Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Białych jest całkiem sporo (na ceneo np. agito, x-com), miałem i ogólnie kolor spoko, tylko moja dość głośno szumiała. Nie wiem jak jest z tym najnowszym modelem - czy są białe ale chyba tak.

Ogólnie jak brać to tylko ten najnowszy model (zmieniłem konsolę i ta najnowsza w moim przypadku jest bezgłośna).

Odnośnik do komentarza

Uwierz mi - moją potrafiłem słyszeć mimo słuchawek / headsetu xD Non stop jednolity dźwięk (buczenie/szum). Odległość od konsoli/TV 2-2,5m.

 

Qvstra - ja mam właśnie tą limitowaną z MGSV - jest mega cicha.

Odnośnik do komentarza

Białych jest całkiem sporo (na ceneo np. agito, x-com), miałem i ogólnie kolor spoko, tylko moja dość głośno szumiała. Nie wiem jak jest z tym najnowszym modelem - czy są białe ale chyba tak.

Ogólnie jak brać to tylko ten najnowszy model (zmieniłem konsolę i ta najnowsza w moim przypadku jest bezgłośna).

Oczywiście, że są nowe białe normalnie dostępne.

Odnośnik do komentarza

wy gracie bez dźwięku ze słyszycie jakieś buczenie? moja ps4 jest z premiery i jedynie w niektórych grach ją słyszę i to podczas loadingu jak jest cisza. nic się nie wiesza więc po co sobie szukać i kombinować? jakaś mania że jak głośno chodzi to zaraz spłonie czy co xd

 

Akurat masz farta i trafiłeś na lepiej poskładany egzemplarz.

Uwierz mi, że jakbyś trafił na coś takiego jak ja, to za długo byś z taką konsolą nie wytrzymał :)

Hałas można było porównać do załączonego odkurzacza i nie ma w tym żadnej przesady.

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne że PS4 się tak grzeje ? Wiem, ciężko zrozumieć co mam na myśli pod tym pojęciem, ale chodzi o zwykłe użytkowanie. Gram w grę z 45 min i nagle po dotknięciu obudowy konsola jest na prawdę gorąca. czasami załącza się wiatrak więc widocznie tragedii nie ma bo nie jest wcale włączony cały czas, ale jestem świeżym posiadaczem nowej konsoli więc zastanawiam się czy ten typ tak ma, czy trzeba będzie za kilka miesięcy reklamować jak się pasta potopi. 

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

Cześć. Jestem nowy na forum. Zamierzam kupić PS4, w media-markt są raty 50 x 0 %. Czy ktoś tam kupował ? Czy jest to opłacalna wersja, wiem że będę spłacał przez 4 lata ale 30 zł nie wpłynie jako znacząco na wydatki miesięczne. Czy opłaca się nadal kupić PS 4 ? 

 

Oczywiście że się opłaca. PS4 to świetny sprzęt do grania. W Wielu przypadkach gry multiplatformowe na PS4 działają lepiej niż u konkurencji. Trzeba tylko sobie zadać pytanie. W co ja chcę zagrać? Przewertować bibliotekę gier i może się okazać że przyciągnie ciebie Forza 6 i Rise of Tomb Raider które są na Xbox One, ale ograsz też gry takie jak Wiedźmin 3, MGS 5 czy Fallout 4 i GTA 5. Ale ominie ciebie Uncharted 4, The Witness, This War of Mine i Life is Strange. A Rise Of Tomb Raider i tak uderzy na PS4 w wersji Definitive w Grudniu. 

 

Wybór konsoli to wybór gier.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc bardzo czekałem na Rise of Tomb Raider po zagraniu na PC w ostatnie Tomb Raider. Jestem PC-towym graczem, jednak komp nie pozwala na grę w nowsze tytuły. Dlatego decyzja padła na PS 4. Znajomi mają PS 3 i jakoś bardzo dobrze grało mi się na padzie, przetestowałem obie konsole w media markcie, jednak mieli tylko Star Warsy które mnie nie przekonują więc zwróciłem uwagę tylko na aspekty graficzne i wygodę trzymania pada. Zamierzam wykorzystać obecną promocję 50 rat 0 %. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Ponieważ nowsza wersja konsoli jest lżejsza i przede wszystkim cichsza. Jakim numerem oznaczona jest nowsza wersja? Moim zdaniem korzystniej jest kupić samą konsolę, a gry używane które chodzą po już po 50 zł niż w bundle. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem korzystniej jest kupić samą konsolę, a gry używane które chodzą po już po 50 zł niż w bundle. 

 

 

Zależy gdzie kupujesz, ja np. miałem taką promocyjną ofertę sklepu, iż konsola ta najnowsza 1TB sama kosztowała o złotówkę taniej niż identycznie ta sama konsola + Black Ops 3 w zestawie. Więc to zależy pewnie od sklepu, ale czasami bundle też są ok :D

Odnośnik do komentarza

 

Cześć. Jestem nowy na forum. Zamierzam kupić PS4, w media-markt są raty 50 x 0 %. Czy ktoś tam kupował ? Czy jest to opłacalna wersja, wiem że będę spłacał przez 4 lata ale 30 zł nie wpłynie jako znacząco na wydatki miesięczne. Czy opłaca się nadal kupić PS 4 ? 

 

Oczywiście że się opłaca. PS4 to świetny sprzęt do grania. W Wielu przypadkach gry multiplatformowe na PS4 działają lepiej niż u konkurencji. Trzeba tylko sobie zadać pytanie. W co ja chcę zagrać? Przewertować bibliotekę gier i może się okazać że przyciągnie ciebie Forza 6 i Rise of Tomb Raider które są na Xbox One, ale ograsz też gry takie jak Wiedźmin 3, MGS 5 czy Fallout 4 i GTA 5. Ale ominie ciebie Uncharted 4, The Witness, This War of Mine i Life is Strange. A Rise Of Tomb Raider i tak uderzy na PS4 w wersji Definitive w Grudniu. 

 

Wybór konsoli to wybór gier.

 

 

916A8p3UuOL._SX385_.jpg

right.jpg

Edytowane przez ping
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...