Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie dalej offline, robiłeś coś?  (odnawianie IP w PS4 lub coś innego?)

 

zobacz w Mój Profil czy coś sie zapisało z wyścigów które przejechałeś?

chodzi mi jezdzić dalej offline czy poczekać?

 

Moldar - jak jesteś fanem ścigałek to nawet sie nie zastanawiaj, jeśli nie, to możesz być zawiedzony

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie czy warto za te 169 zł kupić, bo już nie chce mi się czekać na wersję z plusa :D

Też miałem ten dylemat ale po zagraniu stwierdziłem, że warto było wydać kase na upgrade o full wersji :yes:

 

u mnie dalej offline, robiłeś coś?  (odnawianie IP w PS4 lub coś innego?)

 

zobacz w Mój Profil czy coś sie zapisało z wyścigów które przejechałeś?

chodzi mi jezdzić dalej offline czy poczekać?

Jak na moje to włączyli serwer tylko na chwile bo zdąrzyłem tylko dołączyć do klubu i nic poza tym.

Edytowane przez zawiszakapy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

A tak z ciekawości, zakupiłem grę w wersji na płycie, powinienem dostać w DLC 3 samochody, w pudełku z grą nic nie ma, a po odpaleniu gry i zassaniu łatki nic nie dostałem;/ Jakieś sugestie?

Czyli ze w wersji po premierze też są trzy auta? Można wiedzieć jakie, bo jesli takie same jak w preorderze to ten właśnie stracił sens.

 

 

To mój zakup http://www.ultima.pl/driveclub_dlc/i14357/

dodatkowe samochody to:

McLaren 12C

SLS AMG Coupe Black Series

RUF RT 12 R

 

wejdź na strone i zaloguj się na swoje kontona ultimie, w zakładce zamówienia powinieneś przy driveclubie mieć kod/y na dlc

 

 

w anglii nie da sie sciagnac gry w jakikolwiek sposob "content cannot be selected at this time" jeśli chodzi o plus wersje. pełnej nie ma opcji ściągania ani ceny. żart.

 

dzięki sony you fu8ckin piece of shit god forsaken cunts.! 

w anglii premiera w piątek, a plusową wersje na razie wstrzymali bo mają problemy z serwerami

Odnośnik do komentarza

koncze na dzis z driveclub, jutro bede szlifowac eventy z klasy rekrut by cos nabic punktow dla klubu i powbijac czasy do leaderbordow....a wlasnie choc serwery mi ruszyly, moge przegladac klub itp to wiekszosc rankingow wszystuje sie nieskonczonosc i nie mozna rzucac wyzwan wiec widocznie jeszcze nie wszystko wlaczyli

Odnośnik do komentarza

a propo mercedesa, to jakiś czas przed premierą zrobili taką promocję A Journey of Stars coś tam ze zbieraniem ekipy itp. pewnie stąd znalazł się w DLC
kto chciałby popatrzeć to poniżej mój (rekreacyjny) przejazd po Indiach nocą, we wspomnianym meśku
ps. rzućcie okiem na cienie BMW na drugim okrążeniu. Nieźle

Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

Boże, jak te samochody ryczą, Boże jaki ten gameplay jest wciągający, przemęczcie się do eventu z Maserati, później jest już świetnie, zdecydowanie najładniejszy racer jakie moje gały widziały.

 

Pełna zgoda. Mam nadzieję. że Kaz i ekpia, skorzystają z banku dźwiękowego Evo. GT zasługuje na podobne "ryki".

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj trochę i jak na razie daję grze 8 było by 9 gdyby nie to że graficznie obiecywali większe Woow. Wczoraj miałem piękną akcję jak wychodząc ze wzniesienia rzuciło mnie na barierkę po czym próbując wyciągnąć samochód na prostą w(pipi)ałem się na drugą po drugiej stronie   :) normalnie jak w realu.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

23level i 166 gwiazdek... Nie jestem hardkorowym graczem, nie mecze się z grą jeśli jest dla mnie zatrudnia ale w tym przypadku nie ma większych problemów z zaliczeniem na maks 3 gwiazdki. Ma ktoś wolne miejsce w klubie ?

 

Jak coś zapisałem.

 

 

Balon wez mnie dodaj bede gral z Yetim T_T

 

Jarasz się NBA, nie jesteś gimbusem. Witamy na pokładzie, a więc mamy komplet teraz tylko trzeba z pół roku poczekać aby online zaczęło działać.

 

 

 

No i jeżeli faktycznie w wersji plusowej są tylko te pierwsze eventy hatchami to będzie kolejny mega strzał Sony we własnew kolano. Ta gra dopiero rozkręca się po 2 h, od kolejnej serii wyścigów i Audi RS5.

Czyli na chwilę obecną mamy w klubie zgredy fpe:

1) balon

2) LiSoQuan

3)Fficuś

4) Yeti

5) basbot

6) Ukyo

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

zagrałem wczoraj 5 czy 6 pierwszych eventów i model jazdy na wielki plus. kamera z kokpitu + manualna skrzynia biegów = wczówka konkretna. paradoksalnie dla wielu - sporym plusem jest dla mnie również brak możliwości mechanicznego tuningu samochodów. uwielbiam jeździć samochodami, ale nie lubię w nich grzebać. no i w multi wszyscy będą mieli jednakowe auta. niestety oprawa nie urywa niczego, aczkolwiek jazda nocą wygląda obłędnie dobrze. czekam na pogodę, bo wtedy gra nabierze dodatkowych rumieńców i pewnie sama oprawa wiele zyska. na razie stopuję z grą, bo jak widzę ponad połowę kafli w menu nieaktywnych z powodu braku połączenia z serwerami, to czuję, że tracę większość gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...