Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

wiem i liczę że zrobią wreszcie dobry film z tym bohaterem bo ten z lat 80 tych to kpina :]

 

jeden z moich ulubionych filmów ery vhs.

 

ale sobie garniaki z disneya kabzę nabiją na zabawkach. sam chętnie postawiłbym groota

 

 

tańczącego w rytm jackson 5

 

 

na parapecie.

 

muzyka w filmie też super. piosenki to przed filmem miałem obcykane na pamięć, ale teraz OST batesa również leci na okrągło ;P.

 

 

 

warto isc do imaxa na  3d ?

 

podobno tak. dekoracje i widoczki super, szereg momentów które ewidentnie były rozplanowane pod 3D, a gunn był osobiście bardzo zaangażowany w konwersję i mówił w wywiadach, że nawet "shifting aspect ratio" uważa za integralną część storytellingu ;).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Milan_

Byłem na 2d i na pewno pojde na 3d do imaxa, dawno nie mialem natychmiastowej ochoty isc na jakis film drugi raz  zaraz po seansie, ostatnio to chyba dystrykt 9.

 

Scena poscigu statkami górniczymi to była czysta potega.

Wszystko  w tym filmie było idealne.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Najwspanialsze czerzywiscie były te sceny akcji które jak ktoś pisał z dziennikarzy mają w sobie zawsze jakis oryginalny pierwiastek, mnostwo swiezych i  szalonych pomysłow, zarty fenomenalne, rozyebał mnie Drax śmmiejacy się w  trakcie ataku statkiem xD

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

dawno nie mialem natychmiastowej ochoty isc na jakis film drugi raz  zaraz po seansie

 

 

 

Mam dokładnie tak samo, ale może poczekam chociaż na jakiegoś screenera.

 

kompletnie nie rozumiem masorzku jak możesz tak stawiać na podium thora 2, doprawdy, ledwo bardziej zjadliwe niz fatalna jedynka. Tylko ten braciszek ratuje te fimy.

Odnośnik do komentarza

Mnie interesuje czy wam tez było głupio jak to ogladaliscie przed seansem?

 

http://kindofmonster.wrzuta.pl/film/4fWq3mx4qYx/wielka_szostka_-_polski_zwiastun

 

ta nachalna mimika, i wymuszone zarty, nigdy nie widzialem niczego tak kiepskiego. To chyba jakis oddzielny blok bajek dla dzieci uposledzonych,  z całym szacunkiem.

 

Powiedziałem to samo do Pleja po tym zwiastunie. Po co tyle pracy wkładać w zajebistą animację skoro oni takimi sucharami walą?

 

 

 

 

"...Why would I want to put my finger on his throat?" xD

Odnośnik do komentarza

Twój gust to kpina.

Mój i milionów widzów którym stary film o kaczorze się nie podobał. Sorry ale może byłem za stary jak to oglądałem dla mnie to byl tragiczny film.

 

Co do klasyfikacj to dla mnie guardians bije avengersów. Bawiłem się świetnie i co ważne moja kobieta sie dobrze bawiła. Filmów sci fi nie lubi i tutaj ją namówiłem hasełkiem o dobrej komedii.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...