Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

Glowy nie dam ale wczytaj się dokładnie w opis tych gier.Z tego co pamiętam dostep ten jest ograniczony czasowo , wiec kupowanie takich slotow to czysta glupota.

 

Goście piszą, że normalnie grasz w grę, zdobywasz trofea dopóki konto podane na aukcji jest na mojej konsoli. Kurde sam nie wiem, czy opłaca się tak gry kupować? Czy kupował ktoś z was już w taki sposób gry na ps4?

Odnośnik do komentarza

 

 

Glowy nie dam ale wczytaj się dokładnie w opis tych gier.Z tego co pamiętam dostep ten jest ograniczony czasowo , wiec kupowanie takich slotow to czysta glupota.

 

Goście piszą, że normalnie grasz w grę, zdobywasz trofea dopóki konto podane na aukcji jest na mojej konsoli. Kurde sam nie wiem, czy opłaca się tak gry kupować? Czy kupował ktoś z was już w taki sposób gry na ps4?

 

 

Masz dostęp do gry na swoim koncie psn dopóki nie usuniesz konta na którym gra została kupiona lub skasujesz grę. Sony nie banuje za takie praktyki, gdyby wg nich było by to niezgodne z ich polityką to raczej by ograniczyli ilość slotów które ma przypisane gra. Pierwsze słyszę żeby dostęp do gry był ograniczony czasowo. 

 

Kupiłem w ten sposób GTA 5 i Resident Evil 4 HD. Problemów nie mam z dostępem. Ważne jest jednak aby pamiętać że czasami sprzedawane są gry z innego regionu, więc jeśli kupisz grę na psn z USA a potem zechcesz kupić Season Pass albo jakieś DLC to ono nie zadziała z taką grą. Trzeba na to uważać. 

 

Inna sprawa to że tutaj na forum nie wolno zakładać tematów odnośnie tego typu zakupów, organizować zrzutek. Tylko tak wspomnę na wszelki wypadek gdybyś chciał zakładać to ban z automatu. Taki regulamin. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się teraz to że opcja całkowitego wyłączenia PS4 jest zagrzebana tak głęboko, wcześniej było o jedno kliknięcie a teraz trzeba wejść aż w opcje zasilania i dopiero tam można wyłączyć całkowicie PS4. 

 

Wygląda na to, że nie ma skrótu, trzeba wejść w te opcje zasilania i dopiero po środku wybrać wyłącz

nie znalazłeś nic szybszego?

Odnośnik do komentarza

Jak wejdziesz w ustawienia Rest Mode to masz kilka opcji do wyboru, musisz je wszystkie wyłączyć, tak, żeby wejście w RM nie było możliwe. Wtedy bezpośrednio na liście pojawi się Turn Off.

 

Masz tam nawet napisane, że jak wyłączysz wszystko to wejście w RM nie będzie możliwe.

 

CBAxP2nUIAErlq9.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...