Skocz do zawartości

The Hangover III


Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka to fajny pomysł, doskonale dobrani aktorzy i sporo fajnych momentów (najlepsze były chyba zdjęcia z nocnej imprezy). Dwójka to podanie tego samego tylko trochę inaczej. Słabsze od jedynki. Po trailerze trójki nie liczę na poziom pierwszej odsłony. Zapewne dostaniemy zbiór pomysłów z obu części. Przykład? Wraca nasz niewysoki Azjata. Ale i tak obejrzę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Todd Phillips to jeden z moich ulubionych rezyserow.

Gdy pierwszy Hangover wchodzil do kin mialem permanentna erekcje. Niestety po seansie nie moglem postawic malego przez dlugi czas - film w porownaniu z takim Road Trip czy Old School wyglada jak Kac Wawa. Dwojka to samo.

Czekam na nowe Old School, ale Hangoverowi tez dam szanse.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Todd Phillips to jeden z moich ulubionych rezyserow.

Gdy pierwszy Hangover wchodzil do kin mialem permanentna erekcje. Niestety po seansie nie moglem postawic malego przez dlugi czas - film w porownaniu z takim Road Trip czy Old School wyglada jak Kac Wawa. Dwojka to samo.

Czekam na nowe Old School, ale Hangoverowi tez dam szanse.

 

 

Czekaj... chcesz powiedzieć, że będzie nowe Old School????

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Widzialem. Nie jaram sie niestety ale meeega zalamki tez nie ma. Jedynka to dla mnie przehit 10/10, dwojka 8/10 tu dalbym 6/10. Ogolnie historia cala z dvpy. Kolejny slub bylby 100000 razy lepszy od tego co wymyslili w 3 czesci. Pare momentow faktycznie smiesznych. Humor najbardziej glupkowaty z calej serii i jakis taki przewidywalny ale pare razy sie zasmialem mimo wszystko. Boli ze oprocz Stu, Phila i Alana glownym bohaterem jest Chow, denerwuje mnie ten chinczyk. Obejrze sobie drugi raz w kinie, tak zeby byc uczciwym w stosunku do tworcow i tyle chyba, podczas gdy 1 i 2 walkowalem kilkadziesiat razy. Najslabsza czesc, mowie to jako milosnik serii :( Ale zobaczyc warto bo teraz zabawnych komedii to ja nie znam.

Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj w kinie, dla mnie za-je-bio-za. Humor taki jaki lubie, czyli głupkowaty i lekko chory, akcja nie ustępuje przez cały film. Po drugiej części myślałem, że już nic ciekawego nie wymyślą, a tu niespodzianka, znowu wszystko genialnie wymyślone i fajnie połączone z akcją z pierwszej części. Szkoda, że to już ostatnia część, bo jestem pewien, że w czwartej Todd Philips znowu by coś wymyślił, żeby seria nie była tasiemcem. Podsumowując, polecam, genialne kino dla fanów komedii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...