Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Spider monk 8+/10

 

Finałowa scena była tak różnorodna w różne sceny akcji, że byłem pod wrażeniem. Do tego film zrobiony z mniejszym patosem, za to z humorkiem. I guwniaki zachowywały się jak guwniaki (i mean normalnie, a nie udajemy dorosłych i będziemy teraz walczyć z dorosłymi, bo tak trzeba). 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przyjemny popcorniaczek. Nawet uśmiałem się parę razy, efekty też dawały radę, postacie dobrze zagrane, fabuła głupiutka. Lepszy niż homecoming, ale jednak spider-verse dalej najlepszym filmem o pajonku. I tak szczerze to zero hajpu na fazę 4. 

 

Po cichu liczyłem jeszcze na ostatnie cameo Stana :< 

Odnośnik do komentarza

3 już w miarę potwierdzone:

- Black Widow

- Eternals

- GotG 3

 

Chciałbym też w miarę prędko trzeciego Pająka, bo dwójeczka bardzo mi siadła.

Obstawiam tytuł kontynuującą domową tradycję i biorący pod uwagę okoliczności przedstawione w końcówce:

Spoiler

Home Invasion

 

Odnośnik do komentarza

Black Widow jest już przecież w fazie zdjęć. Pokazali (prawdopodobnie) Taskmastera

https://wegotthiscovered.com/movies/photo-black-widow-set-taskmaster/#gallery-1

Eternals zaś są wielkim main eventem kolejnych faz (przynajmniej na razie) więc logiczne, że filmy będą krążyć wokół nich. Prawdopodobnie też kolejni (nowi) Avengersi będą zmagać się ze

Spoiler

Skrullami w Secret Invasion 

sądząc po spekulacjach jak i scenie w nowym Spajderze.

Trzeba czekać na to co powie papa Feige na ComicConie.

Mnie jednak bardziej interesują seriale. Doszły chociażby słuchy, że scenarzysta Johna Wicka dołącza do ekipy klecących przygody Falcona/Winter Soldiera, wraca Bruhl jako Zemo, agentka 13... może być dobrze.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, XM. napisał:

Na 4 fazę u mnie też zero hajpu, ale no ciekaw jestem co w jej skład wejdzie. Kiedy info jakiegos można się spodziewać?

Films

Black Widow (TBA)

To be added

The Eternals (TBA)

To be added

Doctor Strange 2 (TBA)

To be added

Black Panther 2 (TBA)

To be added

Shang-Chi (TBA)

To be added

Guardians of the Galaxy Vol. 3 (TBA)

Odnośnik do komentarza

Falcon i Winter Soldier też serial. Falcon zresztą już miał okazję przymierzyć znoszony, zapocony strój Kapitana

Wraca też Daniel Bruhl jako Zemo i to podobno w wersji klasycznej z kultową maską.

W Thorze będzie też Valkierie oraz Jane Foster w nowej roli (komiksiarze wiedzą o co biega).

Dr. Strange zapowiada się ciekawie bo będzie sporo mroczniejszy niż pierwsza część (lub w ogóle jakikolwiek film Marela). Ma iść w stronę horrorów. Zobaczymy jak to wyjdzie. Plus będzie tam Wanda jako łącznik filmu i Disney +.

Dla Black Widow potwierdzili, że główny zły to Taskmaster. Przedstawią też Yelenę Belovą

I czemu nit nie napisał, że nowym Bladem będzie Mahershala Ali?

Będą też zmiany w składach herosów. Np. Hawkeye'a zastąpi Kate Bishop

Potwierdzono też los

Spoiler

Lokiego

w MCU. Serial będzie alternatywną historią

Zapowiedziano też inne filmy, które będą wchodzić w skład MCU: Fantastic Four, Captain Marvel 2, Black Panther 2, GotG 3

Shang-Chi ma podobno składać się tylko i wyłącznie z azjatyckich aktorów. Mandarin obsadzony (ci co widzieli one shot do Iron Mana 3 wiedzą o co chodzi). Zagra go Tony Leung 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.