Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze swoją PS4 wyłączam, nie mam żadnych problemów. Ale zauważyłem że gdy miałem ją na uśpieniu to dwa razy mi się zwiesiła i musiałem odbudować bazę danych, dobrze ze save game mi nie wcięło więc od tamtej pory wróciłem do wyłączania. Chciałem ustawić sobie konsole żeby sama ściągnęła Driveclub podczas premiery i tak zrobiła ale przez te zawiasy wolę niczego więcej nie ryzykować. 

 

A pady i tak ładuje przy laptopie bo jest non stop włączony. Ale pora zainwestować w ładowarkę do padów. 

 

poco ci ładowarka do pada jak mozesz ładować je pod ładowarka do telefonu

Odnośnik do komentarza

No panowie. Siadł mi napęd w PS4! Konsola nie przyjmuje płyty do napędu. A w ogóle go nie używałem gram tylko w Driveclub (cyfrówka z psn) i GTA 5 też z psn.

 

Konsola co chwile wydaje ten dźwięk. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Yk-YbyVcTfU&feature=youtu.be

 

Co robić? 

  • Zrobić back up save games,
  • Skasować swoje konto z konsoli,
  • zapakować i zawieść do sklepu?
  • Konsola kupiona w RTV euro AGD 10 października 2014 więc jest na gwarancji sklepu bo minęło dopiero 6 miesięcy. 
  • Konsola była z Destiny, gry już nie mam ale mogę ją kupić w sklepie za jakieś 80zł jakby żądali gry.
  • Czy jechać z tym do serwisu Sony  :down:

Jakieś rady? 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Konsola ani razu nie miała płyty w napędzie. Jak grałem w Black Flag i The Last of us Remastered to na poprzedniej premierowej czarnej konsoli którą sprzedałem żeby kupić białą. Dziwna rzecz, pojadę do sklepu, jak powiedzą że wymienią konsolę to super, gry nie mam więc jak będą prosić to pojadę do sklepiku i do kupie. 

 

No i GTA kupione na allegro pójdzie do kasacji więc nigdy więcej nie kupie cyfrówek  ^_^

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem na infolinie i facet powiedział że nie wymienią od ręki, najpierw muszą sprawdzić przez serwis sony. A to dziwne bo jak rok temu kupiłem aparat sony i okazało się że ma popsutą stabilizację obrazu to na drugi dzień wymienili na drugi egzemplarz. Ale gwarancje też miałem dodatkową wykupioną od uszkodzeń mechanicznych jak upadek itp. No i sam czas od zakupu do zgłoszenia był zaledwie 24 godziny. To inna sprawa. 

 

No nic jak będą wymieniać to fajnie a jak naprawią albo wymienią sam napęd to też dobrze. Póki co zajmę się Resogun na ps3  ^_^

 

Edit

 

Zrobiłem to co napisał Moldar, czyli odłączyłem konsolę od zasilania włączyłem i ten charczący dźwięk zniknął.

Włożyłem płytkę do napędu wszystko jest w porządku. WTF ??

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

odlaczales ja od pradu na pare minut i znowu wlaczyles?

 

ja kiedy kupilem drivecluba z psn mialem chwile po premierze taki problem - wlaczylem gre z menu i nagle konsola caly czas chciala wypluwac plyte, ktorej przeciez nie bylo w srodku, nonstop, wylaczylem ps4, odlaczylem kabel, wlaczylem i od tego czasu odpukac spokoj pol roku

Odnośnik do komentarza

odlaczales ja od pradu na pare minut i znowu wlaczyles?

 

ja kiedy kupilem drivecluba z psn mialem chwile po premierze taki problem - wlaczylem gre z menu i nagle konsola caly czas chciala wypluwac plyte, ktorej przeciez nie bylo w srodku, nonstop, wylaczylem ps4, odlaczylem kabel, wlaczylem i od tego czasu odpukac spokoj pol roku

 

Dokładnie tak. Już miałem ją pakować w karton i wieźć do sklepu ale przeczytałem post Moldara i coś mnie tknęło żeby spróbować i działa. Głupio że tego nie zrobiłem zanim skasowałem i dezaktywowałem konto teraz wgrywam z powrotem save z gier. 

