Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

wut? tu się zmienia poziom trudności gdzieś?to straszna lipa - myślałem, że poziom trudności rośnie z level i trudniejszymi lootami dostępnymi na mapie

 

gdzie to się zmienia? jak działa wtedy matchmaking w pve? ktoś ma na easy a ktoś na hard? 

 

To też przynajmniej mi się tak wydaje ale oprócz tego masz poziom Brave i Legend :)

Odnośnik do komentarza

 

 

wut? tu się zmienia poziom trudności gdzieś?to straszna lipa - myślałem, że poziom trudności rośnie z level i trudniejszymi lootami dostępnymi na mapie

 

gdzie to się zmienia? jak działa wtedy matchmaking w pve? ktoś ma na easy a ktoś na hard?

To też przynajmniej mi się tak wydaje ale oprócz tego masz poziom Brave i Legend :)

Sa tylko dwa poziomy trudności?

Odnośnik do komentarza

Tak (dalsza część zdania nieaktualna, dzięki Marcin za sprostowanie) do tego w wersji alpha są podbite, bo nawet na Legend masz podniesioną efektywność broni oraz zbroji. Brave brązowy, Legend srebrny - chyba będzie więcej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No jak grałem na heroicu to mobki zadaja o wiele większy dmg i są bardziej agresywne. Jednak bossy to nadal poziom Dauna,mam nadzieję,ze end game będzie wymagający.

Zauwazylem, ze w alphie grając warlockiem odrazu gramy pod klasa voidvolker. Przypomina to wowa,klasa będzie miała 3 drzewka do wyboru. Co do statsow, mamy inteligencję, sile i zręczność chyba.To jest alpha wiec,wycięli jakiś kawałek kodu i dali tak naprawdę UJ wie o co chodzi.Tutorial słaby i na pewno to może odrzucić graczy,którzy nigdy nie grali w MMO.

Podoba mi się,że magiczne itemy da się jeszcze upgrejdowac.

Jednak poziom lootu i jak go zdobywamy jest dosyvy słaby,po napierniczaniu bosa nie wypada nic i większą szansęna drop ma głupi mobek.

Sama ta ikonka, ze cos się wydropilo tez nie powala,tak naprawdę nie wiadomo,czy cos dropnelo.Później dostajesz zagubione itemy na poczcie.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Tam jeszcze jest Anointed Acolyte. Mam maksymalny 8. poziom a broń pokazuje mi na Legend wysoką efektywność w tej misji. Można ich tylko spotkać właśnie w tej pierwszej, zaraz na początku jak się do podziemia schodzi. Masakra jakaś. Dla ukończenia misji, podziemia są całkowicie zbędne, tym bardziej, że to nie po drodze. Coś czuję, że Cię tam nie było...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

a - juz wiem o ktorych mowisz. Fakt, nie wiem czy w alpha da sie z nimi powalczyc, zwlaszcza, ze bron mozesz miec wlasnie maksymalnie do 8mego levelu przypisana. A probowales ciezka, badz snajpa ?

Ale ta gra jest piekna - mam tylko nadzieje, ze w fullu zobaczymy troche planet do zwiedzenia.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, pomoc dla nooba. Z jaką bronią biegać ? bo już mnie to denerwuje, strzele typowi 3 4 razy ten się odworci walnie raz i po mnie. Teoretycznie kupiłem sobie bronie z najlepszym atakiem (coś ok 75) u gunsmitha, ale widze, że ludzie to chyba jednak z czymś lepszym biegają. Tak samo z shotgunami, gdzie sie zaopatrzyć w lepsze bo gunsmith nic nie ma, a ja muszę strzelić 3-5 razy żeby zabic typa, a dziś grałem z ludźmi co zabijali na 2 strzały. jest mimo wszystko różnia i to denerwuje. Co prawdą zawsze kończe rudnkę ok 2 miesjca, ale wolał bym mimo wszystko być pierwszy :)

A rzecz druga, ma ktoś jakąś rozpiskę czym różnią się poszczególne klasy?

Odnośnik do komentarza

Mogliby zrobić jakiś większy materiał prezentujący samego singla, pokazać go od tej fabularnej strony.

 

podbijam - liczę w ogóle, że fabularna kwestia będzie mocno zarysowana. Poznamy historię zagłady, konfliktu, strony tak, aby było czuć emocje przy nabijaniu kolejnych kilometrach po pustkowiach i kolejnych punktów exp

 

kidnappa, ja mam podobne pytanie co do shotguna. Robiłem testy i gdzie bym nie celował nie ma 2 hitów na glebie, tymczasem inni tak mnie robią. Ideas?

Odnośnik do komentarza

jestes pewny ze zabilali Ciebie 2 strzalami ? Moze walili ze snajpy? mi sie nie zdarza to czesto, chyba, ze gosc prosto w baniak walil krytyczne. Co za roznica jaka bron kupisz, skoro na PvP wszystkie statystyki sa wyrownywane i balansowane? Shotgun z bardzo bliska tez 2 strzaly musza byc ? Ja tam z reguly strzelam raz, jak klient nie pada poprawiam melee szybko.

Szkoda, ze nie mozna obczaic wszytskiego na jakiejs ustawce.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja jestem pewny, że shotgun. Az patrzyłem po lewej stronie ikonkę broni obok nicku i ewidentnie widac, ze to shotgun. Ja po 2 strzałach z shotguna to dopiero zdjejmuje przeciwnikowi ten biały pasek, wtedy jeszcze musze poprawić 2-3 razy aby go zabić. Zresztą ciosy takim, nożem też za duzo życ nie zabierają i szczerze mówiąc są az tak skuteczne jak w innych grach.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...