Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zapowiedzi takie na 6 na szynach. Mi też dyga jedynie na Strange'a. Boję się, że za bardzo się rozdrobnią z filmami i serialami. Ale z pozycji producenta pewno to lepsze rozwiązanie - dywersyfikacja środków i większy margines błędu jak coś nie wypali.

 

Jeśli będzie to wszystko powiązane to ok, ale ludzie i tak będą tęsknić do widowiska a'la Avengers a tego tu brakuje. Strzelam, że kolejna faza przyniesie New Avengers albo Avengers vs X-men. 

Odnośnik do komentarza

Na premierę oczekuje jeszcze New Mutants (nakręcony jeszcze przez Fox i wiele razy już przekładany). Podobno disney zarządził dokrętki, które mają wpasować ten film w mcu, ale wczoraj na panelu nic o nim nie mówili, więc to raczej plotki. Aktualna premiera to początek przyszłego roku.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Podobno nie, studio dalej utrzymuje, że film jest w produkcji bo dokrętki mieli i dlatego przesunęli premierę. Trailery były, film ponoć jest niemal gotowy więc nie wiem na co oni kur.wa czekają. :[ 

Odnośnik do komentarza

Feigowi to raczej nie na rękę wydawać jeszcze film o mutantach niepowiązany z mcu, ale pewnie trochę im szkoda wywalać tyle kasy w błoto. Jak dla mnie powinni to sprzedać po kosztach jakiemuś gigantowi vod i zapomnieć o sprawie. Po pierwszych, testowych pokazach film nie zbierał zbyt pochlebnych opinii, więc akurat by się wpasował w filmowe portfolio netflixa :pawel:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Na Natalię może i (bardzo) przyjemnie się patrzy, ale jej postać w mcu to było mocne meh, aktorsko też raczej nie brylowała. Myślałem, że właśnie dlatego zaorali jej wątek. No, ale Waititi potrafi czynić cuda, skoro z Thora potrafił wykrzesać jeden z najciekawszych filmów mcu, to pewnie i z nią sobie poradzi :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Reżyser powiedział że ma finalny scenariusz i czeka na przeklepanie. Więc może tak może nie nie wiem. Może też być zabawa równoległymi światami, bo pojawia się młotek a ten został zniszczony no ale tutaj nie trzeba szukać logiki w filmie o superbohaterach, rzeczy się dzieją i tyle.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

2 godziny temu, _Be_ napisał:
DLACZEGO DLACZEGO nikt mi nie powiedział, że Natalie bedzie żeńskim Thorem :wub:

 

Pisałem stronę wcześniej ale, że jakiś czas temu @Masorz w dziale komiksów mnie zganił i kazał w spoiler wsadzić info o żeńskim Thorze to nie chciałem tak z grubej rury bez spoilerów. Ale fajnie, że yebać biede i w ogóle :[

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Mejm napisał:

A nie bylo tak, ze Portman po prostu zrezygnowala po pierwszym thorze bo filmy dla stulejarzy to nie jej poziom, stad na predce sklecona w 2ce historyjka, ze zerwali a teraz jak okazalo sie, ze pol globu to oglada to + strong female protagonist era to wrocila? 

W dwójce przecież grała normalnie. W Age of Ultron już jej nie było, tylko Thor wspomniał, że jest gdzieś tam konferencji i ma dostać Nobla. W Trójce było info, że zerwali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...