Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

co do białego pada - przerobiłem na ps3 pada czerwonego, niebieskiego przeźroczystego z infamous, białego... powiem krótko - raczej kolejny raz nie zaryzykuję kolorków; w porównaniu z czarnymi padami ps3 te kolorowe szybko wycierały się naokoło analoga, kruszyły, obawiam się, że przy ps4 może być powtórka. dodatkowo w ps3 kolorowe miały akumulatory o mniejszej pojemności - gdyby tym tropem poszli w ps4 to juz w ogole trzeba by grac na kablu non stop :/

Odnośnik do komentarza

możesz sprawdzić w logach błedów co to za bład

czasami pika jak chce zapisać savy do chmury i wychodzić problem gdy nie zapisze

nie ma sie czym przejmować

 

ale logi możesz sobie sprawdzić - ustawienia - błędy ;)

 

u mnie czasami też piknie, ale może 1-2 razy na 2 tygodnie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mam PS4 podłączoną kablem do routera tplink.

Przetestowałem połączenie sieciowe i wyszło, że mam NAT Type 2 . Poczytałem, że tak jest gdy konsola jest podłączona do routera i że nie powinno to niby przeszkadzać. To prawda, zostawić tak?

Jeżeli lepiej jednak miec NAT Type 1 to proszę koledzy jeżeli macie jakies poradniki o podrzucenie jak to zrobic, dzięki.

 

EDIT: ZANALAZŁEM tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/79524-ps4-a-sie%C4%87/.

Czyli wsio łokej :) jeśli jest NAT 2 :)

Edytowane przez k0ntra
Odnośnik do komentarza

 The Vanishing of Ethan Carter - zapowiada sie miodna giera, szkoda tylko, ze wpierw zostaje napisana na pc, a potem konsole :(

http://www.ppe.pl/news-30879-konsolowcy_poczekaja_sobie_na_ethana_cartera.html

 

Nie wiem czy wiesz ale wszystkie gry sa pisane najpierw na pc, a zresztą astronauci to małe studio więc pewnie nie wyrobią na obie platformy na premiere.

Odnośnik do komentarza

 

 The Vanishing of Ethan Carter - zapowiada sie miodna giera, szkoda tylko, ze wpierw zostaje napisana na pc, a potem konsole :(

http://www.ppe.pl/news-30879-konsolowcy_poczekaja_sobie_na_ethana_cartera.html

 

Nie wiem czy wiesz ale wszystkie gry sa pisane najpierw na pc, a zresztą astronauci to małe studio więc pewnie nie wyrobią na obie platformy na premiere.

 

to ze sa pisane(jak wszystkie), nie znaczy, ze od razu wyjdą na ta platforme.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

da sie jakos segregowac gry w jakies foldery albo przynajmniej w jakiejs kolejnosci czy przy ich duzej ilosci jestesmy skazani na gigantyczny pasek w menu bez ladu i skladu?

 

Ład i skład jest zachowany, bo ostatnio uruchamiane są na początku.

 

Jemu sie lcd zdupcyl i zostal jakis grat, da rade ?

 

Raczej nie, a jeśli jednak, to na pewno nie byłoby to tanie rozwiązanie.

Edytowane przez Iras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hm, a ja mam dylemat. Udało mi się kupić PS4 w promocji RDM, dzisiaj przyszła i... wstawiłem na sprzedaż :/ jeżeli się uda to pieniądze zachowam i kupię jakiś bundle po nowym roku, a jeżeli nie będzie chętnych to zostaje, ale...

 

Gdzie są te mrożące mózg exy? 3/4 gier ogrywam na PieCu z padem od X'a i nie widzę zbyt wielu tytułów w które zagram tylko na PS4. Może po prostu nie ma co być sentymentalnym i trzeba olać tą generację ciepłym moczem.

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś szansa, na kody do PS+ w grach ekskluzywnych na PS4?

Chcę całkowicie przejść na PC, ale PS4 zostawić dla kilku eksów, ale jak konsola będzie dla eksów to nie mam po co opłacać PS+, a konsola bez multi to dla mnie ozdoba, nic więcej. Z takim kodem na 14 dni mógłbym ograć singla i wypróbować multi, a nóż by mi się spodobało i wykupiłbym na 3 miesiące plusa. A eksa dla samego singla nie mam zamiaru kupować.

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś szansa, na kody do PS+ w grach ekskluzywnych na PS4?

Chcę całkowicie przejść na PC, ale PS4 zostawić dla kilku eksów, ale jak konsola będzie dla eksów to nie mam po co opłacać PS+, a konsola bez multi to dla mnie ozdoba, nic więcej. Z takim kodem na 14 dni mógłbym ograć singla i wypróbować multi, a nóż by mi się spodobało i wykupiłbym na 3 miesiące plusa. A eksa dla samego singla nie mam zamiaru kupować.

Ja mam na odwrót kupiłem ps 4 i zastanawiam się czy z PC się nie przesiąść ale na pewno nie na wszystkie gry. Głównie mowie o grach UBI, EA bo uPlaya i Origina nie mogę znies. Kiedys uwazalem za fajne, teraz te drmy i slama stabilnosc aplikacji mnie denerwuje. Aktywuje grę gram offline a po miesięcznej przerwie gdy akurat nie miałem neta chciałem zająć a tutaj pisze piłka się z internetem w celu aktywacji...
Odnośnik do komentarza

jak wyglada sprawa z trybem czuwania? by mozna bylo z poziomu pc dodac jakas gre do download list i by ps4 automatycznie ja od razu pobralo bym jak wrocil do domu gierka juz na mnie czekala wystarczy konsole ustawic w tryb dostepu do internetu w trybie czuwania czy dodatkowo jeszcze w tryb uruchamiania ps4 przez internet?

 

zawiedziony jestem troche remote play - niby to dziala w natywnej rozdzielczosci ale od razu widze, ze obraz jest ciut zablurowany i nie stoi obok natywnych rozdzielczosci i ostrosci niektorych gier czy menu dedykowanym vicie, druga sprawa to input lag - czuc go, po prostu czuc. Tak sony ptomuje te grania w gry na ps4 na vicie to spodziewalem sie super dopracowania

Odnośnik do komentarza

Ustaw w konsoli opcję pobierania w trybie czuwania i możesz dodawać stuff przez pc do kolejki pobierania. Dodatkowo w momencie wchodzenia w stan czuwania ps4 wysyła sejvy do chmury. Co do vity to grałem w bete destiny w remote i wyglądała oblednie na oledzie. Ale dla mnie to raczej ciekawostka ta funkcja. Input lag jest wyczuwalny jak piszesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...