Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestey, ale kufir ma rację - patch zmienił system kar za kolizje znacząco, co potwierdził mój znajomy z pracy.

Na jednym z for francuskich gość wrzucił nawet filmik z Japonii, na którym od początku do końca trasy ani na moment nie wciska hamulca i kończy 2. (wyścig vs 11 AI, poziom legendarny).

Nie wiem czy będzie to miało znaczący wpływ na wyzwania lub turniej, ale nie wygląda to fajnie :/ Już przed patchem w pierwszej rundzie turnieju oparcie się o barierkę dawało lepszy czas końcowy...

 

Zresztą zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=HmDXDKiCXnI

 

O tym pisałem. Gaz do dechy i jazda, po co hamowac skoro tak tez sie da. Kolejny Need For Speed, A byla taka genialna gra!

NIkt nie testuje tych "zmian"?

 Przecież po pierwszym wyścigu już widać że jest łatwiej i nie zawsze opłaca się hamować. Nie o to przeciez chodzi w tej grze. 

Skoro tak mowia tworcy i gracze ze tutaj liczy sie techniczna jazda no to nie wprowadza sie czegos takiego.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

dokladnie, nie pamiatam gry z tak dobrym community od tworcow. Ruschy odpisuje przeciez na kazdy post i zapytanie na twitterze, na fb co post pisza by sugestie zglaszac do nich, sami rzucaja graczom wyzwania wewnatrz gry - jak sie dowiedza to pewnie sie tym zainteresuja, teraz np maja sie zajac gamma na trasach w japonii bo ponoc w widoku w kabinie na kazdej trasie w japonii czern nie jest czarna tylko szara :P

Odnośnik do komentarza

OK, napisałem konkretnego posta na FB - zobaczymy co odpiszą.

Z tym, że większość wypowiedzi na FB w tym temacie ze strony innych graczy jest raczej pozytywna (że niby gra jest teraz bardziej 'realistyczna'), więc Evo wcale nie musi być przekonane co do zmiany.

Kto chce może się dołączyć do dyskusji na FB albo chociaż polajkować odpowiednie negatywne wypowiedzi nt. systemu kolizji.

 

Niestety FB nie ma opcji linkowania bezpośrednio do konkrentego postu, więc szukajcie komenatrzy pod następującą wypowiedzią:

"I like seeing AI improvements. Especially this one! Does the world collisions part mean driving on the dirt doesnt instantly make you lose about 40mph?" użytkownika Callum Keen.

https://www.facebook.com/driveclubofficial/posts/764252576992438

Odnośnik do komentarza

Jest już ten nowy tryb online - bardzo fajny. To tak jakby wyzwanie w czasie rzeczywistym online, mamy trasę, narzucony samochód i przez 8 minut walimy kółka. Możemy w każdej chwili dać pauzę i oberzjeć wyniki na żywo. Miła odskocznia od hamburgerów spychających na każdym zakręcie.

Cos czuje ze bedzie to mój ulubiony tryb.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...