Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.04.2019 o 21:27, suteq napisał:

Robi wrażenie. Nawet nie przychodzi mi nic do głowy co w przyszłości mogłoby się zbliżyć do tego wyniku. BP2 czy Avatar 2 raczej nie dadzą rady. Prędzej jakieś avengers vs x-men, o ile taki film będzie w planach.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Prawie tydzień po seansie i jakoś tak smuteczek, czytam o eternals i kompletnie mnie to nie rusza, na guardiansów mam wyyebane,

Spoiler

chyba, że Thor będzie się z nimi pałętał,

seriale z Wandą, Visionem to już w ogóle. O, na drugiego Strange'a czekam, i Holland jest fajnym spider-manem więc może far from home.

Odnośnik do komentarza

No niestety Gotg2 takie dobre, że obejrzałem z żoną chyba połowę - do momentu rozmowy z Kurtem tatusiem Piotrusia Pana - i mieliśmy dokończyć następnego dnia, bo było już późno. No i od tego czasu minęło gdzieś tak pół roku i jakoś mnie nie ciągnie, żeby obejrzeć do końca. Ogólnie, to nawet nie pamiętam jak doszło do tej rozmowy i co tam się działo od początku. Także całkiem dobry film im wyszedł i polecam.

Odnośnik do komentarza

CAŁY CZAS PISZĘ ŻE DWÓJKA JEST OK, ZNAJDZ JEDEN POST W KTORYM GO YEBIE.

 

pisałem przeciez: IS SHE COOL?!

 

genialna scena,  swietny stallone, smieszny drax, wspaniały niebieski z irokezem, swietne efekty. Ma swoje wady, ale nie podzielam hejtów.

i Muzyka

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie czaiłem tych spustów nad guardiansami, przecież w tej ekipie nie ma żadnej postaci którą można polubić. Pratt to klaun, Bautista to drewno jakich mało, jego kwestie są śmieszne, że boki zrywać, Saldana jest tak nijaka, że równie dobrze mogłaby tą postać zagrać każda inna aktorka i nie zrobiłoby to żadnej różnicy. Do tego pyskaty szop o głosie irytującego Coopera i drzewo aj em grut łolaboga ale ubaw. 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dziwne, zawsze wydawalo mi się ze razem są własnie wspaniałym i ciekawym zespołem z naprawdę świetnymi charakterami, dialogami i dopiero osobno zaczynają mocno tracic, chocby każda scena między Quillem a Gamorą, czy Drax. Szop też jak nie ma wokół siebie grupki to wpada w te swoje niesmieszne dialogi z drzewem.

W gotg2 w sumie źle kojarzę akcje na planecie Kurta Russela gdy jeszcze nie zdradził się ze swoimi zamiarami, trochę wiało nudą. Te wspominki ojca zdecydowanie nie były tym czego chcieli fani. Ale później wszystko wrociło na swoje tory.

Im Merry Poppins YO

 

Yondu to jedna z tych postaci której było żal że zginęła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...