Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Blue napisał:

Ku*wa, je nie mogę czytać tego tematu. 

 

Brie Larson to świetna aktorka a kto tak nie uważa, to chyba nie oglądał Room z nią w roli głównej. Kto ocenia filmy po zwiastunach... Jezu, nie oglądaliście Into The Spiderverse? Widzieliście jakie miał trailery? Poszczególne sceny bez kontekstu, bez kontynuacji nic nie znaczą. Szczególnie, że zwiastyny Marvela cały czas nas oszukują. Są w nich sceny, których nie ma w filmach, modyfikuje się CGI by ukryć lub zamaskować to czy owo. 

Dodatkowo, już były pierwsze pokazy. I ludzie mówią dość zgodnie, że film jest ZUPEŁNIE inny niż to sugerują trailery.

 

Po prostu ku*wa poczekajcie a jak już zobaczycie film i wtedy droga wolna do rzygania na lewicową propagande. 

 

Jezu... i porównywać Brie Larson do Gal Gadot. No sorry, Żydówka jest piękna ale nie jest dobrą aktorką - fajnie wciela się w WW, ale nie ma startu do Brie. 

 

Nic dodać nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Cytat

The picture is not dull, exactly, just mundane, marked by unimaginative plotting, cut-rate villains, a bland visual style and a lack of elan in every department.

 

https://www.hollywoodreporter.com/review/captain-marvel-review-1192277

 

No ogólnie jest słabawo. Myślałem, że przejdę się do kina w piątek z braku lepszego pomysłu, ale odpuszczam.

https://naekranie.pl/aktualnosci/recenzje-kapitan-marvel-juz-w-sieci-krytycy-wyjatkowo-podzieleni-4026102?fbclid=IwAR3gsR9ql7vn4_5alJP80fadLngXk7YB7ehx2h8M_aMlyodeFP3UHZrm8g8

Odnośnik do komentarza

Obejrzane, zaliczone. Du.py nie urwało, ale też czasu zupełnie nie zmarnowałem. Mniej cringe'u niż w Czornyj Panterce, ale też mniej akcji niż w dowolnym filmie z MCU. 

 

Na plus:

- młody Fury, 

- kot, 

- Talos i Skrulle, 

- muzyka plus scenografia lat '90,

 

Na minus:

- efekty tak z 10 lat temu może by robiły, teraz to meh,

- jeden wyraz twarzy Danversowej, 

- mało akcji, 

- film o niczym, taki wstęp do Endgame, 

- feminizm motzno. 

 

6 na szynach / 10

 

PS Scena po napisach pierwsza ok, druga bez sensu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, XM. napisał:

Myślicie że warto się zmusić przed A4 czy ino to prócz zobaczenia nowej postaci w uniwersum nie bedzie znaczace do ogladania endgame i wystarczy zerknac scenke  po napisach?

 

Wg mnie na siłę nie ma sensu. Naprawdę niewiele to wnosi, a origin albo jakiś recap będzie można zaraz znaleźć na YT i starczy. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rudiok napisał:

Na plus:

- młody Fury, 

- kot, 

- Talos i Skrulle, 

- muzyka plus scenografia lat '90,

 

Na minus:

- efekty tak z 10 lat temu może by robiły, teraz to meh,

- jeden wyraz twarzy Danversowej, 

- mało akcji, 

- film o niczym, taki wstęp do Endgame, 

- feminizm motzno. 

 

6 na szynach / 10

 

PS Scena po napisach pierwsza ok, druga bez sensu. 

W jakis nieopisany sposób cieszy mnie taki los tego filmu. A zaznaczone rzeczy dało się wywnioskować z trailerów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...