Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszego ranka nie mam problemów z połączeniem do sieci, ale kluby i leaderboard są zwalone (w przypadku tego drugiego update'owany jest tylko fame, wykręciłem w Kanadzie drift score do pierwszej 50, ale nic się nie zapisuje).

Multi za to bez zarzutu, lista eventów, timer do rozpoczęcia i klasa/dopuszczalne wozy. Wszystko działa ok.

Za to wchodząc do gry na koncie dziewczyny, w ogóle nie mogę się połączyć. Mam wrażenie, że łatwiej wejść gdy driver level powyżej 10-ki jest.
Bo sprawdzałem kilkukrotnie zmieniając konta, ze swojego zawsze udaje mi się połączyć, z jej nie ( driver level 5).

Odnośnik do komentarza

Kupilem PS4 jako swiadomy konsument ( bo Guilty Gear bo VanillaWare bo pad na ktorym da sie grac w bijatyki ) Ale coraz bardziej mnie ta konsola zaczyna w(pipi)iac a dla samego Horizon 2 nie chce kupic XBONE bo reszta gier mnie na prawde srednio interesuje ale powaznie mysle zeby sie tego pozbyc i kupic WiiU z MK8 

 

A DC bylo by gra na 8 gdyby tylko (pipi)a bylo cale i dzialalo -__-

Odnośnik do komentarza

Multi jest fajne, rzeczywiście rzadko zdarza się spotkać "taranów", kary chyba działają, ludzie starają się jeździć czysto.

P.S
A ja tam jestem zadowolony z konsoli, jak na razie oprócz tej wpadki z DC, absolutnie żadnych problemów nie mam (konsola premierowa)
Z gier jestem raczej zadowolony, a już na pewno jeśli porównam do czasów pierwszego roku ps2 i Xbox360.
Pewnie z czasem kupię też WiiU ( Monolith Soft ).  Po 360-tce następna konsola MS  raczej już nie zawita u mnie.

Odnośnik do komentarza

ale PES to Konami czyli znowu strach o jakosc serwerow i o to czy znowu nie przedobrzyli i nie pozmieniali rozgrywki wzgledem dema

 

a Driveklap o zgrozo zaczyna mi sie podobac coraz bardziej i bardziej - im szybciej i lepsze fury tym fun coraz wiekszy - z kamery z zderzaka ta gra zapierdziela, ze nawet nie czuc ze to 30fps

Odnośnik do komentarza

to dziwne bo evolution twierdzi, ze jak juz sie raz czlowiek polaczy to jest polaczony bez przeszkod caly czas az do momentu jak wylaczy gre bo wtedy robi sie miejsce dla kogos z kolejki

 

ZENUA!!!!!!!!!!!

Wczoraj tak miałem tylko co z tego jak multi nie mogłem zagrać, jedynie stworzyłem swój klub wysłałem invaidy i tyle mogłem zrobić do tego jak aktywować klub ? 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj tak miałem tylko co z tego jak multi nie mogłem zagrać, jedynie stworzyłem swój klub wysłałem invaidy i tyle mogłem zrobić do tego jak aktywować klub ?

 

 

Do aktywacji potrzeba co najmniej dwóch osób w klubie, mam tak samo. Klub stworzony, ale na razie jeden invite udało mi się wysłać.

Dopóki nie zostanie zaakceptowany, klub nie jest aktywny.

 

Cała sprawa irytuje, bo gra jest super. Prawie najlepsze "7/10 " w moim życiu. (Tutaj pierwszeństwo ma NieR, bo to mój top 5 poprzedniej generacji).

 

Edit:

Tu PSN nie ma nic do gadania, usługa działa bez zarzutu, to chodzi o serwery związane z grą. Ktoś dał ciała i nie spodziewał się

popularności tytułu (Sony ledwie reklamowało grę). Stress testy nie dostosowane do zapotrzebowania i figa, pewnie jakiś bug wyszedł jeszcze :(

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Przecież to chyba pod kary jakieś podlega? Zakup produktu, który jest oszukany :/ skandal i żal dla Sony. Firma dostaje po (pipi)e teraz wszędzie gdzie się pojawi vide profil na fb, pod każdą reklamą hejt ale zasłużony. Będą musieli coś zadziałać w ramach rekompensaty bo inaczej pozostanie wielki smród, który się będzie ciagnąlł i jeszcze w pon konserwacja. Niestety kredyt zaufania został nadszarpnięty, oby coś pomyśleli. W weekend akurat będę w niedzielę wieczorem, mam nadzieję, że coś zatrybi.

 

Ps. Na fb sony rekalamuje ps plus pod szyldem online w driveclub ale chamstwo :D

Odnośnik do komentarza

Po ograniu kilka godzin mogę wymienić co na TEN czas mogę ocenić. Podkreślam na czas zakupu :)

 

+

Grafika

Model jazdy

Feeling fur

Trasy i eventy

 

-

Brak online

Brak ost (kilka remiksów)

Lekki aliasing

Brak zmiennych warunków pogodowych

Brak większego tuningu wizualnego (mechaniczny nie koniecznie bo to pół symulator)

Wsteczne lusterko z grafiką z ps1

Mało samochodów

Brak wykorzystania funkcji Dual Shocka 4

 

Po uruchomieniu wszystkich opcji na pewno ocena się podwyższy :)

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...