Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie, po 20 latach z PlayStation bedę grac na taborecie:) Ty za to pewnie gra na taborecie bębniłeś do tej pory sądząc po "porażającej" ilości gier w sygnaturce :rofl:

 

dApo_87.png

lepiej? nie powiem jest sie czym chwalic 20 lat :obama: widac ze lubisz sie chwalic e-penisem co, w gaciach jest za maly? i (pipi) powinno cie interesowac na czym gram. pisz wolniej jak masz problemy ze skladnia lub przeczytaj dwa razy co napisales... pewnie sie poplules piszac tego posta. jak ktos pisze takie glupoty to sie nie dziw glupich odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Europejskie sieci handlowe już przygotowują się na oficjalną obniżkę ceny w EU, od 21-go wiele z nich już obniży ceny. Spodziewane "ucięcie" to oczywiście 50 euro. Samo Sony wysłało też materiały promocyjne. Ciekawe czy będą czekać z ogłoszeniem do PGW, czy wydadzą stosowny komunikat na blogu EU.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie jestem nowy na forum jezeli wklejam post w zlym miejscu bardzo przepraszam i prosze admina o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.

Mam zamiar kupic ps4 ale niewiem która wersja bedzie dobra konsole chce zakupic tylko i wylacznie w serwisie MORELE jezeli mozna prosze o opisanie czym sie roznia owe konsole nie liczac dysku i ktora warto wybrac (dlaczego) 

 

chodzi o konsole :

http://www.morele.net/konsola-sony-playstation-4-1tb-cuh-1116b-707341/

 

http://www.morele.net/konsola-sony-playstation-4-1tb-ultimate-player-edition-czarny-9859437-778272/

 

roznica w cenie jest...dyski po 1tb maja obie konsole...wiec prosze o wyjasnienie , Dziekuje !!  ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to najlepiej weś nowy model, te 1TB są starsze, jeśli zależy ci na większym dysku to włóż od razu 2TB, gwarancji nie tracisz przy zmianie dysku

http://www.psxextreme.info/topic/111171-ps-4-cuh-1116-vs-1216/

 

1216 chodzi ciszej i może mniej sie grzeje

 

 

Ja właśnie zastanawiam się czy brać wersje Metal Gear czy może zwykłą 1216 która jest o 100 zł. tańsza.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza

 

Tak w ogóle to najlepiej weś nowy model, te 1TB są starsze, jeśli zależy ci na większym dysku to włóż od razu 2TB, gwarancji nie tracisz przy zmianie dysku

http://www.psxextreme.info/topic/111171-ps-4-cuh-1116-vs-1216/

 

1216 chodzi ciszej i może mniej sie grzeje

 

 

Ja właśnie zastanawiam się czy brać wersje Metal Gear czy może zwykłą 1216 która jest o 100 zł. tańsza.

 

pozdr.

 

 

tylko Metal Gear Bro! + 1 do za(pipi)istości. 

Odnośnik do komentarza

elite weź jak najnowszą wersje, może chociaż tak zmniejszy się ryzyko awarii.

X360 miałem z pierwszych wersji i po kilku reanimacjach poszedł w kosz.

 

Prawie moja ps4 edycja MGS utknęła w zamówieniu na oleole.

Nie ma możliwości zmiany formy płatności (pomyliłem się przy składaniu zamówienia), a na anulację czekam już 6 dni i tak to wisi.

Jak przepadnie mi ta konsolka to poczekam do świąt i biorę zwykła CUH-1216B która na dziś jest 200 zł tańsza.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza

PS PLUS 365 dni - sam kod aby na email przysłali gdzie aktualnie najtaniej brać?

na keye.pl w ogóle już nie ma

 

edit: Kyo - no cena dobra, to trzeba było mówić :P

na ceneo to przeważnie wysyłka z pudełkiem to jeszcze koszt dochodzi, z allegro widze po 187zł kody, troche to podrożało

Jade zaraz na zakupy, jak nie znajde nigdzie w sklepie to z allegro wezme

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Trzeba było powiedzieć to bym Ci sprzedał za 150 w wersję Box ale poszła na olx ¯\_(ツ)_/¯. Na ceneo za ~179 zł

 

Edit: Fanek - a komputronik z odbiorem osobistym? Nie masz u siebie w mieście? Widzę że kupklucz.pl ma wysyłkę kluczy emailowo ale nie znam tego sklepu więc go nie polecę. 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

kupklucz.pl patrzyłem ale do nich nie ma żadnego telefonu ani liveczatu nic.

do komputronika musiałbym podjechać 20km, w media expert dziś patrzyłem były zdrapki po 195

Wziałem z allegro 187 z fastkeybox, zero problemów kod przychodzi w ciągu 2 minut i z dostawą klucza online to jest w tej chwili najtańsza opcja

Można taniej po 170 z reedcom ale wysyłają to kurierem jak wszystkie inne sklepy, jeśli ma sie ten sklep pod nosem to wtedy dobra opcja :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...