Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie znac jak to bedzie wygladalo w kraku, procz blodborne i ewentualnie lbp3 rozpiska gier mnie nie grzeje ale darmowy gadzet bym przytulil, na pewno cudow nie bedzie i skonczy sie n jakiejs smyczy itp ale chetnie bym w katosach po to podskoczyl oczywiscie jesli nie bedzie kolejek i cyrkow z tym ropoznawaniem uzykownikow ps plus

Odnośnik do komentarza

 

Widze, ze temat przewija sie co chwilke.

Szkoda mi kasy, zeby np kupic calego PESa (tzn cyfrowke albo boxa)

Slot wydaje mi sie dobrym rowziazaniem, za np 90 zl.

Problem jest w tym, ze... sa z tym problemy ?

Nie zniknie mi po 1 dniu czy cos ?

Kiedys czytalem, ze konsola co godzine cos sprawdza i niby moze wywalic z gry czy cos.

Moze ktos cos pwoiedziec w tym temacie ? BO chcialbym sprawdzic tego PESA ;p

 

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z PS4 i udostepnianiem komus konta? mozna dac normalnie passy, ktos sobie pozniej deaktywuje lub ja jego przez SEN i gra? probowal ktos czy mozna pojedyczno systemy przez SEN deaktywowac i w ogole ile ich sie da do konta przypisac? bo chyba 2, a ponoc mozna ich naraz uzywac teraz?

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z PS4 i udostepnianiem komus konta? mozna dac normalnie passy, ktos sobie pozniej deaktywuje lub ja jego przez SEN i gra? probowal ktos czy mozna pojedyczno systemy przez SEN deaktywowac i w ogole ile ich sie da do konta przypisac? bo chyba 2, a ponoc mozna ich naraz uzywac teraz?

 

Każde konto można ustawić jako konto główne (dla przykładu konto A) tylko na jednej konsoli. Wtedy wszystkie konta na tej samej konsoli mają dostęp do zawartości, którą ma wykupione konto A (gry, PS+, itp.). Na innej konsoli (tylko jednej w tym samym czasie) można się dostać do zawartości konta A, ale wymagane jest połączenie z siecią PSN w celu weryfikacji licencji, więc odpada granie offline.

 

Konto ustawione jako główne na jednej konsoli można przenieść na inną ale najpierw trzeba dezaktywować je na pierwszej konsoli, aby móc aktywować je na drugiej.

 

 

Teraz mnie taka rozkmina złapała - jak to jest ze streamingiem? Ja udostępniam rozgrywkę bezpośrednio to odbiorców czy najpierw leci to na serwery Twitcha / Uplaya żeby odciążyć moje łącze a oni ślą to dalej do szerszej publiki?

 

Ty wysyłasz na serwer a serwer rozsyła do widzów. Mało komu wystarczyłoby przepustowości jakby działało to p2p ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mogłoby to działać na takiej zasadzie (tak jak np. sieć torrent) ale nie jest to popularne rozwiązanie wśród serwisów streamujących audio/video. Z jednej strony są to niższe koszty po stronie takiego serwisu ale z drugiej strony ciężko zapewnić jakiś określony poziom działania takiej usługi bo nie wiadomo jakie kto ma łącze (a upload w łączach dla klientów indywidualnych zazwyczaj jest jednak znacznie niższy niż download). Spotify ostatnio przeszło na serwery zamiast p2p, mimo, że mieli dzięki temu spore oszczędności bo większość ruch szła właśnie przez łącza uzytkowników.

 

Ja po zobaczeniu setki razy komunikatu 'Invasion failed' w Dark Souls nie jestem fanem p2p. :teehee:

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z galerii Krakowskiej z eventu Sony dla zainteresowanych po krótce. 14 konsol 1 stand z Bloodborne, 2 z FarCry4, i COD AW w strefie 18+ reszta w tym Destiny, Lords of the Fallen, Diablo 3, Driveclub, LBP 3 w strefie otwartej. Poszedłem głównie obczaić bloodborne, kolejki nie było tak jak do innych standów, czekałem 2 min aż koleś przede mną skończy  i bawiłem się prawie godzinę. Nikt w tym czasie nie kazał mi kończyć, mogłem tam zostać i grac do oporu ;) Gadżety rozdają w konkursach zdaje się że co godzinę. Obsługa bardzo reklamowała shareplay i ps+ ("możesz pograć godzinę w gre kolegi", "dostaniesz 2 gierki w ramach abonamentu") nawet jeden z stewardów przekonywał że nie warto kupować Xboxa bo ma gorszą grafike  :blink:

Odnośnik do komentarza

Była możliwość otrzymania identyfikatra na smyczce dzięki któremu podchodziłes bez kolejki do standów. Ważność subskrypcji podobno sprawdzali przez pokazanie telefonu z aplikacją mobilną Playstation tak mi przynajmniej tłumaczył facet przy standzie z BB, sam nie sprawdzałem jak to działa bo kolejek nie było.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...