Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez odliczanie zostalo dodane tylko i wylacznie dlatego by gracze nie oszukiwali z czasami i by leaderbordsy byly jak najbardziej uczciwe bez skracania tras, ciecia zakretow, czy odbijania sie byle urwac sekundy

Pamiętam że za scinanie zakrętów odłączano mi czasowo gaz, więc wydawawało mi się że gra wystarczająco już karze za oszukiwanie.

Odnośnik do komentarza

No generalnie to faktycznie nie musieli dawac tego odliczania bo w sumie jak juz ci sie wyswietla odliczanie to znaczy ze za(pipi)iscie zbladziles i wtedy zostaje options -> restart. Wracajac samemu z powaznego zjechania z asfaltu (bo tylko wtedy zaczyna sie odliczanie) na trase jest bez sensu, chyba ze lubisz sobie pojezdzic rekreacyjnie 60/h podziwiajac widoki i wdychajac spaliny oponentow. :) 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jako zabezpieczenie przed ścinaniem zakrętów powinna być tylko paru sekundowa redukcja gazu. I to wszystko. Brak tego ficzera byłby w sam raz, nie podczas Wyzwań, a przeciwko walce z 11-stoma innymi oponentami na trasie. 

nobodylikeyou, ale to tylko Twoja opinia, to co jest w tej grze obecnie sprawdza sie perfekcyjnie wiec po co kombinowac?

Odnośnik do komentarza

Dobra mam grę od poniedziałku ale dopiero wczoraj patcha ściągnąłem i pograłem chwilkę. Sezony na razie to zzzzzzz... ale jak uruchomilem sobie szkocję w deszczu podczas burzy. Ja pierdziele jak to wygląda!

 

 

Dziś rano wsiadając do samochodu (w oln padało) auromatycznie porownywałem 'grafikę' do tej z ps4. Po raz pierwszy w wyścigach grafika jest tak blisko realizmu!

Ostatni raz wrażenie grafiką zrobił na mnie pgr4 kilka lat temu. Dla mnie to kolejny skok w ewolucji grafiki w wyścigach.

 

Po mario kart 8 najlepsze wyścigi tego roku.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

dajcie znac jak w ps store pojawia sie do odblokowania te dwie nowe kampanie z season pass

 

przy okazji wczoraj pojawilo sie ogloszenie o naborze nowych pracownikow do evolution wiec chyba oficjalnie mozna ogloscic, ze sony ich oszczedzilo, alleluja i czekam na motorstorma na next genach

Odnośnik do komentarza

Wczoraj popykałem 2h z czego chyba 30 minut (pipi)...się z trasą w Norwegii? (tam gdzie jest tunel oświetlony na żółto-fioletowo).  Gram w tę grę już kilka godzin - dokładnie to 5 - ale takiej mordęgi jak na tamtej trasie to jeszcze nie miałem. Był to wyścig samych Audi z cholernie dużą ilością prostych, długich odcinków do 50% trasy i sporą ilością restartów zawodów z mojej strony. Albo ja zahaczałem o coś w tunelu albo ktoś mnie trącił albo wybił. Gdzieś za 20 próbą udało się w końcu zaliczyć zawody, ale kolejne przejazdy tą trasą będą powodować u mnie traumę. :)

Swoją drogą AI w tej grze stoi na zatrważająco wysokim poziomie. To co konsola kombinuje, jak stara się wyprzedzać, zajeżdżać i blokować robi wrażenie - wolałem AI z Gran Turismo czy PGR, hie hie hie.

 

Tak jeszcze dodając, ktoś tutaj pisał, że to gra o rywalizacji do ostatnich metrów. Potwierdzam. To czysta rywalizacja do ostatnich milimetrów, kiedy raz pokonałem konsolę o 1 tysięczna, a innym razem ona mnie pokonała o tyle samo. Co za emocje, co za emocje!

Edytowane przez marcinwks
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale po pierwszych dwoch zakrecach jestem lepszy niz twoj duch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ogolnie mega czas, ale czy serio taki kozacki to niech sie wypowiedza wyjadacze - taki szczurek, welna, dar-kos czy ex4ct jak mi cos wysylaja to z reguly jest to do mnie nieosiagalne

Ficuś, nie nazywaj mnie wyjadaczem. Ja np. w porównaniu do ex4cta jestem cienki bolek (w jednym wyzwaniu miałem czas gorszy o 18 sekund :teehee:), a ogólnie to najwyżej przeciętny. Po prostu Ty jesteś jeszcze większym leszczem :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...