Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak Ty wszystko upłycasz, tam rzeplywał punkt energii Chi i go zabolało po prostu, a po drugie dostali poprawkę skrzydłem w głowę . A tak serio to doszukujesz się realizmu w filmie o superbohaterach ?? Proszę Cię, gdyby nie ten gif nawet byś tego nie ogarnął w kinie więc stay calm ;)

 

oczywiscie że bym nie zauważył, ale masorz chciał coś udowodnić gifem,  dla mnie to wyszło kiepsko.

 

Poza tym o to chodzi, latajacy murzyn jest tak ch,ujowy że ludzie padają od ciosów które normlanie nić nie robią.

Niech wezmą mu te skrzydła i dadza np. czarnej wdowie.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Jak Ty wszystko upłycasz, tam rzeplywał punkt energii Chi i go zabolało po prostu, a po drugie dostali poprawkę skrzydłem w głowę . A tak serio to doszukujesz się realizmu w filmie o superbohaterach ?? Proszę Cię, gdyby nie ten gif nawet byś tego nie ogarnął w kinie więc stay calm ;)

Ale to jest zwyczajnie słabe i tyle. Tak jak ta cała postać. 

Odnośnik do komentarza

 

Jak Ty wszystko upłycasz, tam rzeplywał punkt energii Chi i go zabolało po prostu, a po drugie dostali poprawkę skrzydłem w głowę . A tak serio to doszukujesz się realizmu w filmie o superbohaterach ?? Proszę Cię, gdyby nie ten gif nawet byś tego nie ogarnął w kinie więc stay calm ;)

oczywiscie że bym nie zauważył, ale masorz chciał coś udowodnić gifem, dla mnie to wyszło kiepsko.

 

Poza tym o to chodzi, latajacy murzyn jest tak ch,ujowy że ludzie padają od ciosów które normlanie nić nie robią.

Niech wezmą mu te skrzydła i dadza np. czarnej wdowie.

"Uderzenia kierowane w rejon obojczyka, zwłaszcza dół nadobojczykowy, nieco ponad środkową częścią obojczyka mogą spowodować porażenia pasa barkowego i całego ramienia w wyniku szoku części nadobojczykowej splotu ramiennego, tętnicy szyjnej wspólnej i żyły szyjnej wewnętrznej oraz utratę przytomności."

 

Nie chodzi, że go bronie ale gościu dostał po prostu skrzydła i nie ma jakichś super super mocy więc z perspektywy zwykłego Kowalskiego postać nie ssie tak bardzo, bo jest jedną z postaci najbliższych realizmowi w tym filmie ;)

Odnośnik do komentarza

no sorry,w tym swiecie jak nie chce Ci sie miec supermocy, boisz się ugryzien pajaków, jestes zagłupi by  eksperym.  z prom. gamma, albo nie rzucasz sie na jakies wolontariaty przy tworzeniu superludzi to musisz wygladac jak swinka scarlett.

 

 

btw: co jest  z Thorem?

 

e: doczytałem, niestety komiksowe realia nawet dla rezysera byłyby nie do wyjasnienia i  uznali ich za zbyt silnych z hulkiem, wywalają fabularnie do nast. thora. Kiepskie wyjasnienie moim zdaniem, ale to pewnie ten moment w którym komiks jest zbyt głupi nawet na film.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Hawkeye tez nie lubie odkąd zrobił wielką dramę z rodzinką, te sceny  w jego chacie, tak bardzo niepotrzebne.

 

Dobra wiadomo o co chodzi, fajnie napisana postać może byćnawet dziadkeim na wozku, bez zadnych mocy, chodzi o to ze z murzyna zrobili jeczacego przydupasa Kapitana, albo ochroniarza bazy  za 5,5 na godzinę.

Odnośnik do komentarza

Hawkeye tez nie lubie odkąd zrobił wielką dramę z rodzinką, te sceny w jego chacie, tak bardzo niepotrzebne.

 

Dobra wiadomo o co chodzi, fajnie napisana postać może byćnawet dziadkeim na wozku, bez zadnych mocy, chodzi o to ze z murzyna zrobili jeczacego przydupasa Kapitana, albo ochroniarza bazy za 5,5 na godzinę.

Im ktoś z superbohaterów bardziej ludzki tym bardziej go nie lubisz ;) Jesteś po prostu uprzedzony do bohaterów bez mocy, taki rasista na tle superbohaterskim ;D Ale można i tak, kto komu zabroni :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...