Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu jest napisane ze przejechac szybciej niz ten Poul a nie najszybciej na swiecie.

 

Jak bardzo wyzyłowany jest to czas, ktos probował? O widze ,ze bez problemu pokonuja ludzie tego szefa

PS: najlepszy dostanie kiere

 

Czas jest dość słaby 1:25.429

 

Wystarczy jechać bez błędów i BAM! kierownica twoja. Ja już swoją wygrałem  ^_^

 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

tak ale jeszcze nie napisali jakie

to po co jest ten season pass, skoro nie obejmuje on wszystkich dodatków ???

 

pytales sie czy beda jakies dodatki po season pass - tworcy napisali, ze tak - dalej cos bedzie wychodzic, nie wiedomo czy za free, czy platne czy cos wiekszego czy tylko jedno darmowe auto co miesiac

 

to co dotychczas wyszlo do gierki w 100% pokrywa sie z season pass, nie ma ani jednego dodatku, ktorego przepustka sezonowa nie obejmuje, season pass skonczyl sie wczoraj (tzn wyszla ostatnia paczka), wszystko co wyjdzie w przyszlosci poczawszy od dzisiaj (nie wiadomo co) nie kwalifikuje sie do niej

Odnośnik do komentarza

 

 

tak ale jeszcze nie napisali jakie

to po co jest ten season pass, skoro nie obejmuje on wszystkich dodatków ???

 

pytales sie czy beda jakies dodatki po season pass - tworcy napisali, ze tak - dalej cos bedzie wychodzic, nie wiedomo czy za free, czy platne czy cos wiekszego czy tylko jedno darmowe auto co miesiac

 

to co dotychczas wyszlo do gierki w 100% pokrywa sie z season pass, nie ma ani jednego dodatku, ktorego przepustka sezonowa nie obejmuje, season pass skonczyl sie wczoraj (tzn wyszla ostatnia paczka), wszystko co wyjdzie w przyszlosci poczawszy od dzisiaj (nie wiadomo co) nie kwalifikuje sie do niej

 

do tebo pije. gram powoli i myślę, ze sobie wbije 100% juz bez wydawania żadnej kaski. wkurzę sie, jak cos jeszcze dowala, a nie powinni za kasę. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu miałem czas i więcej pograłem, ten lag w sterowaniu jest normalny?

 

hmm a nie chodzi o kwestie telewizora?

na laga chyba nikt nie narzekał jeszcze, ja specjalnie też nie czuje

trzeba wziąć pod uwage, że jest to 30 fps, może do Forzy jesteś przyzwyczajony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...