Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fanek, nic ci nie przepadnie, mozesz kupić w styczniu.

Blantman, przepraszam :(

Czerpie z tej gry masę funu, dawno nie bawiłem sie w żaden tytuł tak dobrze, grałem w wiele gier wyścigowych, ale ta mi sprawia masę frajdy modelem jazdy, nierównościami na drodze, budowa tras, tym jak samochody sa nadsterowne i podsterowne, sprawia mi frajdę transfer masy pojazdu i czysta rywalizacja ponieważ żadne skróty nie sa dozwolone a jazda po bandach nie pomaga, i chodź plusy jakie wymieniłem sa głównymi atutami gier o charakterze symulacyjnym to ta gra z symulacja ma mało wspólnego ale na swój sposób przedstawia realizm w nieco innym świetle.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie DC to najlepszy arcadeowy racer od czasów PGRa, którego uwielbiam. Oprawa niszczy, krajobrazy, zmienna pora dnia, nie wspominając o deszczu

 

Model mazdy wymagajacy a przy tym dający mega frajdę z jazdy. Nie mogę sie zdecydować z jakiej kamery jeździć, każda ma jakieś zalety:

 

- ze zderzaka/maski to mega uczucie prędkości

- zza auta to podziwianie modelu auta, deszcz w tym ujęciu wyglada nieziemsko

- środek to w szybszych klasach hardcore, do tego te kropelki na szybie, pracujące wycieraczki

 

Na każdej kamerze jeździ sie mega. Chyba rownież wezmę tego season passa. Niech dają jeszcze te prywatne lobby. Na plus dobry kod sieciowy, brak lagow, teleportow i nie jest łatwo zepchnąć kogoś z trasy, nawet jak ktoś nas uderzy to nie obraca nas o 180 stopni.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dopiero 2 wyścigi w Elements: czasówkę Mazzanti i wyścig M5 - napiszę tylko <3 <3 <3

Jadę z szeroko otwartymi oczami i uśmiechem na ryju :D

a nie widziałem jeszcze reszty, ciężko będzie skończyć Redline przed Elemnts :D 

 

Jak już wypuszczą wszystkie dodatki to niech zrobią nie wiem jak to nazwać "Mirror Tour" ;) z podstawki tylko z dynamiczną pogodą, niech to będzie osobny Tour cokolwiek, niech tylko pozwolą mi zdobyć na nowo 225* z dynamiczną pogodą, nawet im mogę zapłacić za to osobno oprócz season passa :D

Odnośnik do komentarza

zdupcy.li po calosci z tym ze podstawowy tour na zawsze bedzie bez pogody, ta kampania elements miazdzy suty - trasy sa ustawione przy takiej porze dnia i pogodzie ze kopara opada i nie idzie sie skupic na jezdzie

 

cudowna gra, ostatnio nawet wkrecilem sie w robienie fotek czego owoce wkleilem do tematu zdjeciowego, nawet jestem blisko platyny, wiem ze dla niektorych nic ale dla mnie - osoby, ktora z 287 gier zrobila 4 platyny z czego jedna z walking dead ewentualna platyna w driveclub to bedzie wielkie wydarzenie

Odnośnik do komentarza

zdupcy.li po calosci z tym ze podstawowy tour na zawsze bedzie bez pogody, ta kampania elements miazdzy suty - trasy sa ustawione przy takiej porze dnia i pogodzie ze kopara opada i nie idzie sie skupic na jezdzie

 

cudowna gra, ostatnio nawet wkrecilem sie w robienie fotek czego owoce wkleilem do tematu zdjeciowego, nawet jestem blisko platyny, wiem ze dla niektorych nic ale dla mnie - osoby, ktora z 287 gier zrobila 4 platyny z czego jedna z walking dead ewentualna platyna w driveclub to bedzie wielkie wydarzenie

Hahaha Ficuś, platyna z TWD była akurat mega i z tego co się orientuję to tak samo to rozwiązali z 2 sezonem i z The Wolf Among Us. :)

 

Skąd ta pewność, że podstawowy tour będzie zawsze bez zmiennej pogody? Wystarczy zrobić stosownego patcha. Jasne, że osoby bez internetów będą wtedy najbardziej poszkodowane, ale teoretycznie da się to wynagrodzić w edycji GOTY, bo że taka w 2015 wejdzie na rynek to chyba każdy wie, przy takiej ilości DLC jakie są planowane.

