Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wczoraj karta nie chciała przejść i odrzuciło płatność na zamówienie przed premierowe.... doładowałem konto zdrapkami, oczywiście na allegro karta działa bez problemu, zamówienie przed premierowe dalej widnieje jako złożone,tylko nie wiem kiedy będą próbowali jeszcze raz kase ściągnąć.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

mi chwile po północy pobrało kase, ale ciągle nie moge pobierać, sprawdzam co jakiś czas przez www

 

dodatkowo dla preorderów są 3 dodatkowe samochody, a w Special Edition jeszcze 2 (czyli razem 5), tych aut chyba normalnie nie będzie? (albo to jedne z tych, które mają dodawać co miesiąc tylko preordery dostaną je wcześniej), wiec razem wychodzi 100 aut

G5beFTr.jpg?1

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

pobieraja kase dzis bo jutro rano konczy sie embargo na recki i boja sie pewnie, ze ludzie beda wycofywac preordery :P

obstawiam 77 na MC, lub jakieś 83 ze wszystkimi trasami, samochodami i warunkami atmosferycznymi - to wszystko powinno być już na premierę.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie dziwi porównywanie Driveclub do Forzy. Przecież to nie jest symulacja! NFS: Shift, Shift 2, Grid Autosport, seria Dirt to gry podobne.

Kłóćcie się dalej co jest lepsze- Gran Turismo czy Forza, ale nie mieszajcie w to Driveclub. No chyba że ktoś stoi przed dylematem którą konsolę kupić dla wyścigów- wtedy ja mu odpowiem kup PS4 dla arcade, a XOne dla symulacji i tyle.

 

Kup PS4 dla Arcade DriveClub

Kup PS4 dla Symulacji project Cars

 

Win = Win

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

odnośnie soundtracku znalazłem jeszcze to:

01. The Hybrid Sessions

  • Hybrid - All Torque
  • Hybrid - Be Here Now
  • Hybrid - Power Curve
  • Hybrid - The Club Rules
  • Hybrid - Tunnel Vision
  • Hybrid - All Torque (Hybrid Remix)
  • Hybrid - Be Here Now (Hybrid Remix)
  • Hybrid - Power Curve (Hybrid Remix)
  • Hybrid - The Club Rules (Hybrid Remix)
  • Hybrid - Tunnel Vision (Hybrid Remix)

02. The Remix Sessions

  • Hybrid - Power Curve (Dj Shadow x Bleep Bloop remix)
  • Hybrid - All Torque (Black Sun Empire remix)
  • Hybrid - Power Curve (Clark remix)
  • Hybrid - Be Here Now (Qemists remix)
  • Hybrid - Tunnel Vision (Photek remix)
  • Hybrid - Power Curve (Noisia remix remix)
  • Hybrid - All Torque (Raffertie remix)
  • Hybrid - Tunnel Vision
  • Hybrid - All Torque
  • Hybrid - Be Here Now
  • Hybrid - Power Curve
  • Hybrid - The Club Rules
  • Hybrid - All Torque
  • Hybrid - Be Here Now
  • Hybrid - All Torque
  • Hybrid - The Club Rules

 

 

http://vgost.wikia.com/wiki/DriveClub

widziałem jeszcze liste z innymi kawałkami, ale chyba było nieoficjalne i niepotwierdzone

 

dawać preload! :pirate:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Hej znalazłem takie coś na ps blogu:

 

 

In addition to that, we have another surprise up our exhaust pipe! Purchase DRIVECLUB at retail or digitally via the PlayStation Store, and you’ll get a 50% discount voucher for a 12-month PlayStation Plus subscription. That’s equivalent to six months free and it ensures that you’ll get the most out of DRIVECLUB and your PS4 from the get-go.

http://blog.eu.playstation.com/2013/08/20/driveclub-pre-order-offers-and-cover-art-revealed/

 

Co my na to? Jakiś zbiorowy list do $ony?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...