Skocz do zawartości

Wypruj Zg(red.)a- czyli pytania do redaktorów PE.


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie redaktorzy, dochodzą do was PW ? bo wysłałem Sentielowi jednego, ale nie widze żeby on był w wysłanych wiadomościach. jak nie można, to jak inaczej sie z nim skontaktować?

niestety forum czasem zawodzi (choć wiadomość wysłana do "sentiela" nie mogła do mnie dojść - może to wyjaśnia po części sprawę ;-)), ale zawsze zostają jeszcze maile.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

A ja mam pytanie z innej beczki (które bardzo możliwe, że już się pojawiło:P) W każdym razie jestem ciekawa (i wcale nie boje się użyć tego słowa) którzy z zgredów są jeszcze stanu wolnego? mowiąc słowami mojej babci kawalerami do wzięcia?  

 

Nikt nie odpowiada więc mogę zagwarantować, że nie pytam się w celu matrymonialnym :D Kieruje mną czysta ciekawość

Edytowane przez lena163
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie co robi Marcin Teller (Myszaq) w stacji "Super Stacja" w programie Gilotyna ? Jak ten program zobaczyłem na tej stacji to mówię nie to na pewno nie on :P Ale program przyznam fajny :P Ale ta stacja którą po prostu nie przepadam. Ale ok :D I wiecie co robią w ZUS-ie ? Myszaq odpowiada "(O-P-I-E-R-D-A-L-A-J-Ą) się" Padłem :P

Edytowane przez amdtm
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie do Zaxa - jak to się stało, że kącik RPG będzie pojawiał się tylko wtedy gdy na rynku będzie się działo coś ciekawego w temacie? Od tylu lat kącik pojawiał się nieprzerwanie na łamach PE a tu nagle zonk, zniknął na 2 miesiące i powrócił z tą niepocieszającą nowiną. Ja rozumiem że nie zawsze w dziedzinie RPG dzieje się coś ciekawego, no ale przecież spójż na dawne kąciki, co z ciekawostkami, z poradami do gier itp? Gdzie te czasy gdy kącik zajmował po dwie strony, wyczerpujące tabelki, solucje, osiągnięcia ludzi w grach RPG? Ok, można przeboleć tą jedną stronę gdy na rynku dzieje się mniej, ale epizodyczności kącika już nie. Ciężko zrozumieć ten fakt w obliczu podanej przez Ciebie informacji, iż jest to ulubiony kącik czytelników PE. Czemu więc kącik bijatyk, czy kącik sportowy może ukazywać się co miesiąc a Twój nie? Czyżby Ściera zapomniał o czasach gdy wraz ze Starem zagrywał się w stare dobre jrpgi? Pogadaj z nim i wyciągnij tę jedną stronę na kącik bo przecież to hańba żeby mojej ulubionej strony w PE nie było co miesiąc, tylko co dwa lub trzy. Wiem, że są gamefaqsy i inne, jednak lubię mieć wszystko na papierze, jak choćby questy do Persony 4, które bardzo mi się przydały. A gdy nie dzieje się absolutnie nic to nie wierzę by Twój pokrętny umysł nie mógł wymyślić jakiegoś ciekawego felietonu na miejsce newsów :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

Pytanie kieruję do tego Zgreda, który testował i zna się na bijatykach wydanych na PS2.

 

Co sądzicie o grze "Saint Seiya: Chapter Sanctuary"? Czy to jest dobra gra, czy raczej potrafi zadowolić jedynie fanów anime "Rycerze Zodiaku" (oryg. Saint Seiya) ? I jakbyście wiedzieli, w którym z polskich sklepów z grami można ten tytuł zaku pić, to byłbym wdzięczny za pomoc, bo szukam tego tytułu w całej Polsce i nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie do Zaxa - jak to się stało, że kącik RPG będzie pojawiał się tylko wtedy gdy na rynku będzie się działo coś ciekawego w temacie? Od tylu lat kącik pojawiał się nieprzerwanie na łamach PE a tu nagle zonk, zniknął na 2 miesiące i powrócił z tą niepocieszającą nowiną. Ja rozumiem że nie zawsze w dziedzinie RPG dzieje się coś ciekawego, no ale przecież spójż na dawne kąciki, co z ciekawostkami, z poradami do gier itp? Gdzie te czasy gdy kącik zajmował po dwie strony, wyczerpujące tabelki, solucje, osiągnięcia ludzi w grach RPG? Ok, można przeboleć tą jedną stronę gdy na rynku dzieje się mniej, ale epizodyczności kącika już nie. Ciężko zrozumieć ten fakt w obliczu podanej przez Ciebie informacji, iż jest to ulubiony kącik czytelników PE. Czemu więc kącik bijatyk, czy kącik sportowy może ukazywać się co miesiąc a Twój nie? Czyżby Ściera zapomniał o czasach gdy wraz ze Starem zagrywał się w stare dobre jrpgi?

 

Hej Sowaa! Sprawę Kącika cały czas wtłaczam Ścierze do głowy i powiem, że na pewno nie jest źle. To prawda, że nasz kącik wypadł w ostatniej ankiecie PE najlepiej i to jest ogromny argument ZA stałym miejscem dla maniaków erpegów. W następnym numerze (#147) myślę, że już na 95% ujrzycie nowe wydanie Kącika. A wraz z premierą Dragon Age czy Alpha Protocol, wrócimy do regularnych, comiesięcznych wizyt w Karczmie. Swoją drogą, to pamiętam jak jeszcze za kadencji Stara, ja również zaczynałem lekture PE właśnie od Kącika RPG... :) Teraz czasy się zmieniły znacznie, praktytcznie wszyscy mają dostęp do netu, opisów przejścia itd, więc nie ma sensu drukować solucji i tym podonych rzeczy. Natomiast zawsze jest miejsce na ciekawostki, felietony i inne oryginalne, odautorskie materiały.

 

Pozdrawiam!

 

Koso: Jakiemu klubowi pilkarskiemu kibicujesz?

Zax: Ulubiona gra/seria RPG?

 

Ułaaaa, trudne pytanie. Z japońskich RPG to będzie Suikoden 1 i 2.

Jeśli chodzi o zachodnie to Fallout 2.

 

Koso świata nie widzi poza Kolejorzem :)

Edytowane przez Zax
Odnośnik do komentarza
Gość Haibane

W następnym numerze (#147) myślę, że już na 95% ujrzycie nowe wydanie Kącika. A wraz z premierą Dragon Age czy Alpha Protocol, wrócimy do regularnych, comiesięcznych wizyt w Karczmie.

 

 

Trzymam za słowo, upudrowany błękitnokrwisty motocyklisto ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...