiech na sali.

Jeszcze cymbaly wlaczyli HDCP.Nie mam pojecia,moze jakims updejtem,zwieksza opcje nadawania.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, ostatnio sie Messer dziwil ze u mnie FIFA14 bez zacinek szla na streamingu, podczas gdy podobno Easye narzekal ze sie nie da bez zacinania. U jednych gdy ogladam tak samo - smiga perfekcyjnie, niemal idealnie, lub w ogole lub slabo. Zalezy kto jakiej jakosci lacze ma najwyrazniej

Odnośnik do komentarza

Ja za to słyszałem, że jakość nadawania na jaką pozwala Twitch zależy od ilości subów. Taki laik nie dostanie Full HD by nie męczył serwera jak ogląda go 10 gości, a taki co codziennie na lolu ma kilkanaście tysięcy widzów dostanie Full HD.

 

Pewno jak by się zbierało kilkaset ludzi na każdym naszym streamie to by odblokowali opcję lepszej jakości obrazu. Ale to tylko domysły, może PS4 ma za słaby procek by przesyłać w Full HD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...