Skocz do zawartości

Wypruj Zg(red.)a- czyli pytania do redaktorów PE.


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

hmm....a czy Przemek podjął jakąs prace czy serio lokaj odpala mu cygara od setek?

 

jesli to pierwsze- to nie wróci...zresztą jako kto? Nie widzę opcji by Butcher oddał stanowisko "bo Ściera to kegenda"

 

(swoją drogą Przemku masz mój olbrzymi szacunek - ty i kilka osób jeszcze to filary budownictwa polskiego rynku...wielkieeee dzieki za te wszystkie lata, mam nadzieję ,ze wrócisz ale jako ktos kto pisze a nie zarządza)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orson

3-4 miesiące po wydaniu? w sensie mieszkasz na księżycu bo nawet do kryminału by szybciej dotarło :)

 

Sciera odszedł , napisał , że "robi sobie przerwę" - no a żona -jak to wzorowa żona- poszła "za chłopem" :)

Odnośnik do komentarza

3-4 miesiące po wydaniu? w sensie mieszkasz na księżycu bo nawet do kryminału by szybciej dotarło :)

 

Sciera odszedł , napisał , że "robi sobie przerwę" - no a żona -jak to wzorowa żona- poszła "za chłopem" :)

mieszkam po prostu w na innym kontynencie i nie ma tu dystrybucji ekstima...ktos mi je przesyla ze sporym opoznieniem,

Odnośnik do komentarza

3-4 miesiące po wydaniu? w sensie mieszkasz na księżycu bo nawet do kryminału by szybciej dotarło :)

 

Sciera odszedł , napisał , że "robi sobie przerwę" - no a żona -jak to wzorowa żona- poszła "za chłopem" :)

mieszkam po prostu w na innym kontynencie i nie ma tu dystrybucji ekstima...ktos mi je przesyla ze sporym opoznieniem,

 

To szacunek za wytrwałość i determinację:). Nie chciałbym czegoś palnąć, bo nie znam dokładnie tematu, ale PE ma także zagraniczną prenumeratę - jak mi się zdaję, możesz otrzymywać aktualne numery na bieżąco, bez aż tak wielkiego opóźnienia. Skontaktuj się z biurem i zapytaj.

Odnośnik do komentarza

1. Perez nie znosi zdjęć i ostatnie ma ze ślubu (bo musiał) i z komunii (bo nie był świadom :)). Ale facjata była, bo Roger podstępnie gdzieś kiedyś zmajstrował fotkę ukrytym aparatem ;). A swoją drogą czemu od razu "wstydzi" :P.

2. Redakcja mieści się w piwnicy, jest szaro-buro i ciężko o fotki ;). A tak poważnie to postaramy się podrzucić kilka zdjęć (może Roger znowu zmontuje jakieś zakulisowe klimaty), ale to zapewne po nowym roku, bo dosłownie na dniach czeka nas przemeblowanie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kiedy można spodziewać się sesji zdjęciowej Moniki w psx extreme ?? :nyam1:

A co? Zakisilbys ogora? ;)

Zakisłbym ogóra i to nie raz. A tak przy okazji zbliżającego się sezonu ogórkowego nie szukasz przypadkiem sugar daddyiego?? Na zdjęciach wyglądasz tak niewinnie i apetycznie więc pomyślałem że warto zapytać. :banana:

 

Spokojnie nie gryzę.

 

 

No chyba że mnie poprosisz ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...