Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I to i to. Z Carol Pendis zrobił prawdziwą nazistke a reszta tego co się odpie#dala w CW2 jest jeszcze gorsza. O ile w CW chociaż na początku konfliktu można było zrozumieć obie strony tak tutaj od razu wiesz kto na rację i dlatego wszyscy bohaterowie po stronie Carol to takie sobowtóry, którym ktoś pozmieniał osobowości na czas eventu. No i oczywiście Pendis nigdy nie czyta memo od redaktorów, więc jego historie nie trzymają sensu z reszta uniwersum.

Odnośnik do komentarza

Najnowszy x-over jaki czytalem to ten o hydra kapitanie. Odnoszę wrażenie, że te eventy mają teraz tylko natrzepać tie-inów i nie stanowią spójnej całości. X-menowe wypadają zazwyczaj lepiej, chociaż Axis to była jakaś praktykancka robota chyba.

W sumie dziwi mnie twoja awersja do Bendisa. Cały nurt New Avengers (Spiderman i Wolverine) aż po Siege był kapitalny. Jeden z lepszych scenarzystów moim zdaniem.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2019 o 21:32, Blue napisał:

Dokładnie, był Bendis ale zrobił się Pendis. Czytaj, zobaczysz sam jak dość dobry scenarzysta rozdrabnia się na drobne.

Czasem lepiej nie oglądać upadku historii. 

Uniwersum Ultimate to był kiedyś fantastyczny run. Co nie napisano o Ultimates było bardzo dobre albo wyśmienite. Potem pojawiło się vol. 3, Ultimatum i Ultimate Comic Avengers. Postacie, które człowiek darzył sympatia zmieniły się w jakieś dziwne twory, których nie dało się poznać np: 

Spoiler

Cap, zasłaniający się dziećmi z przedszkola przed War Machine

Z reguły życzę sobie zapomnienia jakiejś pozycji, aby móc ją ponownie odkryć na nowo. W przypadku niektórych komiksów człowiek chce zapomnieć aby zapomnieć co przeczytał (jak w Oldboyu :P ).

 

A co do okładki: Jedna mina - jedna. Ciekawe czy to jej inwencja czy jakiś PRowiec kazał jej w każdym materiale prasowym wyglądać jakby robiła kupę w otwartej kabinie toaletowej powstrzymując pierda. Żeby jeszcze była umiechnięta to by ludzie ten cały femi-nazi nurt tolerowali, a tak wpisuje się w taką typową feministkę, co połknęła patyk od szczotki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 26.02.2019 o 17:08, Shankor napisał:

Capitan Marvel będzie dla kobiet tym, czym Czarna Pantera dla :shieeet:.

Nominacja do Oskara niemal pewna. 

Nie wiem w czym problem, przypominam, że żyjemy w czasach gdzie Suicide Squad otrzymał Oscara

 

Suicide-Squad-Wins-Oscar-Academy-Award-W

Odnośnik do komentarza

Nerdem komiksowym nie jestem i ta postać kompletnie wisiała mi jeszcze przed tymi kontrowersjami. Poprzednio z Ant-Manem miałem podobnie, olałem i obejrzałem dopiero jak był na torrentach. Tamten film mnie trochę zauroczył i na dwójeczkę już do kina się poszło. Co prawda szczerze wątpię, że sytuacja się powtórzy, bo wybrali do głównej roli żeńskiej takiego prostokąta, ale kto wie.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, szczudel napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Cap, zasłaniający się dziećmi z przedszkola przed War Machine

A co do okładki: Jedna mina - jedna. Ciekawe czy to jej inwencja czy jakiś PRowiec kazał jej w każdym materiale prasowym wyglądać jakby robiła kupę w otwartej kabinie toaletowej [...] co połknęła patyk od szczotki.

To jest nawet lepiej, np Downey Jr na plakatach całej trylogii Iron Man wiecznie ta sama morda i co?

I nic.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Canaris napisał:

Mam mega beke z tego całego shitstormu z Cpt Marvel.. Kobieta jest tak pozbawiona jakiejkolwiek charyzmy, ognia i oryginalności ze to az głowa mała jakim cudem dostała role w tak wielkim filmie. Gal Gadot to ona moze buty czyścić. 

ja mam beke z oceniania filmu po minie aktorki na plakacie albo zdjęciach jej dupy

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, ragus napisał:

dawać Endgame

 

Wcale sie nie zdziwie jak to Cpt Marvel zabije Thanosa w Endgame bo girlpower, inkluzywnośc itp. 

 

4 minuty temu, szejdj napisał:

ja mam beke z oceniania filmu po minie aktorki na plakacie albo zdjęciach jej dupy

Nie wiem do czego pijesz. Ja to określam na podstawie trailerów na których teoretycznie powinny znaleźć sie najlepsze kawałki z filmu. A to co pokazali do tej pory to zenada i poziom dosłownie filmów o alfa biczach z amerykańskiego hajskula a nie superbohaterach ratujących świat. 

 

A co do zdjęć dupy to sorry ale fakt ze kobieta nie jest w stanie wlozyc nawet minimum wysiłku w przygotowanie do roli w megaprodukcji to zenada. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...