Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

balon spoko, ja chcialem tylko zagrac w gre.

 

ficus widze ze masz jakis elitarny bol dupy, ale rozumiem to. nie mozesz byc w wirtualnym klubie z ludzmi, ktorzy na forum maja mnije postow niz ty. trudno, zadowole sie klubem z podczlonkami forum fpe.

 

mysle ze dobrym rozwiazaniem bedzie otwarcie nowego tematu tylko z klubami, bo tu robi sie maly smietnik.

Odnośnik do komentarza

ja założe i ogarne temat klubów jak te nieszczesne serwery zaczną działać

bo w tej chwili co z tego jeśli komuś nawet uda sie zrobić klub jak nie bedzie można dołączyć

dziś z godzine byłem podłączony do sieci, ale nie mogłem wejść w opcje klubu/ stworzyć klubu

 

no chyba, że ktoś ma wiecej czasu niż ja, to śmiało ogarniaj temat klubów :)

 

po 3 dniach grania doszedłem do wniosku, że ta gra bez multi i klubów nie ma sensu

w tej chwili nie ma co w niej robić, zostają tylko zadania, ale nie chce tego dalej ruszać bez klubu

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Kompresja czasu i Rozmiar Tłumu w opcjach, ktoś wie co to robi?

 

Z moich obserwacji:

Kompresja czasu - szybkość upływu czasu w grze - im większa tym szybciej zmienia się pora dnia.

Rozmiar tłumu - ilość kibiców stojąca na torach.

 

Kary za ścinki świetnie się sprawdzają. Szkoda tylko, że czasami można wyłapać karę (przynajmniej punktową) z powodu tego, że AI w nas wjedzie. Jest to nieco irytujące jak ma się do zrobienia 'clean lap' a konsolowy przeciwnik pakuje się w nasz samochód bez pardonu. No chyba, że trolle specjalnie to robią :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myśle ze takie kary zniechęca dzieciarnię i młotków, wiec będzie można pograć w normalnym gronie.

 

Plus brak zmory dzisiejszych recerów: time rewind, boże jak ja nie cierpię tego dodatku.

Też zgadzam się, że kara za ściananie zakrętów powinna być w GT (w głównej Forzy również)

 

Jak coś mogę pomóc przy klubach, ale pierw niech serwery zaczną działać, poprawianie własnych czasów jest ok,

ale bez kontekstu (leaderboard, znajomi) traci część uroku ( przy pierwszym GT, od tego był kącik Gamery :D )

Odnośnik do komentarza

ogolnie trzeba skonczyc pierwsza klase "rekrut" gdzie smiga sie prawie samymi mini i garbusami - sa wolne, hamuja na 2 metrach i sa banalne w prowadzeniu - dopiero od "amatora" w gore zaczynaja sie eventy z szybszymi furami, ktore nie dosc ze zapie.rdalaja to jeszcze potrafia zarzucic du.pa na zakretach i wtedy mamy fun :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...