Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Guardians-of-the-Galaxy-Ronan-550x802.jp

 

przejrzałem newsa o pełnej obsadzie filmu i powiem wam, że rob zombie i pies reżysera mają bardzo fajne cameo. całkiem możliwe też, że gunn puści oko fanom pewnego klasycznego filmu z postacią marvela z lat 90tych (a może i to wskazywać na to, że postać ta wróci na wielki ekran w większym stopniu).

Odnośnik do komentarza

guardiansofthegalaxy-collectorposter-ful

 

wysypało się morze tweetów uczestników pokazu prasowego i wszyscy pieją z zachwytu.

 

 

 

Guardians of the Galaxy is the first Marvel movie to have a great third act. It's full of personality, laughs, and dick jokes.
I'll add, #GuardiansOfTheGalaxy is BEAUTIFULLY shot. Exceptional work by @JamesGunn & cinematographer Ben Davis. #Marvel
GUARDIANS OF THE GALAXY is pretty damn irresistible. Unerring balance of comedy, action and Groot. Had a blast with it.
I hope @JamesGunn is ready for all the ridiculous big budget offers he'll be getting soon. Huge congrats on #GOTG
In love w/ #GuardiansOfTheGalaxy. Will be talking about it a lot. So wonderfully entertaining and just beautiful. ALL awards to the VFX team
Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

bCve9yE.jpg

 

Tak ma wyglądać Hulkbuster Armor. Wrzucono na twittera i chwilę potem usunięto.

Potwierdzają tylko to co było wiadome ze szkiców pokazanych na tym godzinnym specjalu Marvela:

http://www.psxextreme.info/topic/102944-marvel-cinematic-universe/page-8?do=findComment&comment=3046159

Nie mniej zapowiada się epicka potyczka.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

bCve9yE.jpg

 

Tak ma wyglądać Hulkbuster Armor. Wrzucono na twittera i chwilę potem usunięto.

 

Będzie mega rozwałka :) Mam nadzieję, że na skany z EW nie będzie trzeba długo czekać i może w końcu pojawi się pierwszy trailer.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Ilu ludzi tutaj oprócz teki wiedziało o guardians of the galaxy wcześniej niż zapowiedziano ten film? To nie jest chyba znana marka, tak? Choć wiadomo, że film ją spopularyzuje.

 

 

 

e: Poprawiłem post, bo wynikało z niego jakbym sugerował, że teka nie widział o guardians of the galaxy już 100 lat temu.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ilu ludzi tutaj oprócz teki wiedziało o guardians of the galaxy wcześniej niż zapowiedziano ten film? To nie jest chyba znana marka, tak? Choć wiadomo, że film ją spopularyzuje.

 

 

 

e: Poprawiłem post, bo wynikało z niego jakbym sugerował, że teka nie widział o guardians of the galaxy już 100 lat temu.

Akurat załapałem fazkę na krótko przed zapowiedzią filmu. Cosmic Marvel mnie zafascynował. I mam nadzieje że nie z(pipi)ią tego.

 

http://www.rottentomatoes.com/m/guardians_of_the_galaxy/

Odnośnik do komentarza

corey stoll (midnight in parishouse of cardsthe strain) potwierdzony jako yellowjacket:

 

hank_pym_slap-570x486.jpg

 

kejt z lostów gra córkę pyma {michael douglas).

 

mama nadzieję, że wycieknie materiał z age of ultron bo wnioskując z opisów wyglądał nieziemsko no i pokazali o wiele więcej niż w zeszłym roku w przypadku guardians of the galaxy.

 

 

 

Amplifying the room’s mood wasJosh Brolin walking in as Thanos.

 

HHHHHNNNNNNNGGGGGGG

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

wygląda na to, że scenariusz gości od zombielandu nadal w grze.

 

 

Plotka niesie że After-Credits Scene w GotG to właśnie teaser Avengers 2

 

https://soundcloud.com/agent1420/robot-can-be-mean

 

lepszego "trailera" nie znajdziecie

 

spader samym głosem przyprawia o ciary, idealny wybór. kisiel w gaciach:

 

2gsn447.jpg

Odnośnik do komentarza

Ilu ludzi tutaj oprócz teki wiedziało o guardians of the galaxy wcześniej niż zapowiedziano ten film? To nie jest chyba znana marka, tak? Choć wiadomo, że film ją spopularyzuje.e: Poprawiłem post, bo wynikało z niego jakbym sugerował, że teka nie widział o guardians of the galaxy już 100 lat temu.

Nie slyszalem o nich i w ogole ta ekipa mnie nie ciekawi. Jakis czas temu Venom do nich dolaczyc z tych znanych postaci, tylko nie wiem czy na dlugo.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...