Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Twój gust to kpina.

Mój i milionów widzów którym stary film o kaczorze się nie podobał. Sorry ale może byłem za stary jak to oglądałem dla mnie to byl tragiczny film.

 

No nienajlepszy. Też średnio wspominam ten film, ale może był zwyczajnie zbyt cięzki, a ja jako dzieciak nie spodziewałem się, że będę oglądał cycki kaczek itp.?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Myślę o tych GotG od czasu seansu i cholera, chyba pójdę jutro jeszcze raz. Doskonały blockbuster. NAPRAWDĘ zabawny, praktycznie bez przerwy, a zarazem w sposób tak nienachalny, że nie mogłem wyjść z podziwu przed kunsztem scenarzysty i reżysera, który to z takim wyczuciem zrealizował. Do tego jakimś cudem każdy z pięciu bohaterów został przez te 2 godziny rewelacyjnie nakreślony, każdy miał swoje pięć minut i każdy wnosił coś do filmu. To nie są bezimienne krasnoludy z hobbita, to postacie z krwi i kości - a mówimy tu przecież między innymi o gadającym szopie i chodzącym drzewie. Za(pipi)iste dialogi, myślę, że znajdzie się wręcz kilka kultowych cytatów, a do tego udało się uniknąć charakterystycznego dla filmów o superbohaterach patosu. Znalazło się nawet kilka poruszających scen, podanych z umiarem i nie wywołujących - jak to często w tego typu filmach bywa - uśmiechów politowania. Choćby scena, w której Rocket popił sobie w barze i zaczął wylewać żale była... zaskakująco prawdziwa.

 

Gunn zrobił niesamowitą rzecz z materiałem źródłowym. Dla mnie w swojej kategorii film kompletny.

Edytowane przez Hejas
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

największe otwarcie sierpnia, w samych stanach 94mln $ (poprzedni rekord należy do któregoś bourne'a - 60coś mln), na całym świecie 160 mln w pierwszy weekend.

 

z podziękowań na oficjalnym fb gunna:

 

 

 

You may remember me posting here a couple weeks ago how sad I was to be finishing up the film, that I was having trouble letting go of Rocket, and that I was going to miss him. But seeing him (and Groot, and the rest of the team) embraced by the world like they have been, to be UNDERSTOOD, makes it a wonderful letting go. It's like giving a foster pet up for adoption to the most wonderful parents in the world.

And, of course, I'm not really saying goodbye as, while many of you have been enjoying the film, I've spent this weekend hard at work on the sequel. I couldn't help myself! The results are nice but it's really the creative process I love and that keeps me going. I'm on fire with this thing! The Guardians have so many hardships and heartaches and triumphs ahead of them, and I can't wait to share them with all of you.

Onto week two...

Love, James

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem niedawno Zimowego Żołnierza i mam dwa pytania:

 

 

w scenie po napisach najpierw widzimy jakiś tajemniczy obiekt, czy to nie jest laga Lokiego? Druga rzecz to że widzimy Scarlet Witch i Quicksilvera w celach, z tym że wyglądają jak niedorozowje. W days of the future past Quicksilver ma się całkiem dobrze więc co, został porwany i eksperymentują na nim czy jak?

 

 

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

 

Tak, to scepter Lokiego, a przynajmniej na to wygląda - zastanawialiśmy się nad tym kilka stron temu w tym temacie. Co do bliźniaków, ciężko powiedzieć - prawa do X-Men'ów ma inna ekipa niż ta, która zajmuje się MCU (stąd np. nie nazwano ich "mutantami" w Winter Soldier), więc można uznać, że to dwie odmienne historie, ale dotyczące tych samych bohaterów. Wydaje mi się, że gdzieś widziałem info o potencjalnych planach skonsolidowania tego uniwersum, ale na więcej szczegółów trzeba pewnie będzie poczekać do Age of Ultron, gdzie bliźniaki mają się pojawić.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...