Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja jak zwykle gram z kamery z zderzaka :)

ja też :D

 

Fakt, lepiej tak ogarnąć cały tor, ale z drugiej strony wnetrze tak ładnie wygląda, że aż szkoda...

 

ps. szkoda, że nie dziala online bo jednocześnie nie można odblokować aut za nagrody klubowe, a np. w hot-hatch takie golfy najszybciej pomykały i był z nimi największy problem na trasie :( 

Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

 

no to zaje.biście przetestowali serwery.

W becie nie mieli jak za mały ruch pewnie generowali testerzy.

 

Co to błędu pobierania preorderowych aut na forum ps eu :

 

 

http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Games/Driveclub-preorder-cannot-download-addons-CE-32920-6/td-p/22382629

 

 

Spróbuje ktoś bo ja do konsoli usiądę jutro dopiero

 

 

sprawdze po 18 dam znać

wbiłem teraz tylko na chwile, ustawiłem pobieranie z plusa, sprawdziłem serwery DC wciąż off

coś czuje dziś klubu nie złożymy jeszcze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również kamera ze zderzaka.
Od czasów pierwszego Gran Turismo jakoś tak jeżdżę gdy zalaży mi na czasie (casualowo z za samochodu i z kokpitu).
Model jazdy jest świetny, szkoda że moda się zmienia. Oprócz simów, zostaną pewnie tylko open-world arcade i wyścigi z pseudo fabułą.
Obydwu nie cierpię, nawet od bardzo dobrego dla niektórych F:Horizon  mocno się odbiłem (co innego główny cykl)

P.S
Ludzie uwielbiają używać hiperboli widzę, a propos kłopotów z serwerami :P  Ps4 konsola-żenada ? Gimme a break...
Chyba tylko o Jaguarze bym tak powiedział, bo Atari nie przemyślało sprawy konkretnie.

Odnośnik do komentarza

"By pomóc wszystkim graczom, którzy już kupili grę i nie mogą się połączyć z PSN, wstrzymaliśmy tymczasowo premierę PS Plus Edition oraz aplikacji My DriveClub. To powinno zapewnić graczom lepszą szansę na połączenie z serwerami. Na pewno powiadomimy Was, jak tylko PS Plus Edition zostanie udostępnione do pobrania".

 

Rozumiem, ze mamy im jeszcze za to podziekowac? ^^ i oczywiscie w dniu premiery zorientowali sie, ze ich serwery nie podolaja? Po to byla beta wczesniej? Oni licza, ze teraz wszyscy pobiegna do sklepu i kupia pelna wersja?

Zen maks!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ficuś, kes poszły zapro do klubu. Dodałem Yetiego na PSN jak przyjmie też go dodam. Są jeszcze dwa miejsca. Klub ma nazwę zgredy fpe.

 

 

 

1) ja

2) ficuś

3) ty?

4) Yeti

5) basbot

6) ty?

 

Działa już multi?

Podobno wyłączyli serwery na 30godzin w celu stabilizacji.

Kluby online i serwery DC już działają, więc multi pewno już też. Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Walczę z sobą czy kupić za 169 czy nie, kupić czy nie kupić... ech

 

Zależy czego oczekujesz, jeśli racera i tylko racera, bez dodatkowej otoczki to warto imo.

Choć ja nie będąc pewnym, jeszcze bym się wstrzymał i doradzam to jako osoba, której DC bardzo się podoba.

Zresztę może i na season passa się skuszę, ale to zależy w dużej mierze od tego jakie auta będą w dlc.

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

oczywiście, że kupić, kiedy dostaniemy kolejne takie wyścigi, cena 169zł jest ok

 

 

 

no to zaje.biście przetestowali serwery.


W becie nie mieli jak za mały ruch pewnie generowali testerzy.

Co to błędu pobierania preorderowych aut na forum ps eu :


http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Games/Driveclub-preorder-cannot-download-addons-CE-32920-6/td-p/22382629


Spróbuje ktoś bo ja do konsoli usiądę jutro dopiero

 

 

nie działa, to raczej związane jest z serwerami, jak je włączą pewnie pobierze

 

Multi i klub dalej offline, ta gra w trybie offline nie ma połowy opcji rozgrywki, komuś udało sie wbić? jeśli tak napiszcie jak

 

Balon - Tobie działa mulit? jak Ci sie udało podłaczyć?

i prosze nam pro kierowców nie podkradać, Kes był u nas :D

 

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...