Skocz do zawartości

Wypruj Zg(red.)a- czyli pytania do redaktorów PE.


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zax mam pytanie ty ostatnie zdania Hd pisales serio? Ze masz nadzieje ze przyzwolenie ludzi na budowe sie zmieni?

 

jesli tak to juz wiem czyje strony w psx bede pomijal ;)

 

 

 

Lol w tamtym numerze Zax tylko zastanawiał się czy to wpłynie na opinie Polaków. Nie mówił, że ma taką nadzieję. Czytajcie ze zrozumieniem zanim napiszecie głupoty ;p

Edytowane przez Richer
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to,aby dobry temat,ale prosiłbym o odpowiedź na to co tu napiszę , proszę :)

 

Witam nazywam się Krzysztof Borek od kilku lat jestem fanem waszego miesięcznika i z niecierpliwością oczekuję na kolejne numery waszego wspaniałego czasopisma. Fascynuje mnie wiedza zebrana w waszym czasopiśmie, czytuje je dosyć często. Gdyż wiadomości są podane w jasny i klarowny sposób.

 

Tematem tej wiadomości jest moje wielkie zainteresowanie grami komputerowymi i konsolowymi, piszę tą wiadomość, ponieważ jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy z waszą redakcją, bądź pracę w niej. Osobiście jestem posiadaczem komputera klasy PC, jestem aktywnym moderatorem serwisu www.PSbreak.pl , można znaleźć mnie pod pseudonimem „krzysiekao”.Lubię pomagać innym, dawać im najświeższe informacje z rynku gier komputerowych, jak i konsolowych. Najbardziej interesuje się konsolami takimi jak : Playstation 3,PSP,Xbox 360.Również dobrze zaznajomiony jestem z seriami gier, takimi jak : Pro Evolution Soccer, Metal Gear Solid , Tekken, Final Fantasy. Poza grami komputerowymi i konsolowymi, interesuję się sportem, bo przecież nie można całe dnie poświęcać się jednemu zainteresowaniu. Obecnie uczę się w Liceum Ogólnokształcącym im. C.K.Norwida w klasie o profilu matematyczno-geograficznym, teraz będę w klasie maturalnej. Chciałbym podjąć z wami współpracę lub pracować , bo chciałbym się spełnić w którymś z moich zainteresowań.

 

Z poważaniem

 

Krzysztof Borek

 

 

 

Jak można się ze mną skontaktować :

 

Gad-Gadu : 35746437

 

E-mail : krzysiekao@o2.pl

Edytowane przez krzysiekao
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to,aby dobry temat,ale prosiłbym o odpowiedź na to co tu napiszę , proszę :)

 

Witam nazywam się Krzysztof Borek od kilku lat jestem fanem waszego miesięcznika i z niecierpliwością oczekuję na kolejne numery waszego wspaniałego czasopisma. Fascynuje mnie wiedza zebrana w waszym czasopiśmie, czytuje je dosyć często. Gdyż wiadomości są podane w jasny i klarowny sposób.

 

Tematem tej wiadomości jest moje wielkie zainteresowanie grami komputerowymi i konsolowymi, piszę tą wiadomość, ponieważ jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy z waszą redakcją, bądź pracę w niej. Osobiście jestem posiadaczem komputera klasy PC, jestem aktywnym moderatorem serwisu www.PSbreak.pl , można znaleźć mnie pod pseudonimem „krzysiekao”.Lubię pomagać innym, dawać im najświeższe informacje z rynku gier komputerowych, jak i konsolowych. Najbardziej interesuje się konsolami takimi jak : Playstation 3,PSP,Xbox 360.Również dobrze zaznajomiony jestem z seriami gier, takimi jak : Pro Evolution Soccer, Metal Gear Solid , Tekken, Final Fantasy. Poza grami komputerowymi i konsolowymi, interesuję się sportem, bo przecież nie można całe dnie poświęcać się jednemu zainteresowaniu. Obecnie uczę się w Liceum Ogólnokształcącym im. C.K.Norwida w klasie o profilu matematyczno-geograficznym, teraz będę w klasie maturalnej. Chciałbym podjąć z wami współpracę lub pracować , bo chciałbym się spełnić w którymś z moich zainteresowań.

 

Z poważaniem

 

Krzysztof Borek

 

 

 

Jak można się ze mną skontaktować :

 

Gad-Gadu : 35746437

 

E-mail : krzysiekao@o2.pl

 

Już widzę jak się z Tobą kontaktują... Z niczego roboty nie dostaniesz, musisz się jakoś wykazać. Też mogę sobie tu napisać "Interesuję sie tym, tym i tym chcę u Was pracować", ale kto by wziął to na poważnie?

Tu masz słowa Butchera z reklamy nowego numeru PE na PPE: "Jeżeli uważacie, że macie ciekawy temat i potraficie go „sprzedać” - moja skrzynka pocztowa stoi przed Wami otworem".

Odnośnik do komentarza

Jesteś w klasie maturalnej, i nie wiesz co to felieton? Nie masz pomysłu na tekst, ale chcesz pisać dla czasopisma, myślisz że ktoś Ci jak prace domową narzuci temat? Zapomnij.

 

Załóż jakiegoś bloga, naucz się pisać, wtedy dopiero weź się za wysyłanie CV (i na bank nie podawaj w nim adresu forum z nielegalnymi materiałami, to nie pomoże)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...