Skocz do zawartości

The Hangover III


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

W necie już śmiga w miarę dobra wersja, o wiele lepsza niż TS czy o zgrozo CAM. 

Sam zastanawiam się czy nie obejrzeć, bo susza filmowa trochę, ale jedynka to dla mnie takie 6/10 więc wątpię aby z trójką było lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z kina. Jak dla mnie 8/10. Tak samo zresztą jak wcześniejsze części. Może i jest trochę mniej śmiesznie, ale wreszcie polubiłem Alana. To co robi w tej części to przechodzi ludzkie pojęcie. Jest przepięknie popyerdolony. No i końcówka z podkładem Dark Fantasy świetna. Wzruszyłem się trochę. Polecam iść tym bardziej, że na poletku komedii posucha.

Odnośnik do komentarza

W necie już śmiga w miarę dobra wersja, o wiele lepsza niż TS czy o zgrozo CAM. 

Sam zastanawiam się czy nie obejrzeć, bo susza filmowa trochę, ale jedynka to dla mnie takie 6/10 więc wątpię aby z trójką było lepiej.

 

Ych, wersja w necie to TS z chinskiego kina podpisany jako r6 czy inna bzdura, . Jako ciekawostke dodam, ze wiekszosc kasowych hiciorow jest nagrywane z Chin. Oczywiscie nie namawiam tu do sciagania - cele informacyjne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli liczysz na zmianę schematu ale z wieloma nawiązaniami do poprzednich części to  się nie zawiedziesz. Jeśli liczysz na odpały Alana to też się nie zawiedziesz. Jeśli chcesz śmiać się więcej niż w jedynce albo w dwójce to się zawiedziesz. Z głupich komedii chyba nic innego w kinie nie ma aktualnie. No chyba, że Straszny Film 5.

Odnośnik do komentarza

Mam czas na kino jutro. Jedynka byla za(pipi)ista, dwojka jedno wielkie (pipi), jak sie ma trojka do tego? Zawiode sie? Czy lepiej isc na cos innego co graja w tym tygodniu?

 

Jak dwojka ci nie podeszla juz na trojke nawet nie idz. Widzialem i na niedziele to tv sie nadaje, sorras, mi sie jedynka podobala, sequell byl w miare orzymykajac nawet oko na schemat a trojka odcina kupony. Niby jesy pan chow i szaleje niezle, Alan tez w miare a scena po creditsach ognista ale wciaz czuje jakbym to samo ogladal. Zasmialem sie 2-3 razy.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem zupełnie odwrotnie. Pamiętam, że po zobaczeniu 2 części byłem strasznie zawiedziony. Natomiast na 3 byłem nastawiony, że bedzie totalnym gniotem i się miło zaskoczyłem. Nie jest tak przekombinowana jak 2. Sporo odwołań do wcześniejszych części i na szczęście nie było tak dużo Chow'a jak się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...