Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

a czemu szkody?

ja nie robiłem nic póki co przez 9mscy, ostatnio tylko zauważyłem że konsola chodzi jakby ciut głośniej, wiec pomyślałem że chodzi o kurz

 

Konsola razem z powietrzem zasysa kurz, który po dłuższym okresie czasu zbija się w środku w kłębki i osadza na różnych elementach. Jak ktoś przez parę lat nie będzie tego czyścił i sobie później wpadnie na pomysł, że odkurzy kratkę wentylacyjną odkurzaczem, to te kłębki mogą się z wewnętrznych elementów konsoli poodrywać i osadzić od wewnętrznej strony kratki wentylacyjnej, jednocześnie ją zapychając. 

 

Teraz to Ci jeszcze nie grozi, ale warto o tym pamiętać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

dziś po 9 mscach pierwszy raz odkurzyłem konsole, odkurzaczem na średnich obrotach z wąską końcówką dokładnie przeleciałem po wszystkich otworach, po zdjęciu osłony dysku twardego sporo kurzu tam też było

 

po włączeniu konsoli jaka różnica, w samym dashu już chodzi ciszej, praktycznie niesłyszalna z 2m, szybki test na DriveClub, jest lepiej

prosty zabieg, a jaka różnica :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

dziś po 9 mscach pierwszy raz odkurzyłem konsole, odkurzaczem na średnich obrotach z wąską końcówką dokładnie przeleciałem po wszystkich otworach, po zdjęciu osłony dysku twardego sporo kurzu tam też było

 

po włączeniu konsoli jaka różnica, w samym dashu już chodzi ciszej, praktycznie niesłyszalna z 2m, szybki test na DriveClub, jest lepiej

prosty zabieg, a jaka różnica :)

 

 

jest jakis tutorial jak to delikatnie otworzyc?

Znajac moja delikatnosc to to roz(pipi)e i tyle bedzie ;d

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

Mam pytanie. Goście sprzedają na allegro tanio gry cyfrowe na PS4. Niby tworzysz konto na ps4, ściągasz grę i grasz. W dodatku możesz odblokowywać pucharki. Czy taka opcja jest legalna? Czy Sony może zbanować konto moje, gracza, który udostępnia gry itd?

 

Pytam, bo nie mam pojęcia i mam nadzieję, że jakaś obeznana w temacie osoba mi pomoże się dowiedzieć, co i jak:)

Odnośnik do komentarza

dokładnie Darkoss też mi to przeszkadza lekko, zawsze wyłaczam z pada, w opcjach ułatwien jest jeszcze jakiś szybki pasek dostepu może tam da sie przypiać

jeszcze tego nie patrzyłem

 

i zauważyłem też, że przed samym momentem uśpienia rusza na chwilke naped, wcześniej tak nie było - też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...