Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie macie wrażenia że czasami trofea pojawiają się zbyt szybko a czasami wręcz wcale? A potem na liście trofeum jest ale możecie dać sobie rękę uciąć że nie było tego komunikatu w lewym górnym rogu ekranu. Ja mam tak często, bo albo nie zauważam że komunikat jest albo komunikatu nie ma. A trofeum później jak sprawdzam na liście to jest odblokowane. 

 

Czy tylko ja tak mam? 

Odnośnik do komentarza

A jest jakiś sposób na szybki podgląd listy trofeów? Na Xie gdy naciskało się Xbox button przy wyskoczeniu Achievementa to dawało ich listę od razu by zobaczyć świeżo zdobytego. Tutaj co, trzeba wejść w Trofea i dwuklikiem w PS Button się przełączać między grą? Multitasking nie zabija wtedy podglądu trofeów w tle i nie wychodzi do dashboardu?

Odnośnik do komentarza

ja miałem takie wrażenie kilka razy w Metrze, siedze w teatrze czekam aż przedstawienie sie skończy, mija 10min, 15, 20 myśle sobie wtf :D

schodze do dasha patrze powiadomienia, a tam trofka wbita 10min temu

 

albo szybko przeleciało albo nie zauważyłem bo nie chciało mi sie słuchać tego pierdzielenia

Odnośnik do komentarza

ja miałem takie wrażenie kilka razy w Metrze, siedze w teatrze czekam aż przedstawienie sie skończy, mija 10min, 15, 20 myśle sobie wtf :D

schodze do dasha patrze powiadomienia, a tam trofka wbita 10min temu

 

albo szybko przeleciało albo nie zauważyłem bo nie chciało mi sie słuchać tego pierdzielenia

 

No właśnie dokładnie oto mi chodzi. Też mi się wydaje że czasami albo przegapiam ten moment albo zwyczajnie nie wpada i jest dopiero na liście. 

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa panowie, kupiłem wczoraj wieczorem z konta USA preoerder na NBA 2k15 - premiera dzisiaj o 6 rano naszego czasu. Przez noc pobrałem te całe 53GB I co ? licznik mi odlicza do europejskiej premiery na moim głównym koncie które nie jest na USA. Wcześniej kupowałem tak gry i wszystko było ok, Sony coś zmieniło czy mam jakiegoś pecha?

Odnośnik do komentarza

Od 3-4 dni nie dzialaja mi trofea, nie widze znajomkow, do tego nie moge grac w zadna gre online np fufa czy resogun po offline smiga jak ta lala ale juz nie potrafi sie polaczyc z tryben online.
Plus kupiony na rok, waznosc do lutego 2015, konsola ma polaczenie z netem bo rynek itp w w FUT, aktualki do fify czy sciaganie gier z psn dziala.
Nie dziala online w grach, help me ?

Odnośnik do komentarza

Od 3-4 dni nie dzialaja mi trofea, nie widze znajomkow, do tego nie moge grac w zadna gre online np fufa czy resogun po offline smiga jak ta lala ale juz nie potrafi sie polaczyc z tryben online.

Plus kupiony na rok, waznosc do lutego 2015, konsola ma polaczenie z netem bo rynek itp w w FUT, aktualki do fify czy sciaganie gier z psn dziala.

Nie dziala online w grach, help me ?

 

sprawdz w opcjach SIEC i przetestuj, moze problem z Natem

u mnie smiga od poniedziałku wsio, oprócz DC multi

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, otóż ostatnio robilismy sobie wieczorek przy piwku z kumplami i kumpel wziął ps4, a ja przyniosłem swojego pada żeby można była grać między sobą i rano po mocnej dezorientacji nie miałem za bardzo pojęcia, który pad jest który ;p Można to jakoś sprawdzić przez konsole? Wiem ze pod spodem są przypisane nr, ale ogarnąłem to po fakcie i nie wiem czy mam teraz swojego pada czy kumpla...

Odnośnik do komentarza

A czy to aż taka różnica? Jeśli żaden z padów nie miał znaków szczególnych to raczej nie rozpoznasz który to który

Niby nie, ale dzis wyczytałem ze konsole z data code: 4A miają gorsze gumy na grzybkach niż 4B, gdzie ja mam tą pierwszą produkcje a kolega 4B, więc teoretycznie on ma lepszego pada, chyba że teraz ja go posiadam;p

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/obcy-izolacja-alien-isolation-horror-ps4-psn-i4689443491.html

Zastanawiam się, czy za takie coś można wyłapać bana? Bo to chyba polega na udostępnianiu czyjegoś konta i ściągnięciu gry.

 

Czy kupujecie też w takiej formie gierki?

Nie szkoda Ci pieniędzy.

Kup używaną za 190, sprzedaj za 160zł i zaoszczędź 100zł. 

Odnośnik do komentarza

 

A czy to aż taka różnica? Jeśli żaden z padów nie miał znaków szczególnych to raczej nie rozpoznasz który to który

Niby nie, ale dzis wyczytałem ze konsole z data code: 4A miają gorsze gumy na grzybkach niż 4B, gdzie ja mam tą pierwszą produkcje a kolega 4B, więc teoretycznie on ma lepszego pada, chyba że teraz ja go posiadam;p

 

 

jak macie 4A i 4B to ta guma z 4B bedzie ciemniejsza i bardziej chropowata

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

przypadkiem trafiłem na coś takiego

PROFESJONALNY ZESTAW PRZECIWPYŁOWY PS4 ANTY KURZ

http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-przeciwpylowy-ps4-anty-kurz-i4682595984.html

 

o co tu chodzi, jak to ma działać ogarnia to ktoś?

 

Dostajesz zatyczki na usb i inne wejścia, do tego dostajesz kawałki jakiegoś materiału który przykładasz do otworów wentylacyjnych po boku konsoli i  do tego masz te kratownice by przytrzymało to. Od zwykła ochrona anty kurzowa by nie zakurzyło się wnętrze konsoli.

Ja do takich spraw mam zwykłą pompkę do wody od akwarium i sprawa załatwiona 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...