Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem streamy z tych gierek na PS2 i podbite do 1080p wyglądają nieźle. Wszystkie części GTA prezentują się sporo lepiej niż na PS2 dzięki temu. Ale cierpią na inne niedoskonałości. W San Andreas jest dramat z pop-upem, z ilością przechodniów, pojazdów, doczytywaniem obiektów. Tekstur i grafiki jako takiej się nie czepiam.

 

Tak czy siak dostosowane to jest do PS4 całkiem ok, trofea zaaplikowane. Gdyby te gierki nie kosztowały po 60 zł, a np. po symbolicznym dychu, to bym się pewno skusił na całą trylogię GTA i ograł raz jeszcze.

Z PS2 to ja jednego tylko mini-remastera zakupie Tekken Tag Tournament jezeli bedzie w 1080p i 60 klatkach to olaboga!! Najlepszy i ostatni moim zdaniem Tekken

Odnośnik do komentarza

Coś dziwnego zaczęło mi się z Ps4 dziać. Mam wersję premierowa że stycznia. Ostatnio po włożeniu battlefront lub FIFA 16 mielil, mielil aż musiałam wyjąć płytkę, przetrzeć ja, cd rom przedmuchalem go i poszło. Potem wyłączał się z 2 min i na koniec 2x szybko piknal. Dodatkowo co jakiś czas wywala mi neta w konsoli z takim komunikatem 79a59d061c2943c3dd9f02a179e8a7d9.jpg

Internet jest, bo laptop po wi fi śmiga. Może kabel jest uszkodzony? Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Z tym kablem to też tak wcześniej miałem dość często, wkurzylem się, dałem neta przez wifi i od tamtej pory jest ok.

 

Co do mielenia płyty to nie wiem co może być. Może z napędem coś się chrzani?

 

Spróbuj może pierdyknąć konsoli z poziomu recovery menu jakieś porządkowanie plików systemu? Nie pamiętam jak się ta opcja nazywała dokładnie. Zobacz porady w internecie, będzie gdzieś o tym pisało.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Zobacz na innym kablu czy będzie tak samo, z tym pikniecie i 2min wyłączanie sie nie przejmuj (chce wysłać coś na chmure i nie może, czasami za duży save i trzeba ręcznie) te pikniecie jest jak nie wyśle.

 

To sie nazywa chyba odbuduj baze, ale na razie może nie rób. Z płytą nie wiem, jak pojedynczy przypadek nie przejmuj sie.

Odnośnik do komentarza

Cześć, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem PS4, dotychczas grałem na xboxie 360 ale po rozważeniu wszystkich za i przeciw mój wybór padł na konsolę od Sony. Chciałbym kupić  najnowszy model 1216B najlepiej z kilkoma grami na początek w związku z tym mam pytanie, czy zestaw:

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-1tb-uncharted-kolekcja-nathana-drake-a-god-of-war-iii-remastered-the-last-of-us-remastered.bhtml

jest wart swojej ceny, czy może w tej cenie znajdę lepszy zestaw, jeśli tak to proszę o linki.

Z góry dzięki z apomoc i mam nadzieję, ze niebawem dołączę do grona zadowolonych użytkowników PS4

Odnośnik do komentarza

@mwisiorek W biedronce chyba lepszy zestaw można dostać, ale nie wiem czy jeszcze jest. W sumie ten co wstawiles cenowo też nie jest zły, ale same kotlety. A mi się wydaje że jak kupujesz ps4 to fajnie by było na początku zagrać w coś na te generację. Jeśli masz gotówkę to kup konsole oddzielnie i gry oddzielnie(np używane) A jeśli chcesz coś na raty to na alledrogo można znaleźć fajne zestawy i mają raty 0% (przynajmniej do niedawna były) .

 

Wysłane z mojego MI 3W

Edytowane przez BullsBlood
Odnośnik do komentarza

Ktoś miał problem z błędem WS-37397-9? PSN działał normalnie, grałem przed chwilą w CoDa, poszedłem coś zjeść, wracam i nie łączy z serwerami Call Of Duty. Pomyślałem, że coś im się zyebało, ale znajomi normalnie grali, rozmawiałem z jednym i wszystko śmigało jak złoto, do PSN też się normalnie logowałem. Zresetowałem router i było po temacie, teraz nawet PSN nie działa, wywala w/w błąd i dupa. :/

 

W necie jak wpisuje kod tego błędu, sporo ludzi coś takiego ma, ale żadnego rozwiązania.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Siema. Czy kupował ktoś z Was doładowanie portfela PSN na kwotę 100 zł w żabce ? Własnie miałem kupić, Pani miała te kody w opcjach za 59 zł i za 100zł. Prawie płaciłem, ale poprosiłem żeby mi pokazała to co skanuje do sprzedaży i było tam napisane Playstation Network PLUS, coś takiego. I zrezygnowałem, bo plusa nie potrzebuje, ale teraz się zastanawiam, bo nie ma abonamentu PS Plus w cenie 100zł z tego co wiem, to co miała za 59 to pewnie było na 3 miesiące, ale za 100 zł ? Dlatego się zastanawiam, czy to nie był po prostu kod na doładowanie portfela. Wypowie się ktoś, kto kupował te kody w żabce ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...