 

Nie rozważałem jeszcze zakupu season passa do tej gry, ale jeżeli faktycznie ma się pojawić 7 czy 8 dlc to warto go łyknąć. Póki co i tak jestem dopiero w podstawowej "kampanii" więc jeszcze sporo jeżdżenia przede mną.  

Odnośnik do komentarza

kupiłem Season Pass, fajna ta nowa Renówka choć ciężko opanować na zakrętach, Corvetta taka sobie po paru przejazdach

największe wrażenie po 1h gry zrobił na mnie póki co wyścic BMW M5 Elementals na nowej trasie w górach, na początku słonko, łagodny deszczyk, robi sie mokro wszystko sie ślizga, pozniej znowu wychodzi słonko i wszystko zaczyna schnąć, coś przepięknego :)

w ogóle niesamowicie zachowuje sie te BMW na śliskiej nawierzchni, na zakrętach nie trzeba nawet hamulca, a samo lata bokiem

 

ciągle jestem pełen podziwu jak to wszystko udało im sie tak za(pipi)iście zgrać

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Eee dziwna sprawa. Gram sobie, gram - cały czas podstawowy tour i uważam, że gra oszukuje. Tak oszukuje. :) Jaki jest sens jechać włoski wyścig na poziomie semi-pro Maseratti skoro jadą ze mną Ferrari FF, a na domiar złego trasa ma w cholerę długich prostych. FF dostępne dopiero od 30 lvl, a ja jestem na 21 czy 22. Trochę to dziwaczne. Wiem, że do zawodów można wracać kiedy się chcę, ale to chyba trochę dziwaczne rozwiązanie. Podobnie ma się sprawa z nocno-porannym wyścigiem w Chile. Mogę wybrać tylko Bentleya, a konsola jedzie jakimiś rakietami.

Tak samo nie kumam rzeczy, która tu była wielokrotnie wałkowana. Kary za ścięcie zakrętów, wyjechanie z trasy czy kraksę. No kur... jak ktoś we mnie wjedzie przy 250 km/h, obróci mnie, a ja wyjadę na trawę, to czemu mam...karę!? :O

Poza tym nadal mi się gra podoba, hie hie hie.

Odnośnik do komentarza

wiem o co Ci chodzi, ale te auta możesz odblokować nie tylko jezdzac kariere, w multi online, wyścigi z AI i inne tam tez dostajesz exp i lecą levele

co do kar za ścinanie zakrętów chodzi o to aby nikt nie oszukiwał i czasy były porównywane wzg innych do najbardziej czystych możliwie przejazdów

jak ktoś w Ciebie stuka to odlicza punkty z tym sie zgadzam, nie powinno tak być, ale są to małe punkty i idzie jeszcze przeżyć

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

wiem o co Ci chodzi, ale te auta możesz odblokować nie tylko jezdzac kariere, w multi online, wyścigi z AI i inne tam tez dostajesz exp i lecą levele

co do kar za ścinanie zakrętów chodzi o to aby nikt nie oszukiwał i czasy były porównywane wzg innych do najbardziej czystych możliwie przejazdów

jak ktoś w Ciebie stuka to odlicza punkty z tym sie zgadzam, nie powinno tak być, ale są to małe punkty i idzie jeszcze przeżyć

Wiem wiem, że multi, że wyzwania, itd. Natomiast ja bym chciał sobie pyknąć kampanię, a potem się bawić, ale widzę, że tak jest i będzie bardzo ciężko.

 

Ficuś---> no w pytę, w pytę, mało pada nie rozpierd... na tym + włoskich autach + Brytania/Niemcy. :)

Odnośnik do komentarza

kojarze te dwa eventy z ktorymi sie meczysz - bentley wymaksowalem jadac na styl czolgu taranujac na zakretach, ten drugi event z jakim masz problemy wymaksowalem dopiero jak mi wpadla lepsza fura

 

btw taka rada to w eventach gdzie masz wybor fur przed ich wyborem zerknij na leaderboardy - obok wynikow masz tez jakim autem najlepsi to osiagneli, wybieraj takie same

Odnośnik do komentarza

kojarze te dwa eventy z ktorymi sie meczysz - bentley wymaksowalem jadac na styl czolgu taranujac na zakretach, ten drugi event z jakim masz problemy wymaksowalem dopiero jak mi wpadla lepsza fura

 

btw taka rada to w eventach gdzie masz wybor fur przed ich wyborem zerknij na leaderboardy - obok wynikow masz tez jakim autem najlepsi to osiagneli, wybieraj takie same

Ooo widzisz. Cenna rada. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...