Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

czy wyszła jakaś nowa rewizja PS4 względem ten poczatkowej wersji z listopada, z któa ludzie mieli problemy?

czy po prostu Sony z czasem wypuściło nowy, poprawiony soft?

 

http://www.psdevwiki.com/ps4/Datecode

w związkuz  tym linkiem, ktoś może napisać coś więcej?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Wyszły nowe. Ja mam konsole z bundle Watch_Dogs, datacode - 4B, a więc konsola z kwietnia lub maja 2014.

 

Liczba oznacza rok produkcji, np. 4B, czyli 2014, 3A - 2013, 5D - 2015 itp.

 

A litera to kwartał:

 

A (styczeń, luty, marzec), B (kwiecień, maj, czerwiec), C (lipiec, sierpień, wrzesień), D (październik, listopad, grudzień).

 

Niestety nie wiem czy da się rozszyfrować dokładną datę produkcji. Premiera bundla z Watch_Dogs była 27.05, więc konsola musi być z kwietnia lub maja, bo czerwca jeszcze nie było ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

od wczoraj jestem póki co szczęśliwym posiadaczem PS4, niestety pograłem tylko 10min w Killzone, brak czasu

kupiłem wersje bundle z WD i tymi motorami, udało sie wyrwać po dobrej cenie, rewizja 4B, troche inna guma na analogach i ciekawe czy jeszcze coś poprawili

dzięki Emtebe za pomoc i wszystkim innym, którzy mi doradzili, tak bym pewnie czekał do września z zakupem

 

mam kilka pytań do posiadaczy PS4:

1. Zauważyłęm wczoraj, że konsola była lekko ciepła przy zasilaczu, lekko ciepła obudowa z tyłu, nic co powodowało by obawy

czytałem gdzieś, że w spoczynku PS4 ma 40* a w grach 45* to prawda?

Jak u was jest z grzaniem sie konsoli, po 1h i po kilku godzinach grania?

1a. Wentylator w konsoli chodzi cały czas u was czy włacza sie tylko co jakiś czas?

2. Zapaliła sie komuś kiedy czerwona lampka na konsoli oznaczającą przegrzanie?  przeczytałem całą instrukcje :P

3. Ile czasu ładuje wam sie oryginalny pad? 

3a. Czy na początku powinno sie jakoś sformatować baterię? w komórkach dawniej rozładowywało sie na maxa i ładowało 12h, nie wiem czy teraz to jeszcze ma sens.

3b. Na ile gdzieś godzin gry wystarcza wam naładowany na full pad? do 10h?

4. Ktoś używa tych dodatkowych podstawek do ładowania padów, są jakieś znaczące plusy tego, czy tylko ładnie wygląda?

5. Rozumiem, że można go mieć podłączonego kablem pod USB aby sie ładował i grać w tym czasie?

6. Grając w jedną gre przed wyłaczaniem konsoli wyjmujecie płyte z napedu, czy wkładacie raz i wyjmujecie dopiero po przejściu gry?

Nic nie stanie sie płytce jeśli będzie przez tydzień siedziała niewyjmowana?

7. Konsole podłączyłem kablem cyfrowym z Logitech Z-5500 i mam dzwiek DTS, ale mam dzwiek z głośników TV też, na razie wyciszyłem TV na 0, da sie to jakoś z poziomu konsoli wyłączyć?

8. Na koniec dnia wyłaczacie konsole czy chodzi u was cały czas w Stand BY?

9. Podświetlnie pada w tej chwili da sie tylko przyciemnić, nie da sie tego całkowicie wyłączyć? bo jednak dalej widać to światło, odblasków na tv nie mam, ale nie czaje po co to w oógle wstawili

10. Porty USB wykorzystujecie do czegoś oprócz ładowania pada? macie coś podłączone do nich?

11. Wyjście AUX z tyłu co tam można podłączyć?

12. Dużo kurzy wam sie konsola, kurz zbiera sie na kratach po bokach? nie wiem czemu mój pokój "produkuje" stosunkowo dużo kurzu, nie wiem czy zakrywać czymś konsole jak nie używam?  stoi obok tv na szafce

 

sorry za noob questions, ale to moja pierwsza konsola nie licząc x360 przez pare tyg :)

a Killzone na Sony 50" po prostu piękny :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

1. Tak chodzi raz ciszej raz głośniej.

2. Nie

3. Nie sprawdzałem ale Google.pl i lecisz

3a. Nie

3b. Ok 6 chyba

4. Ślicznie wygląda

5. Tak

6. U made my day tym pytaniem. Możesz i rok trzymać płytę w czytniku ale tylko rok. Rok i jeden dzień a płyta się zniszczy.

7. Google.pl

8. To zależy jak ściągam to stand by a tak to kompletnie wygaszone bo czasem i 4 tyg nie gram.

9. Nie da się

10. Usb dysk, sluchawki etc

11. Google.pl

12. Kurzy się jak pc czy pralka.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Wszystkie pytania fajne, ale 6 w szczególności.

 

Ale odpowiem :

 

1: Tak, to normalne.

2: Nie

3: około 1,5h

3a; Nie trzeba

3b: około 8h

4: Jak masz dwa pady i pieniądze na dodatkowy sprzęt który zbiera kurz to możesz sobie kupić.

5: Dobrze rozumiesz

6: Jak płyta będzie w środku to dostaniesz za to dodatkowe trofeum, jak kto lubi. Tak na serio, płyta może być w środku cały czas.

8: Wyłączamy zazwyczaj

9: Nie da się całkiem wyłączyć light bara

12: Kurz to kurz, zawsze będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To nie kody, ale gotowe konta.

Dokładniej mówiąc sprzedaje możliwość jednorazowego ściągnięcia gry. Skasujesz i już jej nie będziesz miał. Gościu po sprzedaży zmienia hasło (i być może adres pocztowy) - no chyba, że ty to zrobisz pierwszy;) a ponieważ łamie regulamin, nie będzie mógł się odwołać na allegro. Mimo, iż jest to nielegalne, nikt z tym nic nie robi (kasa nie śmierdzi). Kupujesz na własne ryzyko, ale dla mnie wypożyczenie jednorazowe gry za więcej niż 49zł jest zdzierstwem. Lepiej powymieniać się na tytuły ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...