Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus
14 godzin temu, Mejm napisał:

Czemu gotg2 tak yebane na forumie? Pamietam z niego wiecej niz z zimowych zolnierzy i ragnarokow. Ze malo piu piu a wiecej familly hugs? Milan powinien propsowac filmy gdzie glowny bohater wpier.dala swojemi staremu.

 

banicja za same pier,dolone zakończenie, gdzie każdy każdego kocha i przeprasza za wszystko

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Be_
13 godzin temu, mcp napisał:

Nigdy nie czaiłem tych spustów nad guardiansami, przecież w tej ekipie nie ma żadnej postaci którą można polubić. Pratt to klaun, Bautista to drewno jakich mało, jego kwestie są śmieszne, że boki zrywać, Saldana jest tak nijaka, że równie dobrze mogłaby tą postać zagrać każda inna aktorka i nie zrobiłoby to żadnej różnicy. Do tego pyskaty szop o głosie irytującego Coopera i drzewo aj em grut łolaboga ale ubaw. 

 

Twórcy komiksów muszą w takim razie przeprosić za to, że stworzyli postacie o takich charakterach. A yebany Gunn powinien wziąć Hardiego jako Rocketa i napisać jakieś normalne dialogi drzewu. Skandal (pipi)aaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mcp napisał:

Yondu był spoko postacią w pierwszej części, w drugiej poszli z nim już kompletnie w jakieś z du.py wyjęte daddy issues ze Starlordem, ten tekst na końcu "żałuję, że nie mieliśmy więcej czasu" xddd

Wspanialy watek.

Quill walczy ze swoim prawdziwym ojcem podczas gdy jego doszywany okazuje sie prawdziwym bohaterem.

Wzruszylem sie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.04.2019 o 16:32, ragus napisał:

gotg1

gotg2

homecoming

 

powiedzmy że jedynka jeszcze do obejrzenia. ale dwójka xd? homecoming xd?

pierwsi Guardani są cudowni, już nie popadajmy w aż taki nihilizm, ale ty weź napisz w końcu czemu Civil War taki zawód, bo za każdym razem jak do tego wracasz, muszę się przespacerować po pokoju

 

powtórzyłem sobie ostatnio Winter Soldier, oraz nadrobiłem Civil i konflikt ideologiczny Starka i Rogersa, był osom, a i ostatnie 30 minut, to była miła odmiana po Majkelu Bayu, w który zamienił się pod koniec WS

 

Bracia Russo? No niesamowici faceci ogółem

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
1 godzinę temu, nobody napisał:

pierwsi Guardani są cudowni, już nie popadajmy w aż taki nihilizm, ale ty weź napisz w końcu czemu Civil War taki zawód, bo za każdym razem jak do tego wracasz, muszę się przespacerować po pokoju

 

powtórzyłem sobie ostatnio Winter Soldier, oraz nadrobiłem Civil i konflikt ideologiczny Starka i Rogersa, był osom, a i ostatnie 30 minut, to była miła odmiana po Majkelu Bayu, w który zamienił się pod koniec WS

 

Bracia Russo? No niesamowici faceci ogółem

 

Musiałbym odświeżyć bo ma ten moment Civil War i Ultron to dla mnie jedna bezkształtna papka.

 

Nie pamiętam nic oprócz tego złego co grał niki laudę w tym filmie o formule 1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...