Skocz do zawartości

Wypruj Zg(red.)a- czyli pytania do redaktorów PE.


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co przeskrobali Kali, Myq i HIV ze wszyscy w najnowszym numerze PE po nich jada? :) Standardowe spoznienie czy jeszcze jakies inne smaczki? :)

 

Ja tam nawet specjalnie sie nie spoznilem, bo mowimy o 10 godzinach, przy bardzo natezonej pracy (krotszej, niz regulaminowo). Tyle tylko, ze byly to Walentynki, wiec mozna bylo sie wsciec - takze i z mojego punktu widzenia (przepraszanie dziewczyny, ze w Dniu Zakochanych ucialem sobie randke z klawiatura;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem. Mam starego xboxa 20Gb i chce kupić now konsole. Zastanawiam się nad nowym Xboxem a Ps3 . Co wybrac?

 

Yapyerdole.

 

1.Nie ma to jak trafny wybór tematu.

2.Wybierz 'ruskie jajka'

3.Jak chcesz puknąć panne , to też piszesz posta z pytaniem od tylca , czy po bożemu? bierz to co ci sie podoba a nie pytaj innych żeby za ciebie podejmowali decyzje.

 

p.s. w sumie najlepiej spytaj mame

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakowoż że to temat "pytania do zgredów" to zadam pytanie do Butchera :thumbsup: !

Ciekawi mnie ten projekt ze "strunową pado-gitarą" Ło to chodzi> http://www.ppe.pl/news-1309-Kolejny_do_muzycznego_stolu.html:D Właśnie b(i)utcher w hyde parku w PE 155 widziałem Cie z ową na fotce ale w artykule w temacie E3 cosik o tym nic:(Wiadomo coś więcej o tym:/Szkoda by było jakby skasowano projekt mimo wszystko :confused: !!

Edytowane przez m_waszka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanko, macie gdzieś może wasz opis do ff7, Star by pewnie miał ale nikt nie wie co się z nim dzieje. Nie chodzi mi w sumie o sam opis przejścia a o wsparcie dotyczące czokobo, materii, sumonów itd

 

Wystaczy zaopatrzyc sie w PE7 z najlepsza okladka w historii pisma.

 

A co do powrotu stara - moze kiedys, jest szansa.

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

kosoe.jpg

Jak to się stało że Koso pisuje do konkurencji? Wiem, że już od jakiegoś czasu, ale ciężko mi sięz tym pogodzić. Koso, nie odpowiadało Tobie w PE? :|

W "Extrimie" miałeś taką krzywą głowę, a tu taki "poważniak":)

 

Prowadzę Gamezillę, Playa mam dosłownie "za ścianą", więc zawsze coś dla nich skrobnę. PE to aktualnie miły dodatek. Kto nie stoi cofając się, ten idzie w miejscu etc.

 

Muszę nosić okulary, bo nie mogę soczewek - zapalenie spojówek od DJ Hero :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No inicjatywa jak najbardziej spoko - poszedłem to właśnie obczaić :). Tylko średnio mi się podobało, że de facto można było próbować tam jeździć w nieskończoność (tj. podchodzić wielokrotnie) i że wbijali się też ludzie, którzy brali udział w imprezie we wcześniejszych miastach, bo przez to niezbyt równe szanse były, no ale... i tak dobrze, że coś takiego zorganizowano, no i fajnie, że sporo ludzi się wkręciło - ogólnie pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...