Skocz do zawartości

Newsy, newsiki PC


django

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • Vanquish
  • Resonance of Fate
  • Hatsune Miku: Project Diva franchise
  • Virtua Fighter 5
  • Valkyria: Azure Revolution

Nie uwierzę dopóki nie zobaczę linka do choćby jednej stronki,która to potwierdzi.

Ale jeśli to prawda to :obama:

 

 

Ok,znalazłem źródło tych doniesień:

http://www.tssznews.com/2016/01/01/source-offers-insight-into-potential-sega-pc-releases/

Czyli równie dobrze może to być zwykły click bait :reggie:

Ale jak czytam ten fragment:

 

considering bringing the Yakuza franchise to PC, in order, beginning with Yakuza 0.

To liczę na to,żeby okazało się to prawdą.

 

 

Our source also indicated Sega wants to being several titles in the Atlus library to PC, but is facing some resistance from the Japan side.

SMT/Persona na pc??? :fsg::banderas::obama:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

O ile na te większe tytuły bym się nie napalał to porty tych chińskich bajek wydają się być w miarę możliwe.

 

Nowy TR będzie dodawany do kart graficznych od 970 w górę.

Ja raczej sądzę,że to właśnie te chińskie bajki od Atlusa mają najmniejsze szanse,zresztą same ploty wspominają,że japońce mają opory.

Odnośnik do komentarza

Mało wiarygodne źródło, niestety. Nie żebym miał coś przeciwko, gdyby okazało się to jednak prawdą, ale nie robię sobie nadziei. Wygląda to na typową gadkę typu "chcielibyśmy, może, kiedyś, jak się uda".

 

Hatsune Miku ma o tyle szanse, że już teraz są działające emulatory wersji z automatów, więc port nie powinien być jakiś ciężki w opracowaniu. No i popularność serii na zachodzie rośnie.

 

Vanquish z obsługą myszy i klawiatury + 60fps bym nie pogardził. Jeśli coś mnie zniechęca do przejścia wersji PS3, to właśnie framerate i sterowanie...

Odnośnik do komentarza

Kolejna j-gierka zmierza na Steama. Tym razem będzie to dungeon crawler:

 

image: http://gematsu.com/wp-content/uploads/2016/01/ESRB-SoSC-PC-Rates.jpg

ESRB-SoSC-PC-Rates.jpg

The Entertainment Software Rating Board has rated Stranger of Sword City from NIS America for PC in addition to PS Vita.

NIS America is publishing the PS Vita version of Stranger of Sword City at retail and digitally on March 22 in North America and March 25 in Europe. Experience is publishing the Xbox One version of the game digitally on March 22 in North America.

Back in December, Stranger of Sword City showed up in a massive leak of potential upcoming Steam games. That said, it’s likely NIS America is also bringing it to PC.


Read more at http://gematsu.com/2016/01/esrb-rates-stranger-sword-city-pc#HaupVClsFklpVJwO.99

Ja się cieszę, bo tytuł ma bardzo ładny design i miło słyszeć,że zostanie on wydany na zachodzie zarówno na konsole jak i pc.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wg SteamDB obie Danganronpy są bardzo regularnie 'aktualizowane', więc prawdopodobnie doczekamy się obu części, gdyżto właśnie od NIS. Co prawda ja jestem w trakcie ogrywania wersji na Vitę, ale już teraz mogę stwierdzić, że jest to jedna z tych pozycji, które trzeba będzie mieć w bibliotece.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...