Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloz sobie drugie konto na konsoli, szybciej zrobisz trophy jest zglitchowane, mam juz 7 swoich wygranych wyzwan, a trophy nie wpadlo, podobno trzeba byc zalogowanym w drive club gdy konczy sue czas wyzwania i wtedy wpada, ale tez nie wszystkim. Najkepszy i najszybszy sposob to wyslac 5 roznych wyzwan z czasem 30min na swoje 2 konto, tam je przejechac bez pobijania i zalogowac sie na swoje glowne konto i czekac w drive clubie jak sie czas skonczy. Podobno nie ktorym to pomaga, dzisiaj to przetestuje bo normalnie tego trophy chyba nie dostane

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Czy jesli season pass kosztuje 104 zl a ja nie mam innej opcji doladowania, tylko poprzez doladowanie ps network za 100 zl to znaczy ze musze kupic takie 2 ? O.o .. Czy są jakies większe doladowania?

Season pass kosztuje 104 pln!? Szaleństwo.

 

Gekon niby sprzedaje doładowania za 50 pln, więc może tam zacznij poszukiwania.

 

Miałem zacząć we wtorek, ale wczoraj już nie wytrzymałem. Co ja bedę ściemniał. Po prostu orgazm.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy jesli season pass kosztuje 104 zl a ja nie mam innej opcji doladowania, tylko poprzez doladowanie ps network za 100 zl to znaczy ze musze kupic takie 2 ? O.o .. Czy są jakies większe doladowania?

Możesz doładować kartą płatniczą chyba dokładnie na tę kwotę którą potrzebujesz. Albo zniżkowe kody z Allegro i 200PLN na networku wyjdzie Ci jakieś 140zł.

 

Co do gierki to gram od 2 - wszystko działa pięknie. Rankingi, wyzwania, multi. Bez tego to gra dużo traci i nie dziwię się, że ludzie się rageowali przez te 2 miechy od premiery. Ja wyczekałem i teraz to można kupować bo sama gra w sobie jest bardzo dobra, a pogoda to ROZYEBALA MI MOZG, te kropelki  :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem co polyphony wycisnie z ps4 - w temacie aut to od zawsze byli arcymistrzowie wiec na pewno premiumy beda deklasowac wszystko, ciekaw jestem co z trasami czy zmienna pogoda, czy dadza rade przebic drivecluba, tym bardziej ze raczej beda celowac w 60fps. No i odwieczny problem - ile rzeczy Kaz skopiuje z ps3 , szczegolnie boje sie o te nieszczesne standardy

Odnośnik do komentarza

Ficus, ale Ty wiesz, ze to tak jakby ktos wypyscil symulator podobny pod wieloma wzgledami np do Forzy, ale bez realnych torow wyscigowych i powiedzialbys, ze to prawie Forza? To tak nie dziala po prostu.

Gra wyglada super z tym deszczem, ale sposob dystrybucji(3/4 gry jako platne dlc) i wyhuianie graczy na darmowa wersje z plusa + multi nie dzialajace przez 2 miesiace to jakas porazka.

Dla mnie to wstyd kupic niedokonczona gre, nie kupilem z tego powodu kolekcji Halo i nie kupilbym z tego powodu DC, bo to przyzwolenie na takie akcje w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza

Ficus, ale Ty wiesz, ze to tak jakby ktos wypyscil symulator podobny pod wieloma wzgledami np do Forzy, ale bez realnych torow wyscigowych i powiedzialbys, ze to prawie Forza? To tak nie dziala po prostu.

Gra wyglada super z tym deszczem, ale sposob dystrybucji(3/4 gry jako platne dlc) i wyhuianie graczy na darmowa wersje z plusa + multi nie dzialajace przez 2 miesiace to jakas porazka.

Dla mnie to wstyd kupic niedokonczona gre, nie kupilem z tego powodu kolekcji Halo i nie kupilbym z tego powodu DC, bo to przyzwolenie na takie akcje w przyszlosci.

Nie rozumiesz, jesli ktos gral duzo w PGR-a i zna ta serie bardzo dobrze to moze rozpoznac wiele podobienstw z seria PGR, zaczynając od modelu jazdy kończąc na "kudosach"

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Daj spokój eX4ct, szkoda twojego czasu. Casual i tak nie zrozumie Driveclub to najlepsze wyścigi arcade od czasów pgr4. Oni widzą tylko że średnia na metacritic wynosi 70% i nie wierzą że jeśli chodzi o model jazdy i  to driveclub>pgr4.  Dodatkowo mamy przepiękną grafike, wypasione dżwięki silników, pory dnia, zmienne warunki atmosferyczne i wspaniale zaprojektowane trasy. Wątpię że w tej generacji powstaną lepsze wyścigi arcade, chyba że evolution zrobi drugą część.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem o 20 z myślą pogrania godzinkę, skończyłem cztery godziny później. Ten model jazdy, ta grafika, ten deszcz, wyzwania... :fsg:

Mam nadzieję, że Evolution dostanie szanse na stworzenie drugiej części i tym razem gra zostania wydana, gdy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...