Odnośnik do komentarza

u mnie te ciagle wypluwanie zaczelo sie dokladnie w chwili kiedy odpalilem gre z dysku z menu konsoli(tak jakby konsola myslala, ze driveclub jest na plycie, a nie na dysku) wiec na bank to nie byl blad fizyczny, a jakis oprogramowania konsoli, jak odlaczylem kabel z konsoli to nawet ta wydala dzwiek pikniecia

Odnośnik do komentarza

Ty a u mnie to coś się zaczęło też DC, jak sprawdzałem wyniki Rywalizacji forumkowej, nagle napęd zaczął pracować i wydawać ten dźwięk. Więc wyłączyłem grę, i w dashu cały czas co kilkanaście sekund wydawała taki dźwięk. Konsolę wyłączyłem przyciskiem ale nie od prądu i po włączeniu było to samo.

 

Dopiero odłączenie od zasilania pomogło. 

Odnośnik do komentarza

 

odlaczales ja od pradu na pare minut i znowu wlaczyles?

 

ja kiedy kupilem drivecluba z psn mialem chwile po premierze taki problem - wlaczylem gre z menu i nagle konsola caly czas chciala wypluwac plyte, ktorej przeciez nie bylo w srodku, nonstop, wylaczylem ps4, odlaczylem kabel, wlaczylem i od tego czasu odpukac spokoj pol roku

 

Dokładnie tak. Już miałem ją pakować w karton i wieźć do sklepu ale przeczytałem post Moldara i coś mnie tknęło żeby spróbować i działa. Głupio że tego nie zrobiłem zanim skasowałem i dezaktywowałem konto teraz wgrywam z powrotem save z gier. 

 

Nic się nie zepsuło, także nie musisz wysyłać knsoli. Miałem taką sytuacje już 2 razy. PS4 pod lśniącą pokrywą ma ukrytą śrubkę między otworami wentylacyjnymi, która służy ponoć do awaryjnego (manualnego) usuwania płyt z uszkodzonych konsol. Problem w tym, że ta śrubka jest strasznie luźna i  z czasem sama może się przekręcić powodując nieustanne wypluwanie płyty. Mi wyłączenie konsoli nie pomogło więc musiałem trochę podkręcić tą śrubę i problem zniknął 

Odnośnik do komentarza

 

 

odlaczales ja od pradu na pare minut i znowu wlaczyles?

 

ja kiedy kupilem drivecluba z psn mialem chwile po premierze taki problem - wlaczylem gre z menu i nagle konsola caly czas chciala wypluwac plyte, ktorej przeciez nie bylo w srodku, nonstop, wylaczylem ps4, odlaczylem kabel, wlaczylem i od tego czasu odpukac spokoj pol roku

 

Dokładnie tak. Już miałem ją pakować w karton i wieźć do sklepu ale przeczytałem post Moldara i coś mnie tknęło żeby spróbować i działa. Głupio że tego nie zrobiłem zanim skasowałem i dezaktywowałem konto teraz wgrywam z powrotem save z gier. 

 

Nic się nie zepsuło, także nie musisz wysyłać knsoli. Miałem taką sytuacje już 2 razy. PS4 pod lśniącą pokrywą ma ukrytą śrubkę między otworami wentylacyjnymi, która służy ponoć do awaryjnego (manualnego) usuwania płyt z uszkodzonych konsol. Problem w tym, że ta śrubka jest strasznie luźna i  z czasem sama może się przekręcić powodując nieustanne wypluwanie płyty. Mi wyłączenie konsoli nie pomogło więc musiałem trochę podkręcić tą śrubę i problem zniknął 

 

 

Strachu się tylko najadałem. Tfu. Zrobiłem update do 2.51 i póki co jest dobrze. Tylko ta opcja wyłączania ps4 jest wciąż zagrzebana i nie sadze że da się ją przywrócić jak poprzednio. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...