Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O kufa, zaszkliły mi się oczy na myśl o dzieciństwie i oglądaniu Gigi'ego. Gdzieś mam jeszcze stos VHSów z ponagrywanymi odcinkami. Dobry av Ficu.

 

 

 

To lipa, że apka zależna od wersji na PS+, znaczy się pewnie z tych samych serwerów będzie korzystać. Zatem pewnie nigdy się nie doczekamy. Ja za to myślę teraz o season passie, wciągnęła mnie ta giereczka.

Odnośnik do komentarza

To lipa, że apka zależna od wersji na PS+, znaczy się pewnie z tych samych serwerów będzie korzystać. Zatem pewnie nigdy się nie doczekamy. Ja za to myślę teraz o season passie, wciągnęła mnie ta giereczka.

no tak tak, apka korzysta z tych samych serwerow co gra stad problem i obawa, ze jesli udostepnia wersja z ps plus i apke i nagle pelno ludzi zacznie na raz z niej korzystac, lawinowo wzrosnie liczba operacji na serwerze i bach znowu calosc sie rozleci, a jak dobrze wiesz nawet teraz przy obecnej bazie uzytkownikow czasem serwery potrafia zamulic przy pobieraniu jakis danych i czasow

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie dam rady zrobić podstawowej kampanii na 100% nie mam skilla a cierpliwość gierkowa to cecha utracona u mnie za kajtka.  Dobrze, że jestem właścicielem klubu więc nikt mnie z niego nie wyrzuci :Coolface:

A długo już grasz, że stwierdzasz, że nie dasz rady przejść kampanii, bo brak ci skilla? Ja również nie jestem jakimś wyścigowym wymiataczem, ale po 10h grania, jestem mniej więcej w połowie, więc wydaje mi się, że nie tak źle.

 

Co do klubu to ja jestem w jeszcze lepszej sytuacji. Jestem w klubie, który założył kolega-kolegi, ale gość ma...2 lvl i go nie widziałem w grze od kiedy gram, czyli soboty. Kolega przeszedł do innego klubu, a ja sam nabijam lvl klubu, w którym się znalazłem. Zaczynaliśmy, ups, ja zaczynałem od 2 lvl, a teraz już jestem na 7. To mój jednoosobowy klub i duch założyciela. Hehe. Szkoda mi teraz z niego odchodzić, bo trofik za 10 lvl jest na wyciągnięcie ręki, a na domiar złego straciłbym wszystkie przejechane kilometry na rzecz klubu, których potrzeba, chyba 1600 do trofika. Tak trochę po trophywhore'owemu to zabrzmiało. :)

Odnośnik do komentarza

 

To lipa, że apka zależna od wersji na PS+, znaczy się pewnie z tych samych serwerów będzie korzystać. Zatem pewnie nigdy się nie doczekamy. Ja za to myślę teraz o season passie, wciągnęła mnie ta giereczka.

no tak tak, apka korzysta z tych samych serwerow co gra stad problem i obawa, ze jesli udostepnia wersja z ps plus i apke i nagle pelno ludzi zacznie na raz z niej korzystac, lawinowo wzrosnie liczba operacji na serwerze i bach znowu calosc sie rozleci, a jak dobrze wiesz nawet teraz przy obecnej bazie uzytkownikow czasem serwery potrafia zamulic przy pobieraniu jakis danych i czasow

 

 

 

No okej, ale czy problemem są serwery? Co z nimi nie tak? Skoro jest za duży ruch, to nie mogą zwiększyć liczby serwerów? Co oni tam naprawiają? Bo jakoś nie mogę tego pojąć. Fakt, że coś tam można zoptymalizować, by serwera nie obciążyło zbytnio. Ale skoro nadal się sypią, to niech zwiększą ich ilość.

 

Ciekawe czy doczekam dnia kiedy wszystko zadziała jak trzeba. I wyzwania, i statystyki klubów oraz wszelkie inne.

Odnośnik do komentarza

 

Ja niestety nie dam rady zrobić podstawowej kampanii na 100% nie mam skilla a cierpliwość gierkowa to cecha utracona u mnie za kajtka.  Dobrze, że jestem właścicielem klubu więc nikt mnie z niego nie wyrzuci :Coolface:

A długo już grasz, że stwierdzasz, że nie dasz rady przejść kampanii, bo brak ci skilla? Ja również nie jestem jakimś wyścigowym wymiataczem, ale po 10h grania, jestem mniej więcej w połowie, więc wydaje mi się, że nie tak źle.

 

Co do klubu to ja jestem w jeszcze lepszej sytuacji. Jestem w klubie, który założył kolega-kolegi, ale gość ma...2 lvl i go nie widziałem w grze od kiedy gram, czyli soboty. Kolega przeszedł do innego klubu, a ja sam nabijam lvl klubu, w którym się znalazłem. Zaczynaliśmy, ups, ja zaczynałem od 2 lvl, a teraz już jestem na 7. To mój jednoosobowy klub i duch założyciela. Hehe. Szkoda mi teraz z niego odchodzić, bo trofik za 10 lvl jest na wyciągnięcie ręki, a na domiar złego straciłbym wszystkie przejechane kilometry na rzecz klubu, których potrzeba, chyba 1600 do trofika. Tak trochę po trophywhore'owemu to zabrzmiało. :)

 

 

Ja mam DC od premiery ale miałem przerwę z 1,5 miesiąca. Przegrane mam ok 20 h z tego z 5 h multi. To tak 150 gwiazdek było okey ale teraz mam jakoś 160 i jakoś nie widzę perspektyw na kolejne :)

 

Co do klubu to luz bo mam tam niezłych tuzów a ja dorzucam pkt. z multi w którym trochę pkt. wlatuje

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ja dołączyłem do klubu w którym są same wysokie lvl po 40  a ja 10 :D Dopiero zacząłem grac i boję się że mnie wyrzucą bo skill żaden :) Ostatnia gra wyścigowa w którą grałem dłużej to pgr4 :P   Nie poddam się jednak tak łatwo na razie postaram się jak najwięcej gwiazdek porobić a jak już się przyblokuje gdzieś to lecę multi :)  

Odnośnik do komentarza

Ja dołączyłem do klubu w którym są same wysokie lvl po 40 a ja 10 :D Dopiero zacząłem grac i boję się że mnie wyrzucą bo skill żaden :) Ostatnia gra wyścigowa w którą grałem dłużej to pgr4 :P Nie poddam się jednak tak łatwo na razie postaram się jak najwięcej gwiazdek porobić a jak już się przyblokuje gdzieś to lecę multi :)

Czy widzisz w grze podobieństwa do PGR?
Odnośnik do komentarza

 

Czy widzisz w grze podobieństwa do PGR?

 

Hmmm no nawet kilka. Ten system punktacji wciąga jak kiedyś kudosy w pgr. Ja naprawdę nie lubię symulacji a z arcade też mało grywałem. TDU, Ridge Racer 6, PGR2 ,PGR3, PGR4  i Forza Horizon - to jedyne gry wyścigowe w jakie grałem z przyjemnością na ostatniej generacji :)  Drive Club przypomniał mi ten fun :)

Odnośnik do komentarza

Evolution nie odpuszcza:

 

- game update 1.09 is now live (Approx 200mb). Featuring stability improvements, audio updates & leaderboard fixes.

- We're working on some AI changes for a future update and we're also working on private games too.

- The focus for this audio update was weather. ( chyba deszcz na szybie innych dzwiek wydaje teraz)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...