Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

@Poszukiwacz - wydaje mi sie, że w tej chwili wszystkie gołe PS4 w sklepach w Polsce są 4A, tak jak bundle Infamous

4B jest chyba tylko WD, śledze aktywnie temat rewizji od 3mscy i nie trafiłem nigdzie single 4B

 

oczywiście moge sie mylić:)

 

bundle Destiny teoretycznie i wdg revision table powinno mieć 4C, ale lepiej upewnić sie wcześniej i zapytać gdzieś, np. na tym kanale yt

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

przypuszczam, że chodzi Ci o oznaczenie CUH-1004A, to oznaczenie regionu, wszystkie PS4 w Europie mają taki numer

inny mają konsole z Ameryki, Azji, Japonii, inne regiony

 

http://www.psdevwiki.com/ps4/CUH-10xxA_series tu są wszystkie bundle PS4, tylko nie chronologicznie rewizją, pamiętam przed zakupem oglądałem w sklepie na półce wersje na World Cup i było to 4A. Rewizje konsoli masz oznaczoną na spodzie w rogu, pudełka przeważnie mają plomby, więc trzeba by dobrze gadać w sklepie aby otworzyli box

 

Bk2X7wE.jpg

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy nie brac tego bundla z Destiny. Wziałbym białą, ale nawet meble mam ciemne i nijak nie będze się to komponować z reszta sprzętu (szczegółnie mojej żonie;) Chyba nie szansy żeby trafić na 4A w bundlu z Destiny?

Jak jest z tym Bluray 3D? Wiadomo kiedy to ma wejść?

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy nie brac tego bundla z Destiny. Wziałbym białą, ale nawet meble mam ciemne i nijak nie będze się to komponować z reszta sprzętu (szczegółnie mojej żonie;) Chyba nie szansy żeby trafić na 4A w bundlu z Destiny?

Jak jest z tym Bluray 3D? Wiadomo kiedy to ma wejść?

 

MichAelis ja mam podobnie - wszystko czarne ale zachorowałem na tą białą PS4 - będzie kontrast! Jak coś to zapraszam we Wro na premierę, zobaczysz jak to się "komponuje":)

 

Co do 4A to chyba ciężko wyczuć, ale raczej będzie to 4B

Odnośnik do komentarza

 

 

co z tym tvn playerem ?

Kiedy bedzioe bangla ?

jeżeli pytasz o ps4, to jest i działa, trzeba pobrać ze store z sekcji aplikacje
Można prosić link do sekcji aplikacji?

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/aplikacje/player/cid=EP4343-CUSA00358_00-WEBMAF0000000TVN

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie ten player potrafił złapać zawiechę (nie raz i nie dwa) a jakość wyświetlanego obrazu pozostawiała wiele do życzenia (film "U pana Boga za piecem" gorzej wyglądał niż w telewizji analogowej). Pomijam już brak obiektywizmu tejże grupy w paru dziedzinach. Póki co, na razie, z aplikacji zrezygnowałem. Jak będą aktualizacje, sprawdzę.

 

Demo NHL 15 już dostępne. Podobno warto spróbować.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

 

 

co z tym tvn playerem ?

Kiedy bedzioe bangla ?

jeżeli pytasz o ps4, to jest i działa, trzeba pobrać ze store z sekcji aplikacje
Można prosić link do sekcji aplikacji?

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/aplikacje/player/cid=EP4343-CUSA00358_00-WEBMAF0000000TVN

 

 

Przeca zainstalowalem, tylko jak przegladalem filmy/seriale to ich wlaczyc nie moglem ;[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...