Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Raczej "szczudel zrobił dwóch młodych facetów", ale dawaj. Rzucaj te swoje homo zaczepki. Od mocno stąpającego po ziemi kaukaskiego, cisggendera odbijają się, nie jak Aids od waszych szczepionek. Zawsze jak myślę o pacjencie "0", to mi się śmiać chce. Jeden homoś XD 

 

A co do filmu. Jestem prawie pewien, że sama postać CM będzie ssaua pauke. Jeden wyraz twarzy u aktorki to trochę mało jak na film rozrywkowy. Czuję, że 1/4 obsady jak i sam scenariusz będzie się dwoić i troić aby gdzieś ten MCU komizm wsadzić. A na koniec i tak Fury i jakiś inny Kree będzie "fan favorite".

Ale spoko tematy SJW będą niczym poduszki powietrzne osłaniać przed krytyką słabego filmu. Jak film jest słaby to trzeba znaleźć jakieś nielogiczne wytłumaczenie. Cóż lepiej spisze się w tej roli niż PC, które ma w zwyczaju udowadniać tezę "bo tak" i byc głuche na logiczne kontrargumenty.

 

Dlatego w moich oczach Ant Man też poległ. Cóż z tego, ze Wasp była pewną siebie silną kobietą, dali jej za partnera mało śmiesznego aktora i cały film ogląda się z na siłę wciskanym uśmiechem na usta. Taka Wasp mogłaby spokojnie prowadzić Avengers (jak w komiksie zresztą), ale filmowy Scott Lang ciągnie ją w dół. No ale nie ma tego złego. Jeszcze jeden solowy film o Ant Manie i koniec. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, szczudel napisał:

Raczej "szczudel zrobił dwóch młodych facetów", ale dawaj. Rzucaj te swoje homo zaczepki. Od mocno stąpającego po ziemi kaukaskiego, cisggendera odbijają się, nie jak Aids od waszych szczepionek. Zawsze jak myślę o pacjencie "0", to mi się śmiać chce. Jeden homoś XD 

Potrzebny nam tłumacz, jest jakiś na sali? 

Odnośnik do komentarza

Google przefiltrował  to w dwie strony i  mamy:

 

Przeciwnie, "stadniny zrobiły dwóch młodych chłopaków", ale dają. Rzucaj swoimi hakami homo. Cgggendera odbija się od mocno przyciśniętej kaukaskiej ziemi, nie jak AIDS ze swoich szczepionek. Ilekroć myślę o pacjencie "0", chcę się śmiać. Jeden homoseksualny XD

Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym, że najbardziej piecze tego kto nie rozumie polskich słów i zamiast poszerzyć swoją wiedzę (ku czemu miał okazję dwa posty wcześniej) udaję (z wrodzoną naturalnością) idiotę.

 

Pewnie znowu zacznie się odwracanie kota ogonem, więc zniżę się na chwilę do twojego poziomu i przetłumaczę:

[_Be_ mode ON] Ciebie piecze _Be_[_Be_ mode off]

 

Kontynuując. Czy tego Pani Larson chce czy nie, jestem w grupie docelowej tego filmu : ja: kaukaski, heterosexualny, cisgender . I co śmieszniejsze, jest to zdecydowanie wiodący profil w który celuje się filmami super bohaterskimi.  Znam i lubię postać Carol Danvers (i nie ukrywam, że dotknęło mnie iż ma niebiesko żółty strój a nie czarno złoty - no ale ten był stroje Ms Marvel) , więc nie trzeba było wiele aby mnie zachęcić do pójścia do kina. Tak się jednak składa, że trailery są beznadziejne, aktorka wydaje się bez życia a doprawianie całości durnym feminizmem i wątkami PC nikomu dzisiaj nie pomaga. Disney pewnie powie zdanie lub dwa Pani Larson jak już wyniki oglądalności będą znane. 

Jestem prawie pewien, że film mógłby być nawet gigantyczną wtopą to jednak nie załatwi postaci CM w MCU. W komiksach jest teraz bardzo ważna i dobrze łączy wątki "ziemskie" z "kosmicznymi" w Marvelu. Także nawet jak solo by poległa na całej lini to liczę, ze będzie na najbliższe 5 lat czołowym powerhousem nowych Avengers (prawdopodobnie za Thora).

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, szejdj napisał:

trzeba być niedorozwiniętym żeby potrzebować w ogóle trailerów do domyślenia się o czym będzie pierwszy film o postaci, która jest w kanonie od 1968 roku, Ty pewnie myślisz, że to nowa postać i nikt oprócz Ciebie nie wie kim jest i co ją czeka

Trochę nie masz racji, bo film jest oparty o komiks sprzed 3 lat. Sama postać Captain Marvel nie dość, że miała 7 inkarnacji, to jeszcze każda była kimś innym (w tym facetem).

Chyba, że Ci chodziło wyłącznie o Carol Danvers, to ona też przeszła sporo zmian, w tym ksywę.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szczudel napisał:

Powiedziałbym, że najbardziej piecze tego kto nie rozumie polskich słów i zamiast poszerzyć swoją wiedzę (ku czemu miał okazję dwa posty wcześniej) udaję (z wrodzoną naturalnością) idiotę.

 

Pewnie znowu zacznie się odwracanie kota ogonem, więc zniżę się na chwilę do twojego poziomu i przetłumaczę:

[_Be_ mode ON] Ciebie piecze _Be_[_Be_ mode off]

 

Kontynuując. Czy tego Pani Larson chce czy nie, jestem w grupie docelowej tego filmu : ja: kaukaski, heterosexualny, cisgender . I co śmieszniejsze, jest to zdecydowanie wiodący profil w który celuje się filmami super bohaterskimi.  Znam i lubię postać Carol Danvers (i nie ukrywam, że dotknęło mnie iż ma niebiesko żółty strój a nie czarno złoty - no ale ten był stroje Ms Marvel) , więc nie trzeba było wiele aby mnie zachęcić do pójścia do kina. Tak się jednak składa, że trailery są beznadziejne, aktorka wydaje się bez życia a doprawianie całości durnym feminizmem i wątkami PC nikomu dzisiaj nie pomaga. Disney pewnie powie zdanie lub dwa Pani Larson jak już wyniki oglądalności będą znane. 

Jestem prawie pewien, że film mógłby być nawet gigantyczną wtopą to jednak nie załatwi postaci CM w MCU. W komiksach jest teraz bardzo ważna i dobrze łączy wątki "ziemskie" z "kosmicznymi" w Marvelu. Także nawet jak solo by poległa na całej lini to liczę, ze będzie na najbliższe 5 lat czołowym powerhousem nowych Avengers (prawdopodobnie za Thora).

 

 

Ja tam przewiduje, że Captain Marvel zgarnie powyżej 1 mld. I mam nadzieję, że film da komiksowej Carol dodatkowe skrzyłda, ponieważ w komiksach jest ona jedną z najgorszych kobiecych postaci ever. To jak ją Pendis pisał w Civil War 2 krzyczy o pomstę do nieba - zrobił z niej prawdziwą faszystkę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...